//
کدخبر: ۴۳۵۳۳۶ //

۳۵ هزار بلیت پرسپولیسی دپو شد

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد ظرفیت استادیوم آزادی برای دیدار این تیم مقابل الدحیل افزایش پیدا نمی‌کند.

۳۵ هزار بلیت پرسپولیسی دپو شد
به گزارش فرتاک نیوز،

پرسپولیس روز سه‌شنبه در دور آخر مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا در دیداری حساس و سرنوشت‌ساز مقابل الدحیل قرار می‌گیرد. بلیت‌فروشی این مسابقه روز چهارشنبه آغاز شد و در همان ساعات ابتدایی تمام ظرفیت ۴۵ هزار نفری ورزشگاه تکمیل شد اما پس از آن بازار سیاه بلیت‌های مسابقه با ارقام بسیار بالاتر شکل گرفت؛ موضوعی که باعث شد باشگاه پرسپولیس با انتشار بیانیه‌ای به هواداران خود در خصوص خرید بلیت جعلی هشدار بدهد.

مصطفی لشگری، مدیر روابط عمومی پرسپولیس، صبح امروز درباره این موضوع توضیح داد: بعد از اینکه بلیت‌فروشی شروع شد، در عرض چند ساعت با حمایت و پشتیبانی هواداران پرسپولیس، بلیت‌ها خریداری شد اما متاسفانه از بعدازظهر همان روز برخی افراد در فضای مجازی اعلام کردند بلیت‌ها را می‌فروشند. با قیمت‌های بسیار بالاتر، بازار سیاه و بلیت‌های تقلبی راه انداختند. این اتفاق، اصلا اتفاق شایسته و خوبی نیست و ما همان روز برای هواداران اطلاع‌رسانی کردیم. ما نمی‌خواهیم هواداران روز بازی در ورزشگاه به مشکل بخورند.

او ادامه داد: با توجه به شرایطی که سامانه بلیت‌فروشی دارد، بلیت‌های جعلی و بلیت‌هایی که با کدملی مغایرت دارند، قابل استفاده نیستند. متاسفانه برخی علاوه بر اینکه آن بلیت‌ها را به فروش می‌گذارند، یک‌سری بلیت‌های کاغذی تقلبی هم چاپ می‌کند‌. در‌ بازی‌های قبلی هم این اتفاق رخ داده که ۱۰۰-۱۵۰ بلیت کاغذی چاپ شده اما زمانی که هوادار در استادیوم حاضر می‌شود، امکان عبور از گیت را ندارد.

لشگری همچنین تاکید کرد: خواهش ما این است که هواداران اصلا از این افراد بلیت خریداری نکنند. ما حتی بعضا در روز بازی و در ورزشگاه شاهد این اتفاق هستیم و خواهش ما از نهادهای مسئول این است که با این مسائل برخورد شود. از هواداران می‌خواهم که روز بازی هم به این شکل بلیت تهیه نکنند، چون شاید امکان ورود نداشته باشند.

مدیر روابط عمومی پرسپولیس همچنین در واکنش به اینکه آیا احتمال افزایش ظرفیت استادیوم برای این مسابقه وجود دارد، گفت: با توجه به بازسازی ورزشگاه آزادی که باید به‌خاطر آن از شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی تشکر کرد، کل ظرفیتی که صندلی دارد و قابل فروش است، ۴۵ هزار نفر است. ما روز سه‌شنبه جلسه داشتیم و با پیگیری‌های آقای درویش اجازه دادند که حداکثر ظرفیت را بلیت‌فروشی کنیم‌ و این تعداد هم تا الان فروش رفته است. فردا هم یک جلسه‌ای داریم و اگر ظرفیتی از آن باقی مانده باشد، باز خواهد شد اما هواداران بدانند امکان فروش بلیت بیش از ۴۵ هزار نفر نیست و باقی ورزشگاه امکان بلیت‌فروشی ندارد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۳۵۳۳۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان