//
کدخبر: ۴۶۰۷۴۹ //

دفتر جذب و استخدام انتظامی استان در سنقروکلیایی افتتاح شد

رئیس مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان از افتتاح دفتر جذب و استخدام پلیس در شهرستان سنقروکلیایی خبر داد .

دفتر جذب و استخدام انتظامی استان در سنقروکلیایی افتتاح شد

سرهنگ رضا محمدی  اظهار داشت: دفتر جذب و استخدام فرماندهی انتظامی سنقروکلیایی با هدف خدمت به مردم، عضویابی نیروهای علاقه مند و دسترسی آسان داوطلبان برای امورات مربوط به ثبت نام افتتاح و راه‌اندازی شد .

وی ادامه داد: افتتاح این دفتر همچنین سبب کاهش اتلاف وقت متقاضیان و خودداری از ترددهای غیرضروری می شود و باعث خواهد شد این افراد اطلاعات مربوط به نحوه جذب و استخدام را با سهولت بیشتری دریافت کنند .

سرهنگ محمدی با بیان اینکه سنقروکلیایی اولین شهرستانی است در کرمانشاه که از دفتر جذب و استخدام پلیس برخوردار می شود، یادآوری کرد: در آینده نزدیک هم دفاتر شهرستان های کنگاور و صحنه افتتاح خواهد شد .

رئیس مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: تلاش می کنیم دفتر جذب و استخدام را به تدریج در همه شهرستان های استان فعال کنیم تا متقاضیان راحت تر کارهای ثبت نام خود را انجام دهند .

وی یادآوری کرد: دفتر جذب و گزینش سنقروکلیایی بنا بر تاکید و دستور سردار حاجیان فرمانده انتظامی استان و به منظور خدمات رسانی مطلوب به شهروندان این شهرستان و همچنین شهرستان های همجوار راه اندازی شد .

سرهنگ محمدی در پایان ابراز امیدواری کرد با راه اندازی دفاتر جذب و استخدام در همه شهرستان های استان، کار ثبت نام و جذب نیروهای انقلابی، مومن و متعهد برابر سهمیه های ابلاغی با سرعت و سهولت بیشتری انجام گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۰۷۴۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان