//
کدخبر: ۴۵۷۸۳۶ //

حمله وحشتناک اراذل اوباش به مردم وسط خیابان/ ویدیو

معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس از دستگیری اراذل و اوباشی خبر داد که در نازی‌آباد با مردم درگیر شده و نزاع گروهی راه انداخته بودند.

به گزارش فرتاک نیوز،

وی افزود: پسر ۱۲ ساله که همراه خواهران خود بود به این متلک‌ها پاسخ داده و از خواهران خود دفاع کرد. در ادامه این ماجرا، این اراذل با قمه و چاقو به سمت این خواهرها و برادرشان حمله کردند که در همین حین چند نفر از ساکنان منطقه این صحنه را مشاهده کرده و در اعتراض به درگیری اشرار با پسربچه ۱۲ ساله وارد ماجرا می‌شوند.

راستی با بیان اینکه خوشبختانه این پسر نوجوان و خواهرانشان از محل فرار کردند، گفت: همین اعتراض باعث می‌شود که بین این افراد و این اراذل و اوباش درگیری رخ دهد. این اراذل و اوباش با چاقو به این ۲ نفر حمله و جراحات بسیاری بر آنها وارد کردند.

5004465

معاون عملیات سازمان اطلاعات پلیس ادامه داد: یکی از این قربانیان هنوز در بیمارستان بستری است و فرد دیگر پس از ۱۰ روز از بیمارستان مرخصی شده است.

راستی گفت: یکی از این افراد از اراذل و اوباش سطح یک است و در پرونده خود مزاحمت و درگیری نیز داشته است. ۲ نفر دیگر فاقد سابقه بودند اما نداشتن سابقه دلیلی بر این نیست که پلیس با آنها برخورد نکند. در نهایت این ۳ نفر از سوی ماموران بازداشت شدند و امروز برای بازسازی صحنه جرم به محل بازگردانده شدند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۷۸۳۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان