//
کدخبر: ۴۵۰۳۲۳ //

قتل خونین قدیمی ترین دوست در پارک

رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: پسر جوان که پس از مصرف قرص روانگردان دوست صمیمی‌اش را به قتل رسانده بود، دستگیر شد.

 قتل خونین قدیمی ترین دوست در پارک
به گزارش فرتاک نیوز،

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد:  اواسط امسال مرگ پسر 21 ساله‌ای در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به اداره دهم پلیس آگاهی اعلام شد.وی افزود: با گزارش این خبر، تحقیقات کاراگاهان زبده اداره 10 آغاز و در بررسی‌ها مشخص شد که پسر جوان در جریان یک درگیری در پارک زخمی شده و پس از انتقال به بیمارستان، جانش را از دست داده بود.

این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: در ادامه تحقیقات کارآگاهان هویت عامل جنایت که  دوست 20 ساله مقتول بود، شناسایی شد و تلاش‌های شبانه‌روزی برای دستگیری او ادامه یافت.

سردار گودرزی ادامه داد: در نهایت کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت موفق شدند مخفیگاه متهم را در شمال کشور  شناسایی کرده و پس از هماهنگی‌های قضایی او را بازداشت کنند.

وی افزود: عامل این جنایت، پس از انتقال به اداره 10 به قتل اعتراف کرد و گفت، مقتول دوست صمیمی‌ام بود و از 6 سالگی باهم بزرگ شدیم.  شب حادثه تصمیم گرفتیم قرص روانگردان خریداری کنیم.قرص را خریداری کردیم و به پارک آمدیم. از وقتی به پارک آمدیم، توهم به ما دست داد. در همین حال بودیم که مقتول به من فحاشی کرد. همین موضوع باعث دعوا  شد و چاقویی که داشتم را بیرون آوردم و یک ضربه به او زدم. خودم هم فرار کردم .مدتی در شهرهای غربی کشور بودم و بعد هم به شمال کشور رفتم و در خانه دوستم بودم.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: با اعتراف متهم 20 ساله با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۳۲۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان