//
کدخبر: ۴۶۰۷۳۳ //

راهپیمایی «جمعه‌های خشم» در کرمانشاه برگزار می‌شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه از برگزاری راهپیمایی «جمعه‌های خشم» در جمعه این هفته(یازدهم خرداد) در کرمانشاه خبر داد.

راهپیمایی «جمعه‌های خشم» در کرمانشاه برگزار می‌شود

حجت الاسلام مهدی عبدی اظهار کرد: مردم ولایی کرمانشاه همزمان با مردم استان‌های آذربایجان غربی، اردبیل و بوشهر، فردا (یازدهم خرداد) بعد از اقامه نماز جمعه راهپیمایی جمعه های خشم را در حمایت از مردم مظلوم فلسطین برگزار خواهند کرد.

عبدی افزود: این راهیپمایی بعد از اقامه نماز جمعه از مقابل مسجد جامع کرمانشاه به سمت میدان آزادی برگزار خواهد شد. 

 رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان کرمانشاه با بیان اینکه راهپیمایی جمعه های خشم هر هفته بعد از اقامه نماز جمعه در سه استان کشور برگزار می‌شود، یادآور شد: راهپیمایی جمعه‌های خشم ۱۰ فروردین هم در کرمانشاه برگزار شده بود. 

وی با بیان اینکه راهپیمایی جمعه‌های خشم  با شعار«همه برای فلسطین» در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی در رفح و غزه برگزار می‌شود، افزود: حاضران در این راهپیمایی با سردادن شعارهای «مرگ بر اسرائل»، «مرگ بر آمریکا» و... حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین اعلام می کنند.

وی با دعوت از عموم مردم ولایی شهر کرمانشاه برای حضور پرشور در این راهپیمایی، تاکید کرد: برگزاری این راهپیمایی‌ها و تجمعات ضد رژیم صهیونیستی زمینه ساز نابودی این رژیم جعلی خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۰۷۳۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان