-
شناسه خبر 305277

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان گفت: نگاه توسعه محور شورای مشورتی استانداری سمنان در پیشبرد اهداف این شورا و سازمان، امری ارزنده و قابل تقدیر است.

به گزارش فرتاک نیوز ؛ فاطمه منصوری، معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان روز دوشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ در نشست با شورای مشورتی استانداری سمنان، گفت: نگاه توسعه محور شورای مشورتی استانداری بر پایه مهارت های ادراکی و ارائه درخواست ها در چارچوب های سازمانی، امری بسیار ارزنده و قابل تقدیر است‌.

وی افزود: شورای مشورتی استانداری سمنان در قامت یک بازوی توانمند، همراه و یاریگر معاونت توسعه منابع و مدیریت استانداری در راستای پیشبرد اهداف سازمانی این حوزه بوده است.

منصوری تصریح کرد: درخواست هایی که مبتنی بر دغدغه های موجود در سازمان و مورد توجه کارکنان به منظور بهبود عملکرد و ارتقاء وضعیت از سوی شورای مشورتی استانداری ارائه شده، واقع‌ بینانه، مبتنی بر ظرفیت های موجود و در چارچوب های سازمان بوده که برخی محقق شده و سایر درخواست ها نیز در حال بررسی است و چنانچه تحقق آنها امکان پذیر نباشد نتیجه مشخصا اعلام می شود.

وی خاطر نشان کرد: با عضویت و مشارکت فعال اعضای هیئت رئیسه در برخی از کارگروه های مرتبط بر غنای مصوبات و اقدامات افزوده شده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان اذعان داشت: دغدغه های معیشتی، اقتصادی، فرهنگی، ورزشی، رفاهی و سایر موارد که توسط شورای مشورتی در قالب درخواست‌ها ارائه می‌شود مورد توجه و بررسی قرار خواهد گرفت و مطالبات موجود در راستای ایجاد انگیزه بیشتر در بین کارکنان سازمان رسیدگی می شود.

وی ادامه داد: استانداری نقش حاکمیتی، راهبری و هماهنگی در بین تمامی دستگاه‌های اجرایی استان را بر عهده دارد که شورای مشورتی استانداری می‌تواند با اقدامات موثر و مطلوب خود در راستای تحقق هر چه بهتر این وظایف نقش مطلوب ایفا کند و می تواند با ظرفیت خود در تغییر نگرش مجموعه و توجه افراد به تحقق مطلوب اهداف سیستمی نقش موثری ایفا نماید.

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری سمنان در پایان گفت: در راستای افزایش بهره وری سازمان و ارتقاء توانمندی های همه‌جانبه نیروهای سازمان، برنامه های گروهی و جمعی در قالب فرهنگی، ورزشی و همچنین ارائه دوره های آموزشی کاربردی و انگیزاننده از عوامل مهمی ست که در جهت تقویت آنها اقدامات لازم در حال انجام است.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار