//
کدخبر: ۴۶۱۸۷۱ //

سه کشته و مصدوم در اثر ریزش ساختمان در پاکدشت +فیلم

فاضل کارخانه فرماندار شهرستان پاکدشت به خبرنگار ایرنا در محل حادثه ریزش ساختمانی که بدون مجوز در حال ساخت و ساز بود گفت : ۲ کارگر در این حادثه قربانی شدند و یک کارگر نیز با کمک عوامل امدادی به مراکز درمانی منتقل شد.

به گزارش فرتاک نیوز،

 در همین ارتباط رییس جمعیت هلال احمر پاکدشت روز جمعه با اشاره به پایان عملیات آوار برداری حادثه ریزش ساختمانی در این شهرستان گفت: در این حادثه دلخراش ۲ کارگر فوت کردند و یک کارگر زنده از زیرآوار خارج شد.

صفر علی حسین آبادی در گفتگو با خبرنگار ایرنا، از پایان عملیات آواره برداری در روستای قلعه نو املاک بخش مرکزی شهرستان پاکدشت خبرداد و اظهارداشت: متاسفانه سازه نامناسب ساختمان باعث ریزش و محبوس شدن ۳کارگر در زیر آوار شد.

وی افزود: ۲کارگر که از اتباع بودند در این حادثه فوت کرده و یک کارگر زنده از زیر آوار خارج و تحویل اورژانس شد.

رییس جمعیت هلال احمر پاکدشت در ادامه با اشاره به تیم های حاضر در محل حادثه عنوان کرد: در این عملیات ۴تیم آوار برداری هلال احمر و یک تیم سگ های زنده یاب استفاده شد که تیم پرتوان عملیاتی در قالب۲۲نفر از نیروهای زبده و جوان هلال احمر امروز تلاش بسیاری کردند.

وی در پایان یادآورشد: با بیرون آوردن سومین کارگر کار تیم عملیاتی به اتمام رسید که پس از تحویل کارگر سوم به اورژانس محل تحویل دیگر نیروها شد و امدادگران به پایگاه بازگشتند.

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: ایرنا
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۸۷۱ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان