-
شناسه خبر 203236

هیات اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری ها، فهرست نهایی شعب اخذ رای این انتخابات در مناطق ۲۲ گانه را اعلام کرد.

به گزارش فرتاک نیوز،

هیأت اجرایی پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران در اطلاعیه‌ای فهرست نهایی شعب اخذ رأی در مناطق ۲۲ گانه را به شرح زیر اعلام کرد:

منطقه ۱

اراج (حسینیه اراج، مدرسه کار و اندیشه، غیر انتفاعی امیر کبیر، مدرسه دین ودانش، مدرسه شاهد رمضانی)

ازگل (دبستان تقوی نیا، مدرسه رضایی راد، غیر انتفاعی تزکیه، دبیرستان ازادگان، مدرسه عصمت)

امام زاده قاسم (حسینیه امامزاده قاسم (ع)، مدرسه محیط، مدرسه چیذری، مسجد صاحب الامر (عج)، مسجد علی ابن الحسین (ع)، مسجد امام سجاد (ع))

اوین (مسجد اوین، مدرسه ۱۵ خرداد، حسینیه اوین)

باغ فردوس (مدرسه دکتر حسابی، مدرسه کمال الملک، مدرسه جلال آل احمد)

تجریش (مدرسه ادب، مدرسه پیام، مدرسه شهید باهنر، مدرسه بعثت، کانون فرهنگی رضوان)

جماران (مدرسه کاشف الغطاء، مدرسه حبیب ابن مظاهر، حسینیه حصارک، مسجد جامع جماران، حسینیه شماره ۲)

چیذر (بنت اسد، رسالت، صراط، رشد)

حصار بوعلی (دبیرستان انصار، مدرسه انصار قائم، دبیرستان سلام، مدرسه نرگس)

حکمت (حضرت زینب، امیر وفایی، معصومی، نراقی، یاسر، ورزشگاه شهدای قیطریه)

دارآباد (مسجد ملایریها، مسجد جامع داراباد، بیمارستان مسیح دانشوری، مدرسه پورابتهاج)

دربند (مدرسه فرزانه، مدرسه شهید آبشاری، مدرسه مطهری، حسینیه دربند، مسجد حجت ابن الحسن (عج))

درکه (مدرسه شهدای هفتم تیر، دبستان شهید غفاری)

دزاشیب (مدرسه مدنی، پارک مهر، مدرسه بوعلی، مدرسه کاشفی، مدرسه دانا)

زعفرانیه (مدرسه فرهنگیان، مدرسه شهید صدوقی، مدرسه هجرت، مدرسه مهدوی، مدرسه شهید صادقی)

سوهانک (مدرسه فولادی، مسجد جامع سوهانک، مسجد امام علی)

شهرک محلاتی (مدرسه پسرانه نور قائم، مدرسه امام جواد، مدرسه امام علی، مدرسه حضرت مریم، مدرسه دخترانه نور قائم، مدرسه فدک، مدرسه امام سجاد، مسجد الزهرا)

شهرک نفت (دبیرستان گلهای انقلاب ۲، دبیرستان فرزانگان ۲، دبستان کار و اندیشه، فضیلت دخترانه (دبیرستان))

فرمانیه (دبستان علم و ادب، حسینیه رستم آباد، مدرسه سهیل)

قیطریه (دبستان شهید بهشتی، دبستان غیرانتفاعی شناختی تکریم، مدرسه ۲۲ بهمن)

کاشانک (مدرسه خاورمنش، مدرسه خانسفید، نمازخانه کوثر پارک شطرنج، مسجد امام جعفرصادق ع)

گلابدره (مسجد سید الشهدا (ع)، مدرسه دخترانه کاشفی، مدرسه صادق تجریشی، مسجد موسی ابن جعفر (ع)، مسجدصاحب الزمان (عج))

گل‌ها- دانشگاه (دبیرستان پسرانه گلهای انقلاب (پسرانه)، مدرسه دبستان گلهای انقلاب (پسرانه))

محمودیه (مدرسه تفکر سفید، مجتمع آموزشی پیروزی، مدرسه شیخ محمد خیابانی)

نیاوران (مدرسه حکیم، مدرسه لاجوردی)

هزار سنگ کوهسار (محله هزار سنگ)

ولنجک (مدرسه خاورمنش، مدرسه پسرانه خاتم، دبیرستان دخترانه شهید صدوقی، مدرسه تدبیر)

منطقه ۲

سعادت آباد (دبستان حکمت، دبیرستان پارس خودرو، مسجد شهرک آتی ساز، هنرستان صدا و سیما، مسجد جامع الزهرا (س))

دریا (مسجدشهید چمران، مدرسه راهیان فضیلت، کانون ناشنوایان، مدرسه شهیدان رامشه، مسجد امام حسن مجتبی (ع)،ستاد بحران، حسینیه ثارالله، ایران طلب تهرانی)

پونک (مدرسه شهید میلانی، حسینیه پونک، مدرسه غیر انتفاعی مصباح، مسجد بقیه اله العظم، مجتمع آموزشی صادقیان)

مرزداران (مدرسه پسرانه البرز، مدرسه شهدای هویزه، مسجد امام رضا، حسینیه محبان الزهرا، دبیرستان نوبت اول عفاف، حسینیه سید الشهدا، مدرسه غیر انتفاعی گل‌ها)

شهرآرا (مسجد الزهرا (س)،مکتب الصادق، مسجد ابوالفضل (ع)،مدرسه علامه حلی، مدرسه نهضت اسلامی)

تهران ویلا (مسجد مهدی (عج)، مدرسه پسرانه لک زاده، مجتمع مسکونی کوشک، مدرسه ریحانه)

کوی نصر (مدرسه شاهد امام حسین ع، مسجد ابوالفضل ع (بازار بزرگ کوی نصر)،مسجد جعفری، مدرسه محمد باقر صدر)

شهرک آزمایش (دبیرستان شهید علی محمدی، دبیرستان پژوهش، هنرستان فنی حرفه‌ای انقلاب اسلامی، مسجد امیر المومنین (ع)،مسجد قمر بنی هاشم (ع)،مسجد الرسول (ص))

ستارخان (مدرسه ره اورد ۱۳ رجب، مجتمع مسکونی فردوس، مدرسه شهید حائری، مسجد الجواد (ع))

شریف (دبستان دخترانه شهید عباس صالحی، مسجد امام حسین، مجتمع ورزشی شهید تیموری، مسجد شریف، مسجد قمر)

صادقیه (دبیرستان شهید یحیوی، مجتمع ابوعلی سینا، دبستان دخترانه تربیت، مسجد باقرالعلوم، مسجد امام جعفر صادق، دبیرستان فرهنگ)

طرشت (دبیرستان حسینیه، بقعه شیخ عبدالله طرشتی، مسجد امام موسی بن جعفر، مسجد حضرت علی اصغر، مسجد امام حسن عسگری)

توحید (مدرسه شهید رجایی، مدرسه عطیه، مدرسه گل یاس، مدرسه شهید مدنی، مدرسه قائم مطلق، مدرسه شهید زیوری)

دریان نو (مدرسه یاس نبی، مدرسه ستارخان، مدرسه شهید آندی، مدرسه فاطمه زهرا، مدرسه محدث قمی، مدرسه شاهد فاطمه زهرا)

ایوانک (دبیرستان شهید عباس راصد، مدرسه میلاد نور، دبیرستان ابوریحان، مدرسه فرزانگان ۷، مدرسه شهید اوینی)

شهرک قدس (مسجدالنبی گلستان جنوبی، کانون فرهنگی تربیتی قدس، دبستان شهید بهزادی، مسجدالزهرا، دبیرستان رهنما، دبیرستان هدی)

سپهر (مدرسه اندیشه و قلم، مسجدامام حسن مجتبی (ع)،مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،مجموعه اریکه ایرانیان، مجتمع طلای ارغوان طلایی)

آسمان (دبیرستان علامه امینی، مسجد صاحب الزمان (عج)،مسجد باقر العلوم، مدرسه شهید باهنر، میدان میوه و تره بار)

فرحزاد (مدرسه سلمی جهرمی، مسجد شهید بهشتی، مسجد امام خمینی، دبیرستان سمیه، حسینیه فرحزاد)

بهرود (دبستان شهدای مخابرات، برج ارگ، مسجد سیدالشهدا، دبیرستان راه زینب)

پرواز (مسجد پیامبر اعظم، حسینه ثارالله، شهرک گلدیسان، شهرک پاسارگاد، مسجد انصار المهدی، دبستان یادگار امام، مسجد المهدی)

منطقه ۳

آرارات (کلیسای میناس مقدس، دبستان پسرانه فرزندان امام، مجموعه فرهنگی سئول، مدرسه فرشتگان)

ونک (مسجد جامع ده ونک، دبستان پسرانه کمیل، دبیرستان پسرانه شیخ بهایی، مسجد بقیه الله، مسجد امام حسن مجتبی)

امانیه (مدرسه امیدتابان، مدرسه حضرت زهراء (س)،مدرسه شهدای هسته‌ای، والعصر)

زرگنده (مدرسه دخترانه حضرت زینب (س)،مدرسه دخترانه میقات، مدرسه دخترانه معلم، مدرسه پسرانه آرهاشم)

اختیاریه (مدرسه سهام خیام، مدرسه باغچه بان، مدرسه شفاهی، مسجد صاحب الزمان)

صدر (مدرسه ارشاد، مدرسه تراب، مدرسه شرف، مدرسه حق شناس)

داودیه (مسجد الغدیر، مدرسه شهید بهشتی، مدرسه حضرت زینب (س)،مدرسه معاد)

سید خندان (مدرسه دخترانه حضرت مریم، مدرسه شهید مفتح، مدرسه سجادیه، مدرسه دکتر نجفی)

قبا (مهر مینو، عدل، گل یاس، دکتر شاکری)

قلهک (مدرسه جواهری، دبیرستان دوره دوم دانش، فردوسی، دبیرستان دوره اول ایران)

دروس (هدایت، سلمه، شهید آوینی، فتح شاهد)

کاوسیه (هنرستان آزادی، هتل نیلو، ملت، ایثار شاهد)

منطقه ۴

کاظم آباد (دبستان شهید چگینی، هنرستان شهید آوینی، دبستان شهید رحیمی، مسجد رضویه)

مهران (دبیرستان خواجه عبدالله، مدرسه شهید آبشناسان، مدرسه شهید عباسپور، مدرسه بهار)

مجیدیه و شمس آباد (مدرسه خداقلی، مدرسه تزکیه، مسجد بقیه الله، مدرسه راه فاطمه، مدرسه اولیا، دبیرستان چهارده معصوم، دبستان دانشپور، مسجد باب الحوائج)

کوهک (مدرسه گوهرشاد، مدرسه جاجرودی، هنرستان کمال دانش، مدرسه نشاط، هنرستان ۸ شهریور، مدرسه پرتو اعظم)

مبارک آباد و حسین آباد (دبیرستان دخترانه حضرت زهرا س، راهنمایی صبا، مسجد فاطمه الزهراء س، مسجد امام حسن عسگری ع، دبستان اولیا)

پاسداران و ضرابخانه (دبستان فردوسی، دبیرستان شهید رجایی، دبستان فردوس، دبیرستان شهدای پاسداران، دبیرستان خدیجه کبری، دبستان قاسم زاده، دبیرستان رضوان، دبستان عباس وزان)

شیان و لویزان و شهرک ولیعصر (دبیرستان حضرت زهرا س، دبستان ادب، دبستان عمار، دبستان طلایه داران، راهنمایی شعبانی)

علم و صنعت (دبستان سمیه، دبستان چمران، دبستان نوبری آشتیانی، دبیرستان احدزاده، هنرستان سیدالشهداء، دبستان نوید آینده)

نارمک (دبستان خالق، دبستان روشنایی قلم، دبستان فطرت، دبستان مطهری، دبیرستان بهزادی)

تهرانپارس غربی (مدرسه مالک اشتر، مدرسه معاد، مدرسه شهید باهنر، دبیرستان دانش، مدرسه نبوت، مدرسه پیچک، مسجد محمد بن عبدلله، مسجد امیرالمومنین)

تهرانپارس شرقی (مسجد سید الشهدا، مدرسه شهید ناهیدی، مدرسه شهید گرامی، مدرسه غیر انتفاعی فرهنگ، مدرسه ملت، مسجد سلمان فارسی، مسجد امیر المومنین ع، مسجد امام جعفر صادق ع)

جوادیه (مدرسه جواد الائمه، مدرسه پارس، مدرسه نامجو، مدرسه طالقانی، مسجد طالقانی، مدرسه همای رحمت، مسجد امام محمد باقر (ع)،مسجد المهدی، مدرسه سعدی)

گلشن (مدرسه منصور نفر، مدرسه نیایش، مسجد قدس، مسجد مطهری، مسجد حضرت امیرمسجد امام علی ع، مسجد صاحب الزمان عجمسجد حضرت ابوالفضل ع، مسجد حضرت امیرالمومنین)

شمیران نو (دبستان شهید پاکدامن، مسجد حضرت قمر بنی هاشم (ع)،مسجد فاطمیه، مدرسه نقابتدبیرستان شهید شهسواری، مجتمع آموزشی آبسال)

اوقاف (مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،دبیرستان شهید غیبی، کار و دانش سید الشهدا (ع)،هنرستان فجر، دبیرستان سینا، دبستان غدیر یک)

قاسم آباد و ده نارمک (مسجد قائم آل محمد (ع)،مسجد باب الحوائج (ع)،مسجد چهارده معصوم (ع)،مسجد جوادالائمه (ع)،دبستان استاد شهریار)

حکیمیه (مدرسه فرزانگان، مدرسه استثنایی امید، مدرسه پانزده خرداد، مدرسه صدیقه کبری، هنرستان امام خمینی (ره)،مسجد صاحب الزمان، مسجد علی ابن ابیطالب، مدرسه المهدی عج، کارخانه هود مس)

مجیدآباد (دبستان محمدرضا هوایی، دبیرستان شاهد نور علی، مسجد قائم پارک پلیس، دبیرستان کمیل، دبستان غیر انتفاعی جوانه‌ها، مهدکودک و پیش دبستانی دادمهر)

قنات کوثر (مدرسه استاد شهریار، مدرسه شهید غیاثوند، مدرسه هدایت، آموزشگاه غیر انتفاعی مهر)

کوهسار (مدرسه شهید بهشتی، مدرسه شهید عارف نسب، مدرسه فدک و ایمان، مسجد امام حسین (ع)،دبستان امام سجاد (ع)،مسجد والفجر)

منطقه ۵

اباذر (مدرسه بنت الهدی، مسجد امام سجاد (ع)،مدرسه ابن سینا، مدرسه احرار)

ارم (مدرسه عصمت، مدرسه اسوه)

اکباتان (دبیرستان شهید عموئیان، مسجد امام خمینی (ره)،مسجد بعثت، دبستان شهید اشرفی)

المهدی (سرای محله المهدی، مسجد علی ابن ابی طالب (ع)،مسجد جامع المهدی، هنرستان کار و دانش امین، مدرسه ستایش)

اندیشه (مسجد حجت ابن الحسن عسگری، مسجد صاحب الزمان (عج)،سرای محله اندیشه)

آپادانا (مدرسه رهروان امام (ره)، شهید سعید کهن)

باغ فیض (دبیرستان پروفسور حسابی، مسجد جامع باغ فیض، مدرسه شهدای باغ فیض، مدرسه جواد الائمه، مدرسه مهدیزاده، مسجد اباعبدالله الحسین)

بهاران (مدرسه میعاد، ورزشگاه شهدای کن، میدان تره بار محله بهاران)

بیمه (دبیرستان ایرج رستمی، سوله الزهرا ۶۲)

پ رواز (مدرسه آینه، مدرسه مبین، مسجد حضرت زینب (ص)،مسجد انصارالحسین (ع))

پونک جنوبی (مدرسه بهان تکنیک، مدرسه رهیار، حسینیه شهدا، سرای محله پونک جنوبی، مسجد النبی)

پونک شمالی (دبستان دخترانه رازی، دبستان آزادگان پونک، دبیرستان میرزا کوچک خان، دبیرستان جهاد، مسجد امام علی (ع))

جنت آباد شمالی (دبیرستان مرحوم سرافراز، دبیرستان شهید باقری، مدرسه پسرانه مبعث، دبستان امید آینده، مسجد انصار المهدی)

جنت آباد مرکزی (بلوار بعثت، دبیرستان بادامچی، دبستان شهید کاظمی، حسینیه قمر بنی هاشم، هنرستان کار و دانش امام علی)

جنت آباد جنوبی (دبیرستان امام جعفر صادق (ع)،مسجد نظام مافی، مجتمع آموزشی باقر العلوم، دبستان شهدای صنایع هوایی، خیابان شهید نادری)

حصارک (مدرسه حضرت زهرا (س)،مجتمع آموزشی هدی)

سازمان آب (مدرسه سید کاظم موسویمسجد رسول، دبیرستان آزادگان اسلام، مسجد امام رضا (ع))

سازمان برنامه جنوبی (دبستان شهید هاشمی نژاد، مدرسه فضیلت، مسجد قمر بنی هاشم، حسینیه بیت الزهرا (س))

سازمان برنامه شمالی (مدرسه شهدای معلم، دبیرستان مصاحب، مدرسه نورنرگس، دبستان پسرانه شهید مفتح)

شاهین شمالی (مسجد امام حسین (ع)،دبیر ستان شهید حمزه لو (علامه حلی)،مسجد حضرت مهدی)

شهران جنوبی (مدرسه ضیایی، مدرسه شهید عباسی، مسجد قائم (عج))

شهران شمالی (مدرسه دخترانه حصارکی، مسجد امام علی (ع) مدرسه سیمای فرهنگ، مدرسه شهید آوینی)

شهر زیبا (مدرسه ابوذر غفاری، ساختمان سرای محله شهرزیبا، مسجدالرسول)

فردوس (مسجد الزهرا، مدرسه شکوفه‌های انقلاب، مدرسه خواجه نصیر، مدرسه وحدت اسلامی، فرهنگسرای فردوس)

کن (مدرسه پسرانه شهید وصال، حسینیه سرآسیاب، مسجد المهدی، میدان تره بار جنب سرای محله کن، امامزاده سید محمدرضا)

کوهسار (سرای محله کوهسار، مسجد باب الحوائج)

مرادآباد (دبستان لاله‌های انقلاب، حسینیه مرادآباد)

مهران (مدرسه بنت الهدی، فرهنگسرای میثاق، مسجد امام رضا (ع)،مدرسه شاهد معراج)

نفت (مسجد ائمه معصوم، سرای محله شهرک نفت)

منطقه ۶

ساعی (جاویدان، بنت الهدی، هنرستان قدس)

سنایی (شاه علی، شهدای هفتم تیر، شهدای رسانه، حسینیه ثاراله)

ایرانشهر (پژوهش سرا، شهیدان سخنور، علامه حلی، مسجد جلیلی، بیمه البرز)

ولیعصر (حجاب، رسالت، میرزا کوچک خان، نوشیروان)

وصال (مطهری، قدس، بهشت (استثنایی)،آرمینه مصلی نژاد، امیدهای انقلاب)

جمالزاده (امام سجاد (ع)،بتول بقا، شهید چمران، اتحاد نو، مدرس، مرکز علمی کاربردی کد ۱۸)

کشاورز (سمیه، آیت اله سعیدی)

بهجت آباد (حضرت زهرا (س)،تقوا پیشگان، شهید بهشتی، مسجد کمیل)

فاطمی (رجایی، یاس نبی، بهروز پندی، علامه طباطبایی، مسجد امیر، فرهنگ و هنر)

امیرآباد (اندیشه، سماء، ریحانه رسول، ابتدایی شعبانیه، مدرسه ندا)

جهاد (مسجد ریحان، خدیر، ۱۷ شهریور)

نظامی (آریان، مهد کودک آوا، بیمارستان دی)

یوسف آباد (فرهنگ، فاطمیه، سید جمال الدین، شهید همت)

والفجر (نوید الصالحین، فرزانگان، اندیشه فردا، مسجد ثارا…)

منطقه ۷

گرگان (دبیرستان شهید مظلوم، دبیرستان غدیر، مدرسه ولیعصر، مدرسه فرهنگ، مسجد امام حسن مجتبی)

نظام آباد (هنرستان باهنر، دبستان شهید کرکه آبادی، مدرسه داوود آبادی، مسجد یحیی)

شاهد (دبیرستان دوره اول بعثت، مدرسه نهال انقلاب، مدرسه رشد، مدرسه امام هادی، مدرسه عارف، دبیرستان شهید خلیل غفاریان، حسینیه مهدیه، مسجد فاطمیه)

خواجه نصیر (دبیرستان پسرانه حیان، هنرستان باقر العلوم، دبیرستان دخترانه نصر)

خواجه نظام الملک (مسجد خاتم، مسجد کاظمین، دبستان رضا نیک رو، هنرستان مقدم سامان، مسجد انصارالحسین، مدرسه اندیشه، دبستان شهید ضیغمی)

کاج (مسجد نوریان، هنرستان کار و اندیشه پ ۳، دبستان احسان، دبستان غیر انتفاعی آینده سازان)

امجدیه (دبستان شهید شامران، دبیرستان سیمای نور، مدرسه دخترانه دانش، هنرستان امیدان امام، مسجد الرضا)

بهار (دبستان معززی، مدرسه امام صادق (ع)،دبیرستان شهدای انقلاب، دبستان کوثر دانش، دبستان شهید صدوقی، دبستان پسرانه فواد)

سهروردی- باغ صبا (مدرسه طلوع اسلام، دبستان شهید رضایی، مدرسه استثنایی پیدایش، مدرسه فرزانگان)

نیلوفر (خ نوبخت ک ۷ پ ۲۸( دبستان شهید باقری)،متوسطه اول (دبیرستان هاجر)،دبیرستان مولوی، متوسطه دوره اول (فضیلت)، مدرسه ابتدایی توحید)

عباس آباد (هنرستان هوانوردی آسمان، ابتدایی دوره اول و دوم (دبستان طالقانی)،اندیشه اصلی ۵ پ ۳۳ (شهید فهمیده)،متوسطه دوره اول (شوق یادگیری))

حشمتیه (دبیرستان دوره اول وحدت، دبیرستان هدایت، مدرسه میثاق، مسجد مالک اشتر، دبیرستان ابن سینا)

دبستان (مسجد سجاد، مسجد جامع محمدیه، دبستان ندای حق، مسجد المهدی، مدرسه دهقان، دبیرستان پاکزادنیا)

ارامنه (دبستان شهید واثقی، دبیرستان فروغ علم، مسجد حسینی، مسجد موسی بن جعفر، دبیرستان نرگس، مسجد امام عصر، دبستان دکتر معین)

منطقه ۸

تسلیحات (مدرسه نواب صفوی، دبستان فاطمی، دبستان پسرانه ابوذر، دبستان ایمان، دبستان اندیشه پویا)

تهرانپارس (دبیرستان مهرنامی، دبیرستان هاشمی نژاد، حسینیه سید اشهداء، دبستان قدس)

دردشت (دبستان تقوا، دبستان ثامن، متوسطه تزکیه شاهد، مدرسه شهید حشمتی، هنرستان امام مهدی)

زرکش (متوسطه نرگس، هنرستان دخترانه طوماسیان، حسینیه ام البنین)

سبلان (مسجد حضرت ابوالفضل (ع)،دبستان جمهوری اسلامی، مسجد صاحب الزمان، مسجد امام جعفر صادق (ع)،مسجد ائمه اطهار، دبستان حر)

فدک (دبستان وحید، مسجد جامع سمنگان، دبستان دخترانه فضیلت، مسجد خلیل الله، متوسطه ابوریحان)

کرمان (مدرسه رسالت، دبستان سما، هنرستان زینب کبری، متوسطه امید انقلابدبستان پسرانه شانت، مسجد حضرت ابوالفضل)

لشگر (دبستان شهید مهراب مدنی، متوسطه میثاق، مسجد قمر بنی هاشم، دبستان دخترانه زینب، مسجد النبی)

مجیدیه (متوسطه فاطمیه، متوسطه جهان تربیت، مسجد محمدیه، دبستان راه حق)

مدائن (دبستان هجرت، متوسطه امام سجاد، دبستان ابتدایی فهیم ارمغان، دبستان دانش پرور، دبستان شهید یارجانی)

نارمک (دبیرستان دانشمند، دبستان پیام نو، هنرستان دخترانه اسوه، مسجدالرضا (ع)،هنرستان حزب الله، متوسط پسرانه حافظ، مسجد ثار الله)

وحیدیه (دبستان ارمغان علم، مسجد انصار الحسین، متوسط پسرانه ارشاد، مسجد علی النقی، شکوفه‌های انقلاب)

هفت حوض (دبیرستان کمیل، دبیرستان نبوت، دبستان شهید جاوید، دبیرستان طلوع اسلام، دبستان پیام انقلاب)

منطقه ۹

استاد معین (مسجد المهدی (عج) حسینیه کوثر، مدرسه میلاد نور، دبیرستان شهید با هنر، مسجد حضرت سید الشهدا (ع))

دکتر هوشیار (دبیرستان هجرت، مدرسه سعادت، دبستان شهید رجبی، مسجد فاطمه الزهرا (س)،مسجد امام جعفر صادق (ع))

شهید دستغیب (مسجد حضرت صاحب الزمان (عج)،مسجد امام جعفر صادق (ع)،مدرسه جواد الائمه (ع)،دبستان عمار، مسجد فاطمیه (س))

امام زاده عبداله (دبستان شهید مفتح، راهنمایی شهید دانشور، (امت) دبیرستان شهید علیمی، مسجد موسی ابن الجعفر (ع)،مسجد امیر المومنین (ع))

مهرآباد جنوبی (هنرستان هفتم تیر، نظام مافی دوره اول، ابتدایی دخترانه رسالت، مسجد امام جعفر صادق (ع)،مدرسه حبیبی، مسجد خامس آل عبا (ع))

شمشیری (دبیرستان امام صادق (ع)،هنرستان نظام مافی، دبیرستان شهید سرآبادانی، هنرستان فلق، مسجد حسین ابن علی (ع))

سرآسیاب مهرآباد (دبیرستان شهید آوینی، دبیرستان نظام مافی پسرانه ۲، مسجد امام علی النقی (ع))

فتح (حسینیه امام حسن عسگری (ع)،مسجد نرگس (س))

منطقه ۱۰

امام خمینی (مدرسه حمزه سید الشهدا (ع)،مسجد امام حسن مجتبی (ع)،مسجد حاج امجد، مدرسه ابراهیمی کلهرودی، مدرسه شهید امینی)

بریانک (دبستان لاله، متوسطه اول مادر، هنرستان شهید حسن قدمی، مدرسه استثنایی یاد بود، کانون سلمان)

جی (مسجد خاتم الانبیا، مسجد علی بن ابیطالب، مسجد قمر بنی هاشم، مسجد جواد الائمه، مسجد سید الشهدا)

زنجان (مدرس کوثرالنبی، مدرس جهان تربیت، مدرس شهید پارساییان، مسجد علی بن الحسین (ع)، مسجد سید الشهدا)

سلسبیل (مدرسه عصمت، مدرسه مکتب الزهرا، مدرسه روح الله، مدرسه شهید امامی، مسجد صادقیه)

سلیمانی (متوسطه دوم مکتب الاحرار، مسجد امام رضا (ع)،مسجد جلوه، دبستان امیر کاشانی، مسجد حجت)

کارون (حسینه قائم (عج)،مدرسه طلعت بهاری، مدرسه صدوقی، مدرس صاحب الامر، مسجد رضویه)

مرتضوی (مسجد امام عصر (عج)،مدرسه شهید صدر، مدرسه شهید سامان روستایی، مسجد حائری، مدرسه علامه طباطبایی)

هاشمی (مسجد الهادی (ع)،مدرسه شهید مصطفی خمینی، مدرسه محمد فرح بخش، مدرسه حضرت زینب (س)،مدرسه ابوطالب)

هفت چنار (دبستان کلهرودی، مسجد امام جواد (ع)،متوسطه دوم مبصری، متوسطه دوم زهرا مردانی ۲۰، دبستان نرجس)

منطقه ۱۱

اسکندری (حسینیه جواد الائمه، دبستان جلوه معراج، دبستان نورالهدی، دبیرستان مکتب الصادق)

شیخ هادی (دبیرستان ایت الله کاشانی، دبیرستان پسرانه ابوعلی سینا، دبستان رسالت، مسجدشیشه، دبیرستان شهیدباهنر، دبستان حضرت مهدی)

عباسی (مسجدانصارالحسین، مدرسه شهیدطباطبایی، مدرسه شهید اسدی، مسجدجعفری)

آگاهی (دبستان احمدیه اسلامی، دبستان میثم، دبستان ۱۷ شهریور، مدرسه مکتب القرآن، مسجد ایت الله ایروانی)

حر (مدرسه شایسته، مدرسه مطهر، مدرسه شهید محمدباقرصدر، دبستان دخترانه مجتهدزاده)

امیریه (دبستان عیسی بهرامی، مدرسه محمودزاده، دبستان حضرت رقیه، دبستان مولوی، مسجد حیدری)

هلال احمر (مسجد حضرت ابوالفضل، دبستان پیروان زینب، مسجدطلیعه، مسجد صاحب الزمان)

جمهوری (دبستان حضرت فاطمه الزهرا، مسجدمیثم، مدرسه صدر، مدرسه ابوذر)

فروزش (هنرستان حافظ، مدرسه حضرت ابوالفضل، دبستان بشارت، دبیرستان پیام قرآن، مسجد قندی)

منیریه (مدرسه راهنمای کودک، مجتمع آموزشی جماران، مسجد فخریه، مدرسه پیام آزادی، مدرسه شهید بهشتی)

مخصوص (دبیرستان هادی، مسجد دیانت، هنرستان حدید، دبیرستان علامه حلی، مسجد امام رضا)

قلمستان (مدرسه شهید علامه طباطبایی، مسجد امام سجاد، مدرسه عمار یاسر، هنرستان عروت الوثقی، مدرسه پروین اعتصامی)

انبار نفت (مسجد علوی، دبستان فرشته، مدرسه استقلال ۲، مسجد محمد رسول الله، مدرسه جواد الائمه)

انقلاب (دبستان متقین، مدرسه بهشت، مسجد امام سجاد، دبیرستان بنکدار، دبیرستان فردوسی)

حشمت الدوله (مدرسه اشرفی اصفهانی، دبیرستان دخترانه علویان، مسجد ولیعصر، دبیرستان کوثر، دبیرستان علوی)

راه آهن (مسجد توحید، مسجد شارعی، دبستان مالک اشتر، دبیرستان چمران)

سلامت (مسجد باغستانی، مدرسه علی ابن موسی رضا، مدرسه نرجس، مدرسه سرور) منطقه ۱۲

منطقه ۱۲

فردوسی (متقین، امیر کبیر، کوهپایه ایی، جمشید جم، صدر)

آبشار (مدرسه امام سجاد ۱، چیت چیان، شاهد ارشاد، محمد رضا کارگری)

دروازه شمیران (بهمن ۲۱، مکتب علی، روشنگر، دکتر سعیدی، فدک، فاطمیون)

بازار (راهیان قدس، مسجد گلشن، مسجد مجتهدی، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد خندق آباد، مسجد لوااسانی)

هرندی (دبستان امام جعفر صادق، شهید پیر مرادی، ابوذر غفاری، مکتب اسلام، شهید قاسم داوودی، علامه طباطبایی، ایمان)

سنگلج (۱۵ خرداد، ریحانه، ایثار، قائم، جعفر اسلامی)

بهارستان (فرزانگان ۷، علمیه، مطهری، امید امام، میلاد طاها)

خیابان ایران (شهید محلاتی، آصف، علوی اسلامی، رضوی، آل یاسین)

تختی (حاج آقا رضا تهرانی، شیخ العراقین، هدی، طوبی، حضرت زینب، معصومیه اسلامی، محبان الزهرا)

پامنار (مسجد توحید، سعدی، ولایت فقیه، مسجد حضرت ابوالفضل)

کوثر (شهید جهان آرا، حقیقت، شهید استاد عظیم، شهید هرندی، حضرت زهرا (س)، مصطفی ارشاد)

امام زاده یحیی (حر، بدر، رجاء، حکیم، معین)

قیام (اثنی عشری، لقمان، رهنما، مسجد محمدی، مدرسه فومنی)

منطقه ۱۳

اسدی (علامه حلی، مسجد سرکانیها، مسجد امام جعفرصادق (ع)، مسجد حضرت ابوالفضل)

صفا (پروین حکمت، معصومه لاری، مالک اشتر، مسجد علی بن موسی الرضا، (ع) مسجد امام حسن عسگری (ع)، مسجد باب الحوائج)

زاهد گیلانی (حضرت زهرا (س)، شهید پیچک، باقرالعلوم، مدرسه ابوذر، مسجد فخریه، مسجد ابا عبدالله)

(مدرسه هدایت، هنرستان پایگاه انقلاب، دبیرستان دستغیب، دبیرستان رسالت، مسجد علی بن موسی الرضا (ع))

دهقان (دبستان چمران، دبستان شهدا، دبیرستان میر امین محمدی، مسجد زینب کبری (ع)

نیروهوایی (دبیرستان شیخ فضل الله نوری، امام حسن (ع)، هدف برتر، فاطمه تعلیمی، دبیرستان فضیلت، دبستان شهید بهشتی (شاهد)، دبیرستان شهدای ۷ تیر)

پیروزی (دبیرستان محلاتی، دبیرستان مدرس، آذین امجد، دبستان والعصر، دبیرستان ظفر)

حافظیه (مسجد حسنی، مسجد امام جعفرصادق (ع)، فرهنگ، کمال، شهید منتظری، ادیب)

امامت (مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امام حسین، راه زینب، اشرفی اصفهانی، علویه، شهید رجایی)

شورا (مسجد جعفریه، فیروزه، جعفریه، زهرای اطهر، عرفان)

آشتیانی (سپاه، عترت ۲، حقیقت، خوارزمی، ملاصدرا، مسجد جامع امام صادق (ع))

زینبیه (مدرسه زینبیه، مدرسه مقداد)

سرخه حصار (مسجد المهدی)

منطقه ۱۴

جوادیه (حجت، بقیه ا…، قمر بنی هاشم)

محراب، فیض کاشانی، اندیشه)

شکوفه (راهنمایی نور صالحی، مسجد جعفری، دبستان هدی، دبیرستان چمران)

صاحب الزمان (راهنمایی کمال وجودی، مسجد حسین بن علی (ع)، مدرسه قاصدی، دبیرستان حضرت ولیعصر (عج))

پرستار (ایزد پناه، دبستان آزاد، امام حسن مجتبی (ع)،شیخ مفید)

مینا (مسجد خداداد، دبیرستان غفرانی، مسجد ابوالحسن (ع))

دلگشا (دبیرستان کوثر، دبستان گلشن، راضیه، هنرستان امام صادق (ع))

حسین‌آباد دولاب (مسجد سجاد، شهید آیت، مسجد احباب الحسین اصفهانک، دبیرستان سمیه)

شیوا (شیخ جواد خراسانی، مسجد باب النجات، موسی بن جعفر)

چهارصد دستگاه (امام علی (ع)، حضرت محمد (ص)، ابتدایی کریمه اهل بیت)

تاکسیرانی (آل محمد (ص)، هفتم تیر، راهنمایی شاهد محسنین، دبستان شهدای تاکسیرانی)

دولاب (تکیه میان، فاطمیه دولاب، اعتصام، نیک عهد، دبیرستان اعتصام)

شاهین (دبستان غلامی، حسینیه سید الشهدا (ع)، مسجد صاحب الزمان (عج))

گذر پایین دولاب (مسجد صدریه، مسجد محبین حضرت زهرا (س)، توپچی، حضرت معصومه)

نبی اکرم (صاحب الامر (عج)، حضرت علی اصغر (ع)، فردوس، ارم)

ابوذر (شیخ انصاری، مسجد جعفری، بیت الزهرا (س)، مکتب الزهرا (س))

صد دستگاه (هدایت، دبستان منتظر المهدی (عج)، مسجد علوی، شهدای گمنام)

سراسیاب (مکتب الزهرا (س)، دبستان شهید حسنعلی بابایی، مسجد مسلمین)

شاهد (راهنمایی علامه مجلسی، کاظمین، مسجد شهید بهشتی)

عارف (دبیرستان طهماسبی، جامع جعفری، مسجد سلمان، ریاستی)

منطقه ۱۵

کیانشهر شمالی (مسجد سید الشهدا، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد ۱۴ معصوم، مسجد قمر بنی هاشم، مسجد شهدای بعث، مسجد امام رضا، مدرسه بنی هاشم، مدرسه دخترانه شهید عراقی، مدرسه شهید اتقایی، مدرسه عدالت)

مسعودیه (مسجد موسی بن جعفر، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امام حسین، مسجد الحسین، مسجد جامع مسعودیه، مسجد الرسول)

خاور شهر (مسجد علی ابن موسی الرضا، مسجد حضرت بنی اکرم، مدرسه جواد الائمه)

هاشم اباد (مسجد ولیعصر، مسجد اصحاب الحسین، مسجد علی ابن موسی الرضا، دبیرستان ایثارگران)

والفجر-اسلام آباد (مدرسه ابوذر غفاری، مسجد امام جعفر صادق، مدرسه امام حسن عسگری، دبستان شیخ طوسی، مسجد صدیقه کبری، مدرسه مولوی)

مظاهری (مسجد صادق، مسجد ائمه بقیع، مسجد حضرت علی ابیطالب، مسجد مهدیه)

اتابک (مسجد رضوان، مسجد قمر بنی هاشم، مسجد علی ابن موسی الرضا، مسجد علی ابن ابیطالب، مسجد حسینی)

مشیریه (مسجد ولیعصر، مسجد صاحب الزمان، مسجد نبی، دبستان ادب، مسجد امام حسن مجتبی)

مطهری (مسجد القائم، دبستان متقین، مسجد نبی، مسجد زینب کبری)

رضویه (مسجد امام زمان، مسجد امام سجاد، مسجد هفتادو دو تن، مدرسه دانش کوش، مسجد قائم، دبستان صدیقه کبری، دبیرستان علی ابن الحسین (ع))

ولیعصر – بیسیم (مسجد نبوی، مسجد حسینی، مدرسه آیت اله سعیدی)

شوش (مدرسه امیرکبیر، مسجد الحسین، مسجد وفا، مسجد امام حسن مجتبی)

مینایی (مسجد امام جعفر صادق، مسجد الزهرا، مدرسه المهدی، مدرسه طباطبایی)

ابوذر (مسجد امام حسین، مسجد القران، مسجد المهدی، مسجد النبی، مسجد ولیعصر)

افسریه شمالی (مسجد فاطمیه، مسجد صادقیه، مدرسه حضرت رسول، مسجد صاحب الزمان، مسجد رضویه)

طیب (مسجد اباذر، مدرسه ادیب، مدرسه اشرف رهنما، مدرسه حضرت رقیه)

افسریه جنوبی (مدرسه پرواس، مسجد الزهرا، مسجد بعثت، مسجد جامع افسریه)

کیانشهر جنوبی (مسجد بهشتی، مسجد صاحب الزمان، مسجد حضرت رقیه، مسجد المهدی)

شهید بروجردی (مدرسه گلهای فاطمه، مسجد امام حسن مجتبی)

منطقه ۱۶

علی اباد شمالی و نازی اباد شرقی (مدرسه آزادگان اسلام، دبیرستان نمونه معرفت، مدرسه ذکریای رازی، دبستان مالک اشتر، مسجد سیدالشهدا ع)

یاخچی اباد (دبستان شاهد غنچه‌های انقلاب، هنرستان امیرکبیر، مسجد جامع صاحب الزمان ع، مدرسه شهید مدافع حرم، دبیرستان مفرح، مسجد اباعبدالله حسین ع، دبستان ایوب حسن زاده)

علی اباد جنوبی (حسینیه سیدالشهدا ع، مسجد سیدالشهدا کاپولا، دبستان اخلاص، مدرسه امام صادق ع، مدرسه دستواره، دبرستان علامه امینی)

جوادیه (مدرسه غیرانتفاعی جوانه امید، مدرسه هاجر، مسجد سادات، دبیرستان تربیت، مسجد حوری، دبستان پرورش، دبستان شهید رضایی)

تختی و شهرک شهید بهشتی (دارالقرآن ثارالله، شهرداری ناحیه ۵، مدرسه نیمه شعبان، مدرسه شاهسوند)

شهرک بعثت (دبستان ۸ شهریور، دبیرستان شهدای محراب، مدرسه صنف گردبافان، حسینیه حضرت ابوالفضل ع)

نازی آباد (مسجد الرسول ص، دبستان امید امام، دبستان حر، دبیرستان شهید اول، دبستان کمیل، مدرسه سیدفاطمی، مسجد امام عصر ع)

خزانه بخارایی (مدرسه غیر انتفاعی مهر فاطمی، مسجد امام رضا ع، دبستان عصمت، مسجد جامع خزانه، مدرسه مرضیه یزدی، دبستان صادقین، دبستان شهید گمنام)

باغ آذری (مسجد ۱۴ معصوم ع، دبستان دخترانه چنگیز پور، دبستان شهیدان اسلام، مسجد سیدالشهدا، دبیرستان علامه حلی ۷)

منطقه ۱۷

امامزاده حسن (دبیرستان دخترانه بعثت، متوسطه دخترانه کوثر، مسجد اسلامی)

ابوذر غربی (راهنمایی دخترانه هاجر، دبستان شهید قاسمی، مدرسه نونهالان اسلام، راهنمایی غیرانتفاعی پسرانه طوس)

صبا (دبیرستان پسرانه علامه طباطبایی، دبیرستان نمونه دولتی شهید احمدی روشن، متوسطه دخترانه اشرفی اصفهانی، مدرسه بهشت، دبستان پسرانه شهید طبایی)

آذری (مدرسه دولتی دخترانه شهید رضایی، مسجد امام حسین (ع)، سرای محله آذری)

زهتابی (دبستان جهاد، مسجد قائمیه، متوسطه رضوان، دبستان دخترانه بنت الهدی)

سجاد (دبستان دخترانه دوره دوم شهیدان گمنام، دبستان دخترانه شاهد گل نرگس، دبیرستان پسرانه دوره دوم پیامبر اعظم، سرای محله سجاد)

جلیلی (راهنمایی پسرانه شیفت عصر رازی، مسجد جهارده معصوم، مسجد قمر بنی هاشم (ع)، مسجد موسی بن جعفر، حسینیه منتظران مهدی (عج))

وصفنارد (ابتدایی پسرانه علی نوران، ابتدایی دخترانه شهید رحیمی، مسجد حسین بن علی (ع))

زمزم (هنرستان پسرانه توحید، ابتدایی پسرانه ۲۲ بهمن، مسجد قمر بنی هاشم (ع))

گلچین (راهنمایی دخترانه سمیه (شهید بهشتی)، دبستان دخترانه امام خمینی، ابتدایی پسرانه حق شناس، مدرسه ۱۷ شهریور)

بلورسازی (هنرستان فنی و حرفه‌ای دخترانه دوره دوم فدک، دبستان دخترانه دوره اول و دوم راه زینب، مسجد قدس رضوی، مسجد پنج تن آل عبا (ع)، مسجد سجادیه)

باغ خزانه (متوسطه دخترانه شیفت صبح شهید جمشیدیان، دبستان پسرانه شهید رسولی، سرای محله باغ خزانه، مسجد فاطمیه)

ابوذر شرقی (دبستان دخترانه دوره دوم شیفت صبح فاطمیه، صاحب الزمان (عج)، مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد امین الله)

مقدم (دبستان پسرانه دوره‌ای اول شیفت صبح شهید باجلان (نامجو)، مسجد مهدی، هنرستان دخترانه شهید صالحی)

منطقه ۱۸

بهداشت (مسجد صاحب الزمان، دبستان دخترانه غیاثی، مدرسه ارشاد، مسجد آل محمد، مسجد امیرالمومنین)

تولید دارو (مسجد حضرت ابوالفضل، دبیرستان دخترانه شهید بهشتی، مسجد پیغمبر اکرم)

ولی عصر شمالی (مسجد امیرالمومنین، مسجد ۱۴ معصوم، مدرسه ایران، مدرسه متقین (عاشقلو)، مسجد ولیعصر)

فردوس (مدرسه شیخ فضل الله نوری، مسجد قمر بنی هاشم، مسجد امام زمان، مسجد امام سجاد، مسجد ۱۴ معصوم، مسجد علی بن موسی الرضا (ع))

(مسجد جامع ولیعصر، مسجد حضرت ابوالفضل، مدرسه علامه امینی، مسجد امام هادی، مدرسه ۱۳ رجب)

شهید رجایی (مسجد امام سجاد، مسجد امام حسین، مسجد سیدالشهدا، مسجد حضرت زینب، مسجد باب الحوائج، مسجد المهدی، مدرسه دخترانه اندیشه)

صادقیه (مسجد امام حسن عسگری، مدرسه ابوذر، مسجد صاحب الزمان، مسجد امیرالمومنین، مسجد مسلم بن عقیل، مسجد موسی بن جعفر، حسینیه علی اکبر)

یافت آباد جنوبی (مسجد حضرت قائم، مسجد الغدیر، مسجدحجرابن عدی، مسجد امیرالمومنین، حسینیه چهارده معصوم، مسجد ۱۴ معصوم)

یافت آباد شمالی (مسجد پیغمبر اکرم، مدرسه مطهره، مسجد امام حسین، مسجد امام سجاد، مسجد حضرت ابوالفضل)

امام خمینی (مسجد امام حسن مجتبی، مسجد امیرالمومنین، دبیرستان نرجس)

شمس آباد (مدرسه فیاض بخش، مسجد زینبیه)

۱۷ شهریور (مسجد صاحب الزمان، مسجد قائم، مسجد امام حسین، مسجد حضرت ابوالفضل، مدرسه پسرانه نیایش، مدرسه امام رضا)

شادآباد (مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد جامع حسینی، مسجد اباعبدالله الحسین، مسجد رقیه، مدرسه انصاری)

سعید آباد (مسجد علی بن موسی الرضا (ع))

خلیج فارس شمالی (مسجد سیدالشهدا، دبستان شهید احمد کاظمی، مسجد توحید، مسجد امام زین العابدین)

خلیج فارس جنوبی (هنرستان فارابی، مدرسه سوم شعبان، حسینیه حضرت ابوالفضل، مسجد حضرت رقیه، مسجد جامع رسول اکرم)

نوروز آباد (دبستان نجم، حسینیه امام علی (ع)، مسجد الجواد)

منطقه ۱۹

خانی آباد شمالی (مدرسه رحمانی، مسجد الرسول، مسجد ولیعصر (عج)، مسجد امام زمان، حسینیه حضرت ابوالفضل (ع)، (احداثی))

خانی آباد جنوبی (مدرسه هاشمی نژاد، مسجد امام حسین (ع)، مسجد الزهرا، حسینیه کوثر)

خانی اباد نو (مدرسه جمهوری، مدرسه رابعی، مدرسه بهشتی، مدرسه دستغیب، مسجد سیدالشهدا، مسجد فاطمی)

بهمنیار (مدرسه تشیع، مدرسه فاطمه الزهرا، مدرسه شاهد اطهر، سالن ورزشی یاس، مدرسه محلاتی)

شریعتی شمالی (مدرسه سید جمال الدین، مدرسه الزهرا، مدرسه کشوری، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، مسجد باب الحوائج، مدرسه میرزایی، مسجد صاحب الزمان (عج))

شریعتی جنوبی (مدرسه غفاری، مدرسه سالاری، مسجد چهارده معصوم، مسجد ولیعصر (عج)، سرای محله شریعتی جنوبی، احداثی)

شکوفه جنوبی (مدرسه باقرالعلوم، مدرسه رجبی، مدرسه هدی، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، احداثی، مسجد امام زمان (عج)، مسجد امام حسین (ع))

عبدل آباد (مدرسه ابن سینا، مدرسه زمانی، مدرسه جهاد دختران، مدرسه فدک، مسجد رسول اکرم (ص)، ستاد بحران، مسجد باب الحوائج، مسجد امام رضا (ع))

دولتخواه شمالی (مدرسه مقداد، مسجد مقدس، مدرسه خیر آبادی)

دولتخواه جنوبی (مدرسه موسوی، مسجد قمر بنی هاشم، سالن ورزشی سرداران شهید)

نعمت آباد (مدرسه روزبهانی، مدرسه جوادالائمه، مدرسه باهنر، مدرسه هیدخت، مسجد امام صادق (ع)، مسجد علی ابن ابیطالب، مسجد امام رضا (ع)، مدرسه کیهانی، مدرسه کریمی، کتابخانه امام خمینی، مسجد ولیعصر (عج))

شهید کاظمی (مجموعه ورزشی امام علی (ع)، مدرسه میرمیران، مدرسه الغدیر، مسجد حضرت رقیه (س)، مسجد سیدالشهدا (ع))

اسماعیل آباد (مدرسه عمار یاسر، مسجد حضرت موسی ابن جعفر)

منطقه ۲۰

۱۳ آبان (حسینیه شهدا، حسینیه فاطمه الزهراء، مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، مسجد سید الشهدا، مسجد امام رضا (ع)، مرکز نگهداری کودکان بی سرپرست، مسجد سیدالشهداء (ع)، حسینیه جوانان علی اصغر (ع))

ابن بابویه- شهید غیوری (ابن بابویه، مدرسه اتیه، مدرسه حضرت زهرا (س)، مسجد افضلیه، مدرسه ۲۲ بهمن ۵۷ (مکتب صدوق سابق) اتوبان)

استخر (حسینیه یزدیها، دبیرستان دخترانه میر داماد، مسجد مسلم ابن عقیل، مسجد امیرالمومنین (ع)، مسجد قمر بنی هاشم، کتابخانه شیخ کلینی)

اقدسیه (حسینیه علی اکبر، مجمع امور صنفی و خدمات تولیدی، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، واقع درمسجد صاحب الزمان، واقع درمسجد باب الحوائچ، مسجد ابراهیم خلیل، دفتر پستی شیخ صدوق، مسجد امام محمد باقر (ع))

بهشتی (مسجد اباعبداله الحسین (ع)، مسجد بقیه الله، مسجد صاحب الزمان (عج)، مسجد فاطمیه، مغازه آقای نیک پور، مسجد ابا عبداله الحسین (ع)، مسجد شهرک فاطمیه (فرهنگیان)، مسجد صاحب الزمان (عج) صاحب الزمان)

جوانمرد قصاب (خانه مشق شهید جهان ارا، واقع درمسجد زین العابدین (ع)، مدرسه راهنمایی دخترانه شاکری، واقع دردبیرستان عرفان، مدرسه شهدای چیت ری، مسجد مرتضی علی (ع))

حمزه باد (دبستان دکتر چمران، مدرسه ۱۵ خرداد، مدرسه دکتر خوارزمی، مسجد علی بن ابیطالب، مسجد حضرت زینب (س)، مدرسه راهنمایی دکتر رزمی ی)

دولت آباد (حسینیه کریم اهل بیت (ع)، حضرت سیدالشهداء (ع)، مسجد امام حسن مجتبی، مسجد صاحب الزمان، مدرسه فاطمه الزهرا (س)، مسجد جامع المهدی (عج)، مسجد ابوذر، حسینیه محبان حسین (ع)، مدرسه یاران مهدی (۲۲ بهمن ۱)، هنرستان آیت الله صدر د، مدرسه راهنمایی ولیعصر (عج)، دبیرستان آل یاسین دولت آباد، دبیرستان پسرانه آل یاسین، مدرسه شهید منتظری، حسینیه دو شهید، دبستان تزکیه دولت آباد)

دیلمان (حسینیه گلپایگانی، دبستان استثنایی دانش، مسجد امام حسین، مسجد سیدالشهداء، مدرسه فرنام، مسجد ارشاد ۱، حسینیه مهربانیها، مسجد مرتضی علی (ع)، مسجد الهادی، هنرستان زکریای رازی، حسینیه جواد الائمه (ع))

سرتخت (هنرستان کارودانش مفید، مدرسه راهنمایی تزکیه، مسجد باقرالعلوم (ع)، مسجد الرضا (ع))

شهادت (حسینیه قائم ال محمد، دبیرستان حضرت فاطمه الزهرا، مسجد حجتیه، مهدیه الزهرا، مسجد حجتیه، مسجد حضرت ابوطالب، مسجد باب الحوائج (ع)، مسجد سیدالشهدا (ع)، مسجد حضرت رسول اکرم (ص))

شهید آوینی (دبیرستان استعداد درخشان، مدرسه شهید قلنبر، مدرسه مکتب توحید، مسجد زینیه، مسجد ولیعصر، مرکز آموزشی حضرت زینب (س)، حسینیه محبان الزهرا (س)، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، دبیرستان ایثارگران بهشتی، مسجد حسین ابن علی (ع))

شیخ صدوق (حسینیه ودارالقران کریم اهل بیت، مسجد صاحب الزمان (عج)، مسجد فاطمه الزهرا (س)، مسجد چهارده معصوم (ع)، مسجد صدوق، مسجد رضوی)

صفائیه (مدرسه آفرینش، مسجد ساجدین، واقع درمسجد قائمیه، درمانگاه شهدای شهرری (مؤسسه خیریه ۲۲ بهمن)، مسجد امام حسن عسگری (ع))

عباس اباد (خانه کشتی، مسجد ابوالفضل (ع)، مسجد امام حسین)

علائین (مدرسه ال یاسین، مدرسه حکمت، مدرسه رحمانی، مسجد امام حسن (ع)، مسجد امام حسن مجتبی (ع)، مسجد چهارده معصوم، مسجد حضرت ابوالفضل، مسجد سید الشهدا)

فیروزابادی (حسینه دامغانیها، حسینیه امام حسن مجتبی، مسجد جواد الائمه، مسجد چهارده معصوم، مسجد حجت ابن الحسن، مسجد صاحب الزمان، واقع درمسجد حجتیه)

منصوریه –منگل (ساختمان پزشکان امام رضا، مدرسه شهید مطهری، مسجد النبی (ص)، مسجد جامع)

هاشم اباد – نفر اباد (مجموعه وزشی سلمان فارسی، مسجد ثامن الحجج، مسجد خاتم النبیین (ص) شهرری خیابان حرم، مسجد ثامن الائمه (ع)، مسجد شیخ طاهر میدان سلمان فارسی، درمانگاه شهید رحیمی محله سه دختران (خواهران)، مسجد کیهانی میدان نارنج کوچه کیهانی، مدرسه وحید کیهانی (

تقی آباد (مسجد ولیعصر، مسجد صاحب الزمان (عج) خیابان ورامین ظهیر آباد، دبستان سلمان فارسی)

منطقه ۲۱

پاسداران (مدرسه محمد رسول الله، مدرسه عصمت، مدرسه شهدای کارگر، مدرسه آزادگان)

باشگاه نفت (مدرسه هاجر ۱، مدرسه هاجر ۲، مدرسه یاران انقلاب، دبستان صبا، دبیرستان فردوسی، مدرسه ۲۲ بهمن)

تهرانسر (مدرسه عترت، مدرسه میثاق)

چیتگر شمالی (مدرسه شهید آقابیگی، مدرسه غدیر)

شهرک دریا (مدرسه شهدای هفت آذر، مدرسه پروین اعتصامی)

شهرک فرهنگیان (دبستان شهید باهنر دخترانه، دبیرستان شاهد راه زینب، دبستان آزادی (شهید حقی)، مدرسه شهید باهنر پسرانه)

ورداورد (هنرستان حضرت معصومه، مدرسه حجت الاسلام ایمانی، مدرسه هوشمند، دبستان شهید عسگری، دبستان حضرت زینب)

شهرک استقلال (مدرسه امید انقلاب)

ویلاشهر (مدرسه شهید حسن شریفیان (پاسداران اسلام))

چیتگر جنوبی (مدرسه شهید کدخدایی)

شهرک غزالی (مدرسه شهدای صدا و سیما)

شهرک شهرداری (حسینیه حضرت ابوالفضل)

شهرک دانشگاه (دبیرستان نور علم)

منطقه ۲۲

زیبا دشت (مسجد امام رضا (ع)، ساختمان سرای محله زیبادشت، مسجد امام جعفر صادق (ع)، مسجد قائم المهدی)

دهکده المپیک (ساختمان سرای محله دهکده، مدرسه شهدای نیروی انتظامی، مسجد حضرت ابوالفضل (ع))

گلستان (دبستان پسرانه امید نو، مدرسه شهدای راه آهن، دبستان دخترانه امیدنو، ساختمان سرای محله گلستان، مسجد ۱۴ معصوم (ع))

کوهک (حسینه امام حسن مجتبی (ع)، ساختمان سرای محله کوهک، ساختمان شهرداری ناحیه ۲)

صدرا (ساختمان سرای محله صدرا، مدرسه شهید مدنی، مسجد امام محمد باقر (ع)، برج مسکونی المپیک، برج‌های مسکونی عقاب- بهار- الهیه، برج‌های مسکونی مجلس (آفتاب)

هوا نیروز (ساختمان سرای محله هوانیروز، مسجد حضرت ولیعصر (عج)، مسجد ۱۴ معصوم (ع))

سرو آزاد (ساختمان سرای محله سروآزاد، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، مسجد حضرت فاطمه زهرا (س)، برج‌های نگین غرب بلوک 8B، مسجد خاتم الانبیا، برج‌های چیتگر)

شریف (سرای محله شریف، مسجد حضرت امام حسین (ع)، برج‌های مسکونی روژان، برج‌های مهسان)

آبشار (شهرک میلاد، سرای محله آبشار، بازار میوه و تره بار امید دژبان، مسجد حضرت فاطمه الزهرا (س))

قائم (مسجد جامع حضرت ولیعصر (عج)، مجموعه ورزشی الزهرا، مجموعه ورزشی الزهرا (۲۳)، مدرسه فضیلت، ساختمان سرای محله قائم)

شهید باقری (مسجد پیامبر اعظم (ص)، مسجد حضرت ابوالفضل (ع)، ساختمان سرای محله شهید باقری، مدرسه شهید همت)

دریاچه (ساختمان شهرداری ناحیه ۴، مسجد امام علی (ع)، ساختمان سرای محله دریاچه، مجتمع احرار بلوک B5، برج‌های آسمان

به گزارش فرتاک نیوز، پنجمین دوره انتخابات شورایاری‌های شهر تهران فردا (جمعه) ۴ مرداد به صورت تمام الکترونیک در ۳۵۲ محله و ۱۷۰۰ شعبه اخذ رای با هفت هزار صندوق اخذ رای مکانیزه برگزار می‌شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار