-
شناسه خبر 33741

کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی کلید خورد کمپینی که در تلاش است تا با همکاری هنرمندان و چهره های ماندگار فرهنگی کشور حمایت های معنوی لازم را از تولید پوشاک ایرانی به عمل آورد.

به گزارش فرتاک نیوز،

 نشست «کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی»، خرید پوشاک ایرانی، تحقق اقتصاد مقاومتی شامگاه یکشنبه 21 خرداد با حضور ابوالقاسم شیرازی، رییس اتحادیه پوشاک، زاهدی،رییس کمسیون آموزش مجلس شورای اسلامی و شهباز حسن پور، ریاست کمیسیون اصناف مجلس در مجتمع فرهنگی ورزشی ونک برگزار شد.

 تولید نمایش و فیلم در حمایت از کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی

مجید طلیمی رئیس کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی  در کنفرانس خبری کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی که با شعار "خرید پوشاک ایرانی ،تحقق اقتصاد مقاومتی "برگزار شد گفت :با ایجاد این کمپین تلاش می شود تا موانع پیش روی تولیدات ایرانی در کشور مرتفع شود.

وی افزود:این کمپین در تلاش است تا با همکاری هنرمندان و چهره های ماندگار فرهنگی کشور حمایت های معنوی لازم را از تولید پوشاک ایرانی به عمل آورد.

طلیمی ادامه داد:مردم و مصرف کنندگان نیز با خرید کالا و پوشاک ایرانی به تحقق اهداف این کمپین کمک می کنند.

در این نشست هنرمندان و چهره های  مطرح سینما ،تلویزیون و تئاتر کشور برای حمایت از این رویداد حضور داشتند.

طلیمی در ادامه  از ساخت نمایش و فیلم با موضوع «کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی» خبر داد و گفت: هنرمندان در بخش تئاتر و فیلم در این راه ما را یاری می کنند.

ابولقاسم شیرازی رییس اتحادیه پوشاک نیز در این نشست گفت: هدف از برگزاری «کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی»،  اطلاع رسانی و آگاهی مردم در تعیین عملکرد و سبک پوشش ایرانی است، در راستای همین هدف می خواهیم تولیدکنندگان داخلی را که درصدد تولید پوشاک با کیفیت و در شان  مردم ایران است را آسیب شناسی کنیم؛ بر این اساس وظیفه داریم موانع که بر سر راه تولیدات است را شناسایی کنیم.

وی افزود: با حمایت هنرمندان، دانشگاهیان و فرهنگیان و تاثیرگذاران از این کمپین پوشش ایرانی  به جای پوشش خارجی مورد قبول افراد جامعه قرار خواهد خواهد گرفت؛ از مردم ایران می خواهیم با خرید پوشاک ایرانی تولیدکننده داخلی را حمایت کنند.

شیرازی خاطر نشان کرد: ما در زمینه های مختلف از تولید تا عرضه پوشاک یا دانشگاههای مختلف تفاهم نامه های دانش بنیان منعقد کردیم؛ همچنین کمیسیون آموزشی مجلس از اهداف اتحادیه پوشاک ایران حمایت می کند.

رییس اتحادیه پوشاک از ساخت نمایش و فیلم با موضوع  «کمپین حمایت از تولید پوشاک ایرانی» خبر داد و گفت: هنرمندان در بخش تئاتر  و فیلم در این راه  ما را یاری می کنند.

شیرازی تصریح کرد:  اتحادیه پوشاک آمادگی دارد ذوق مصرف کننده ایرانی را به سمت پوشاک ایرانی هدایت کنند و هنرمندان هم باید در این راستا ما را یاری کنند.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار