-
شناسه خبر 432201

سوال هر روزه کاربران در فضای مجازی درباره این تست های شخصیت شناسی این است که تا چه اندازه این تست ها اعتبار دارند.

به گزارش فرتاک نیوز،

باید گفتن که این تست ها در حوزه کوکولوژی قرار می گیرند. کوکولوژی (Kokology) را می شود یک وسیله‌ی ارتباطی در نظر گرفت. شاید برای خیلی از افراد تست های روان شناسی موضوعی دلهره آور باشند. اما کوکولوژی یا بازی‌های روان‌شناسی، انجام تست های روان شناسی را جالب و جذاب می‌کنند، و مردم هم از اینکه فقط به یک بازی می‌پردازند دلهره‌ کمتری خواهند داشت.

در کوکولوژی می‌توانید در صورت عدم باورپذیری تعبیر پاسخ‌ها، آن‌ها را نپذیرید، زیرا این جزیی از بازی است. در تست شخصیت شناسی براساس نوع فشردن دستان، شما می توانید خود را بهتر بشناسید. آنچه که ذکر شد تا اندازه زیادی با زبان بدن ارتباط مستقیم دارد. استفاده از زبان بدن تضمین می کند که پیامی که باید داده شود به درستی درک می شود. البته زبان بدنی که به درستی و مناسب استفاده می شود، موفقیت گوینده و سخنرانی موثر را تضمین می کند. زبان بدن؛ ژست ها، حالات چهره، نشستن، وضعیت و غیره مجموعه ای از اعمال است که با نگرش ها و رفتارها آشکار می شود.

تست شخصیت براساس فشردن دستان

در ادامه یک تست شخصیت کوکولوژیکی یا روان شناسی برای شما در نظر گرفته شده است. این تست در فضای مجازی بسیار داغ شده است و عده زیادی از نتایج آن شگفت زده شده اند. شما نیز می توانید ابتدا دستان خود را به هم قلاب کنید و سپس ببینید نوع قلاب کردن دستان شما به چه شکلی است. سپس به تفاسیر تست شخصیت براساس فشردن دستان مراجعه کنید.

تست-شخصیت-براساس-فشردن-دستان-1

تفسیر تست شخصیت براساس فشردن دستان

زبان بدن body language مهم ترین اجزا در ارتباط غیر کلامی است است و تمام مردم دنیا قادر به استفاده از آن در زندگی خود هستند. زبان بدن و دانستن آن به این علت در زندگی ما اهمیت دارد که بستر بزرگی از کار و روابط اجتماعی مارا در برمی گیرد. با آگاهی از زبان بدن خود می توانید پیام هایی درست به دیگران منتقل کنید و همچنین با آگاهی و دانستن زبان بدن دیگران می توانید حرف آن ها را بهتر درک کرده و ارتباط سازی کنید.

نوع شماره 1

در تست شخصیت شناسی براساس نوع فشردن دستان. اگر انگشت شست دست چپ شما در بالا قرار می گیرد و کاملا شبیه تصویر شماره 1 است، باید گفت که شما فردی عملگرا هستید. از ویژگی های بارز شما این نکته است که در لحظه تصمیم نمی گیرید. همین مسئله می تواند یک عامل برای موفقیت در امور برای شما باشد. شما توانایی ذاتی برای دیدن دروغ های دیگران را دارید. باید گفت در کنار آنکه فردی جدی هستید، حس شوخ طبعی بسیار منحصر به فرد دارید که به جذابیت اصلی در مجامع اجتماعی تبدیل شده است. همچنین فردی رمانتیک هستید که دقیقاً می داند چگونه یک رابطه عاشقانه را مدیریت کند.

نوع شماره 2

اگر انگشتان شست شما موازی یا به مانند تصویر شماره 2 هستند، باید گفت که شما فردی یک کمال گرا هستید و از دیگران انتظار فداکاری و تمرکز یکسانی دارید. عملکرد شما می تواند شما را به یک الگو تبدیل کند.

نوع شماره 3

شست راست به سمت بالا به مانند تصویر شماره 3 نشان می دهد که شما هو ش هیجانی بسیار بالایی دارید. جدای از آن، شما همچنین می توانید درک کنید که یک نفر در لحظه چه احساسی دارد، حتی زمانی که ممکن است سعی کند احساسات واقعی خود را پنهان کند. این توانایی همچنین به شما چشم اندازی می دهد که هیچ کس دیگری نمی تواند آن را ببیند. این مسئله باعث می شود که شما خارج از چارچوب فکر کنید و اجازه می دهد تصمیمات درستی بگیرید.

آنچه دیگران میخوانند
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار