-
شناسه خبر 432372

ناخودآگاه ما مکان بسیار تاریکی است که درک آن سالها و سالها روانکاوی نیاز دارد. می تواند عمیق ترین ترس ها، خواسته های پنهانی و احساسات سرکوب شده ما را آشکار کند .

به گزارش فرتاک نیوز،

با این حال، برخی از ما حتی ویژگی های اساسی شخصیت خود را نمی دانیم، چه رسد به عملکرد عمیق آنها.

ما یک تست شخصیتی سرگرم کننده ایجاد کردیم تا به شما کمک کند بفهمید چه نوع فردی هستید و وضعیت روانی و عاطفی خود را مشخص کنید.

تست روانشناسی شخصیت ذاتی

به تصویر زیر نگاه کنید و یکی از چشم هایی که توجه تان را جلب کرد انتخاب کنید. بعد تفسیر را در ادامه بخوانید:

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی1

جواب و تفسیر تست روانشناسی شخصیت ذاتی

1.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی2

تو یک روح باز هستی

شما فردی بسیار مهربان و همدل هستید که هر کسی را در قلب خود پذیرا می شوید. شما به جای بستن خود به دنیا به کسب تجربیات اعتقاد دارید. شما ترجیح می دهید آسیب ببینید یا ناراحت شوید تا اینکه اصلا احساساتی نداشته باشید. با این وجود، سعی می‌کنید نگرانی‌ها و ناامنی‌های خود را به دنیا نشان ندهید و دوست ندارید مشکلات خود را با دیگران در میان بگذارید – معتقدید که چنین مسائلی باید در خلوت حل شوند.

شما به طور مداوم سعی می کنید در کنار دیگران باشید حتی اگر از اعماق درونتان دل شکسته باشید. کمک به دیگران یکی از بهترین ویژگی های شماست.

2.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی3

شما فردی وظیفه شناس هستید

شما خود را منصف می دانید و دوست دارید کار درست را انجام دهید. این یکی از ارزش های اساسی شما در زندگی است و سعی می کنید از آن پیروی کنید. شما دوست دارید یک تاثیر اولیه عالی داشته باشید و تصویر کاملی از خود ایده آل خود در ذهن دارید که سعی می کنید به آن عمل کنید. شما همچنین بر این باورید که اعمال شما تاثیر زیادی در زندگی دیگران دارد، مهم نیست چقدر سخاوتمندانه یا جزئی باشند.

از دیدن بدبختی و بی عدالتی در اطراف خود خوشتان نمی آید و سعی می کنید با اعمال خود آن را اصلاح کنید. شعار زندگی شما این است: «تغییرى باش که مى‌خواهى در دنیا ببینى». و این چیزی است که شما سعی می کنید هر روز دنبال کنید.

3.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی4

شما در دام گذشته خودتان گرفتار شده اید.

در اعماق درون، احساس می کنید در دام افتاده اید، اما گاهی اوقات نمی توانید دقیقاً مشخص کنید که این احساس از کجا می آید. شما از آن دسته افرادی هستید که گذشته بسیار وحشیانه و ناخوشایندی داشته اید و هنوز هم بر شما تأثیر می گذارد. نمی توانید احساس کنید که زندگی شما نوعی شوخی بیمارگونه و کنایه آمیز است. با این حال، شما بسیار قوی هستید و همیشه سعی می کنید به هر طریقی که می توانید آرامش پیدا کنید – حتی در کوچکترین چیزها در زندگی روزمره.

شما تاریک ترین افکار خود را با دنیا در میان نمی گذارید و یاد گرفته اید که به تنهایی با موقعیت ها و احساسات خود کنار بیایید. خیلی صدمه دیدی اما این را برای خودت نگه می‌داری. شما یک قاضی عالی در مورد شخصیت هستید، به علاوه می دانید چگونه قطعات را وقتی از هم جدا می شوند، بردارید.

4.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی5

تو آدم فلسفی هستی

شما دوست دارید جزئیات را مشاهده و تجزیه و تحلیل کنید. شما دوست دارید کلمات و تصاویر را بررسی کنید تا دنیای اطراف خود را درک کنید. مثل این است که هر جمله یک پازل است و شما باید آن را تکه تکه بشکنید زیرا این تنها راه برای دریافت معنای واقعی آن است – و افراد زیادی نمی توانند این کار را انجام دهند. شما زیاد فکر می کنید و زیاد تحلیل می کنید.

به این ترتیب، می توانید معنای عمیق تر چیزها را بشناسید.

شما خیلی راحت در افکار خود گم می شوید و این باعث می شود درک شما تار شود. شما همیشه نمی توانید تشخیص دهید که چه چیزی “درست” یا “نادرست” در نظر گرفته می شود. با این حال، شما نمی خواهید به دنیا نشان دهید که چقدر در مورد چیزها مطمئن نیستید و خود را فردی بسیار مطمئن می دانید. شما زندگی را به عنوان یک پازل پیچیده می بینید، و سعی می کنید همه چیز را در جایی که همه قطعات جا می گیرند، بیابید.

ممکن است هرگز معنای همه چیز را نفهمید، اما با آن مشکلی ندارید.

5.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی6

تو مرموز هستی

شما از آن دسته افرادی هستید که هنوز خودتان را نفهمیده اید، اما از یک چیز مطمئن هستید: برچسب زدن و قرار دادن خود را در جعبه دوست ندارید. تضادها را دوست دارید و احساسات شما به راحتی تحت تأثیر ساده ترین چیزها قرار می گیرد. با این وجود، شما چیز زیادی در مورد خود با دیگران به اشتراک نمی گذارید، زیرا واقعاً دوست ندارید که چگونه شما را در یک جعبه قرار دهند.

شما فردی کم حرف و اعمال گیج کننده هستید. شما یک تماشاگر هستید، دوست دارید واکنش ها را ببینید، مشاهده کنید، و دوست دارید قبل از به اشتراک گذاشتن نظر خود، تماشا کنید و به حرف های مردم گوش دهید. شما فقط چیزهایی می گویید که کاملاً از آن مطمئن هستید.

6.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی7

شما فردی حساس و مهربان هستید.

شما از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید چیزها را مشاهده کنید. شما احساس می کنید که در دنیا ریشه دار هستید و از همه چیز اطراف خود آگاه هستید زیرا می توانید افراد و موقعیت ها را خیلی راحت بخوانید. شما می توانید احساسات بسیار عمیق و قوی را احساس کنید و گاهی اوقات، حتی بی اهمیت ترین چیزها می تواند روی شما تأثیر بگذارد. شما حتی هنگام خندیدن به راحتی گریه می کنید زیرا احساسات شما معمولاً بسیار قوی هستند.

شما بدتان نمی آید که نقاط ضعف یا شکننده خود را به دنیا نشان دهید زیرا احساس می کنید چیزی برای پنهان کردن ندارید و جنبه شهودی خود را به مردم نشان می دهید. شما در درک موقعیت ها خوب هستید و اغلب اولین کسی هستید که می بینید چه چیزی در راه است.

7.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی8

تو آدم آتشینی هستی

شما از آن دسته افرادی هستید که بسیار پرانرژی، قدرتمند و پرشور هستید. شما بسیار قدرتمند و تأثیرگذار هستید و مردم معمولاً به شما نگاه می کنند یا بیان می کنند که چقدر شما را تحسین می کنند. هیچ چیز در مورد شخصیت شما دست کم گرفته نشده است – شما یا با تمام وجود دوست دارید یا با تمام قدرت خود متنفر هستید. همه چیز برای شما سیاه یا سفید است – هیچ خاکستری وجود ندارد.

شما دیدگاه های بسیار قوی دارید و خیلی راحت می توانید تصمیم خود را بگیرید. در اعماق وجود، شما فردی کاملا مضطرب هستید، اما دوست ندارید آن سمت خود را نشان دهید، زیرا آسیب پذیر است و دوست ندارید آسیب پذیری های شما آشکار شود. گاهی اوقات، شما نمی توانید یک تراژدی را کمی بیشتر از ارزش آن در سر خود بسازید، اما در اعماق وجود آن را دوست دارید.

8.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی9

شما یک فرد عجیب و غریب هستید.

شما از آن دسته افرادی هستید که علایق، سرگرمی ها و کارهای غیرعادی دارید. اصطلاحی که واقعاً شما را تعریف می کند، «بی نظیر» است. شما دائماً به عنوان یک فرد عجیب و غریب در نظر گرفته می شدید، اما هرگز واقعاً شما را آزار نمی داد که دیگران چه فکر می کردند. شما قوانین را رعایت نمی کنید و به وضعیت موجود احترام نمی گذارید.

شما کارها را به روش خودتان انجام می دهید زیرا بیش از هر چیز به غریزه خود اعتماد دارید.

شما همه چیز را در مورد خودتان به دیگران نشان می دهید زیرا احساس می کنید چیزی برای پنهان کردن ندارید و کسانی را که شما را قضاوت می کنند نادیده می گیرید. شما سعی می کنید نمونه خوبی باشید و محترم باشید، با این حال سعی می کنید به دیگران کمک کنید تا رویاهای خود را دنبال کنند زیرا معتقدید شادی واقعی در اینجاست. شما از شورشی بودن لذت زیادی پیدا می کنید.

9.

تست-روانشناسی-شخصیت-ذاتی10

شما پر جنب و جوش و برون گرا هستید.

شما فردی پرانرژی، برون‌گرا و از نظر احساسی باز هستید. شما از نوع رهبر کلاسیک هستید. شما کاریزماتیک، پرشور و بسیار خوش رفتار هستید. وقتی دیگران به شما نیاز دارند همیشه آنجا هستید، دائماً می دانید چه بگویید و همیشه در دسترس هستید تا بدون حدس زدن به هر کسی کمک کنید.

شما شغلی شگفت انگیز و خانواده ای شگفت انگیز دارید، اما با غم و اندوه بیگانه نیستید. شما همیشه در مورد احساسات خود صحبت می کنید زیرا فکر می کنید اگر این کار را نکنید بیشتر آسیب خواهید دید. شما سعی می کنید بهترین ها را در مردم ببینید حتی اگر با شما رفتار ناپسند شده باشد.

کدام چشم را انتخاب کردید؟ آیا نتایج شما را شگفت زده کرد؟ در قسمت نظرات پایین ما را آگاه کنید.

آنچه دیگران میخوانند
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار