//
کدخبر: ۴۵۱۳۸۹ //

ابراهیم میرزاپور: از تعداد بازی‌های ملی خودم خبر نداشتم!

ابراهیم میرزاپور، دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال ایران، معتقد است که بازی کردن از تیم ملی مهمتر از آمار و ارقام شخصی است.

 ابراهیم میرزاپور: از تعداد بازی‌های ملی خودم خبر نداشتم!

روز گذشته علیرضا بیرانوند با انجام ۷۰ بازی ملی از رکورد تعداد بازی‌های  ابراهیم میرزاپور  به عنوان دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران گذر کند و حالا ابراهیم میرزاپور درباره این اتفاق گفت: من خودم نمی‌دانستم رکورد تعداد بازی‌های من چند تا بود؛ یکی می‌گفت ۸۰ تا، یکی می‌گفت ۸۵ تا و یکی هم می‌گفت ۷۰ بازی! 

او ادامه داد: در آن زمان بازی کردن برای تیم ملی از هر چیزی مهم‌تر بود. برای خود من ملاک مهمی نبود و واقعا اصلا نمی‌شمردم. به نظر من علیرضا در مدت اخیر که گلر تیم ملی بوده، شایستگی داشته و ان‌شاءالله این مسیر را ادامه دهد و تا ۱۰۰ بازی هم برود.

دروازه‌بان سابق فوتبال ایران خاطرنشان کرد: من اصلا نشمردم. تعداد زیاد بوده و می‌گویند ۷۰ بازی، حتما ۷۰ بازی بوده که می‌گویند. بعد از من دروازه‌بان‌های زیادی آمدند و حالا یک نفر از همشهری‌های من تبدیل به دروازه‌بان تیم ملی شده است. ان‌شاءالله که بتواند سلامت باشد تا هم در خدمت تیم ملی و باشگاهش باشد. برای بازیکنان بعید بدانم رکورد چیز مهمی باشد و در اصل، بازی کردن برای آنها مهم است.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۳۸۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان