//
کدخبر: ۴۵۲۲۸۵ //

پیام غیرمنتظره دوقلوهای به‌هم‌چسبیده «به همه کینه‌ورزان»!

ابی و بریتانی هنسل، دوقلوهای ۳۴ ساله به‌هم‌چسبیده که از سال ۱۹۹۶ توجهات زیادی را به خود جلب کرده‌اند، اخیراً با انتشار ویدئویی در تیک تاک، پیامی غیرمنتظره برای «همه کینه‌ورزان» خود فرستادند.

 پیام غیرمنتظره دوقلوهای به‌هم‌چسبیده «به همه کینه‌ورزان»!

آنها در ویدئویی که روز پنجشنبه منتشر کردند، همراه با همسرشان جاش بولینگ که یک پرستار و سرباز سابق ارتش است، ظاهر شدند و نوشتند: این یک پیام برای همه کینه‌ورزان است. اگر از کاری که انجام می‌دهم خوشتان نمی‌آید، اما همه کارهایی را که انجام می‌دهم دیده‌اید، پس هنوز از آن لذت می‌برید.

این توجه دوباره به این دوقلوی مشهور و همسرشان، پس از آن صورت گرفت که ویدئویی از مراسم عروسی آنها در سال ۲۰۲۱ که یکی از میهمانان گرفته بود، در رسانه‌های اجتماعی منتشر شد. 

ابی و بریتانی که در سال ۱۹۹۰ متولد شدند، برای اولین بار در سال ۱۹۹۶ در برنامه "اپرا وینفری شو" توجهات را به خود جلب کردند. آنها همچنین در سال ۲۰۰۷ سوژه یک مستند با نام «افراد خارق‌العاده: دوقلوهایی با یک بدن مشترک» بودند.

در این مستند، بریتانی گفت: ما کاملاً افراد متفاوتی هستیم. او افزود: ما معمولاً با یکدیگر مذاکره می‌کنیم، مانند اینکه اگر این کار را انجام دهم، آن کار را انجام می‌دهی. یا نوبت را با هم عوض می‌کنیم.

او همچنین گفت: ما واقعاً از این بدمان می‌آید که مردم از ما عکس می‌گیرند. سر و صدا راه می اندازیم و آنها را شرمنده می کنیم.

ابی و بریتانی که در مینه‌سوتا زندگی می‌کنند، از زمان برنامه واقع‌گرای ۸ قسمتی «ابی و بریتانی» در سال ۲۰۱۲ تاکنون همچنان در تیررس توجهات عمومی هستند.

این دو خواهر معلم کلاس پنجم هستند. سرانجام پس از سا‌ل‌ها توجه عمومی، آنها تصمیم گرفته‌اند صدای خود را برای پیامی مهم به «کینه‌ورزان» بلند کنند. 

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۲۲۸۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان