-
شناسه خبر 253787

فرتاک نیوز، غلامرضا نوری علا مدیرمسئول روزنامه نقدحال بدلیل انتشار بیماری استاندار کرمانشاه به کرونا در کانال تلگرامی منتسب به این شنریه، بازداشت شد.

 نادر دارستانی؛ خبری به دست رسید مبنی بر بازداشت آقای غلامرضا نوری علا مدیرمسئول روزنامه نقدحال بدلیل انتشار خبر بیماری مهندس هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه به ویروس کرونا، خبری که در روز سیزدهم فروردین و مبنای آن برای دروغ سیزده بدر و یک شوخی بوده است.

اگرچه مشابه این  گونه اخبار برای برخی از مدیران ارشد کشور پیش آمده و بعد از انتشار خبر ابتلای آنها به بیماری کرونا تکذیب  و هیچ گونه واکنش منفی هم به وجود نیامد،اما در کرمانشاه گویا واکنش مدیران متفاوت بوده است.

 سوال این است که چرا باید خبر ابتلای استاندار کرمانشاه موجب بازداشت منبع انتشار دهنده شود؟! اول این که دروغ سیزده بوده است، در ثانی اگر واقعا خبری منتشر گردیده نهایت با یک تکذیب موضوع حل و فصل می شد، اما متاسفانه خبر بازداشت، نه تنها یک موضوع ساده را حل نکرد بلکه مطمئن باشید ابعاد آن را بسیار گسترده تر خواهد کرد.

امید است آقای استاندار و دادستان محترم نسبت به این موضوع اقدام تا خدای ناکرده دشمن شاد کن نشویم چرا که بیش از هر زمان دیگری نیاز به آرامش داریم.  

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار