//
کدخبر: ۳۹۱۹۹۷ //

راهکارهایی برای استایل دهی به کت و مانتوی سبز؛ ۱۰ روش طلایی

استایل کردن کت و مانتوی سبز، جزء عباراتی است که هر سال توسط کاربران اینترنت جستجو می‌شود؛ به دلیل اینکه این پوشاک بی‌نظیر هرگز از مد نمی‌افتد و همواره می‌تواند به بانوان استایل دیدنی ارائه دهد.

راهکارهایی برای استایل دهی به کت و مانتوی سبز؛ ۱۰ روش طلایی
به گزارش فرتاک نیوز،

رنگ سبز به دلیل هم‌خوانی که با انواع رنگ‌ها دارد و از طرفی معمولا با انواع رنگ پوست، دلنشین به نظر می‌رسد توانسته جای خود را بین تمامی سلیقه‌ها باز کرده و برای همیشه مطلوب به نظر برسد.

در این مقاله در نظر داریم تا ۱۰ روش برای استایل کردن کت و مانتوی سبز را با شما در میان بگذاریم. تمام تلاش ما این بوده است که همه‌ی سلیقه‌ها را در نظر داشته باشیم و هیچکس را در انتهای مقاله، نا‌امید نکنیم. اگر شما هم به این رنگ پرانرژی علاقه دارید، تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

۱. کت سبز تیره با یقه اسکی مشکی

کت سبز و تاپ مشکی

قرار نیست که حتما یک یقه اسکی به تن داشته باشید. اگر تابستان است، می‌توانید یقه اسکی را با یک تاپ یا تی‌شرت جا‌یگرین کرده و از استایل خود لذت ببرید. در کل، رنگ مشکی در کنار همه‌ی رنگ‌ها ایدئال است؛ اما قرار گرفتن آن کنار رنگ سبز، حسی جادویی به این رنگ می‌بخشد. بیایید تصور کنیم که تابستان است و شما یک کت لینن سبز تیره خریداری کرده‌اید، حالا آن را با یک تاپ مشکی پوشیده و با شلواری مشکی استایل خود را تکمیل کنید. پیشنهاد ما این است که، کفشی پاشنه بلند برای حسن ختام این استایل، انتخاب کنید. استایل کردن کت و مانتوی سبز با تاپی مشکی و کفشی پاشنه بلند، نشان می‌دهد شما در انتخاب رنگ‌ها، حرفی برای گفتن دارید.

۲. شلوار جین خاکستری هم یک انتخاب هوشمندانه است

خاکستری از جمله رنگ‌هایی خنثی است که می‌توانید آن را در کنار رنگ سبز یشمی قرار دهید. اگر کت شما رگه‌هایی از خاکستری داشته باشد، یک ترکیب طلایی ساخته‌اید. پیشنهاد من این است که کت خود را با یک وست سبز رنگ جایگزین کنید و حالا برای انتخاب لباس زیر وست به دنبال یک پیراهن چهارخانه‌ی سبز و مشکی یا خاکستری باشد. کفشتان را از بین رنگ‌های خنثی انتخاب کنید. توجه‌ها را از روی پاهایتان کم کنید.

۳. سبز و نارنجی تابستانی یا پاییزی، انتخابی بی‌همتا

ترکیب رنگ سبز و نارنجی

شما کافی است که سه رنگ سبز ملایم، نارنجی تند و قهوه‌ای را در کنار هم قرار دهید. اینجاست که حس می‌کنید در جنگل‌های شمال پا گذاشته‌اید، بر روی زمین‌های باران خورده‌ی قهوه‌ای رنگ، قدم می‌زنید و از بالای کوه، خانه‌های شیروانی با سقف نارنجی را می‌بینید و لذت می‌برید. فکر می‌کنم به خوبی زیبایی این ترکیب رنگ را برایتان ملموس کرده‌ام. یک کت میدی سبز رنگ، با پیراهنی نارنجی و کفشی قهوه‌ای، از شما مدلی خواهد ساخت که همه‌گان به دنبال استایلیست شما باشند.

۴. اگر به دنبال ترکیبی سلطنتی هستید، به سراغ سبز پررنگ و طلایی بروید

اگر به یک مهمانی دعوت شده‌اید که گران‌پوش بودنتان اولویت محسوب می‌شود، کت سبز تیره‌ی خود را با دکمه‌های طلایی تزئین کنید. طلایی در کنار رنگ‌هایی چون سبز و مشکی، می‌تواند ارزش استایل را میلیون‌ها تومان افزایش دهد! کیف‌های زنجیردار که ترند سال ۱۴۰۱ هستند، در این استایل می‌توانند به یاری شما بیایند. زنجیرش را با رنگ دکمه‌ها هماهنگ کنید و حالا به یک خانوم شیک‌پوش تبدیل شده‌اید. می‌دانید آخرین عنصری که می‌تواند استایل شما را خاص کند، چیست؟ موهای بلوند بلندی که در انتهای موها، کمی حالت داده شده است.

۵. سبز جنگلی و سبز چمنی، ترکیبی رویایی

کت سبز و شومیز سبز

یک کت سبز جنگلی را با یک پیراهن سبز چمنی که با شکوفه‌های سفید طراحی شده است، در کنار هم بگذارید. حس زیبای طبیعت در شما زنده خواهد شد. با این کار حتی خنکی جنگل را هم حس می‌کنید! پس، یک کت سبز جنگلی نسبتا بلند پوشیده، پیراهنی لطیف به رنگ سبز چمنی انتخاب کنید با یک کیف و شلواری با رنگ جین آبی ملایم، استایل خود را تکمیل کنید. برای اینکه میزان توجه را از پاها کم کرده و به سمت کت ببرید، کفشی کرم رنگ یا با رنگی خنثی انتخاب کنید.

۶. پیراهن سبز یشمی و جوراب شلواری مشکی، یعنی من هنوز هم جوانم

به یک مهمانی دوستانه دعوت شده‌اید و نمی‌دانید چه رنگی را بپوشید که با ورودتان همه انرژی گرفته و خوشحال شوند؟ من یک پیراهن یشمی با جوراب شلواری نازک مشکی را به شما معرفی می‌کنم. سعی کنید پیراهنتان زیاد ضخیم نباشد و آن حس تابستانی بودن و دورهمی غیررسمی را کاملا القا کند. این ترکیب رنگ شما را چندین سال جوان‌تر نمایش خواهد داد.

۷. شلوار جین، با همه‌ی سازها می‌رقصد

کت سبز رنگ خود را با یک شلوار جین آبی ملایم لوله تفنگی ست کنید. حالا مینی اسکارف خود را که ترکیب کمی از رنگ سبز و آبی دارد را دور گردن خود پیچیده و با کفشی کرمی رنگ، استایل خود را تکمیل کنید. اگر به اولین قرار عاشقانه‌ی خود دعوت شده‌اید و نمی‌خواهید زیاد اغراق‌آمیز به نظر برسید، این ترکیب بهترین انتخاب و البته هوشمندانه‌ترین است. با این لباس، نه مانند کسی به نظر می‌رسید که ساعت‌ها برای آماده شدن وقت گذاشته، نه کسی که با بی‌حوصلگی خود را برای این قرار آماده کرده است.

۸. کت سبز ملایم با جلیقه‌ی گلدار، خاص‌ترین استایل

کت سبز و شومیز گلدار

اگر دوست دارید از نظر همه، استایلی خاص داشته باشید، من یک کت سبز ملایم را به شما پیشنهاد می‌کنم. این رنگ کت معمولا با هر رنگی سازگار است و زیاد شما را زمان استایل کردن، گرفتار نخواهد کرد. کافی است که هنگام انتخاب رنگ‌های جلیقه، حتما تلاش کنید ردی از رنگ کت نیز در آن باشد. اگر می‌خواهید استایل شما نمونه باشد، یک تاپ راه‌راه، زیر جلیقه بپوشید و سپس با یک شلوار مشکلی، تمرکز را از روی پاها به کلی بردارید. الان دیگر همه‌ی نگاه‌ها به بالاتنه‌ی شما، یعنی ترکیب کت، جلیقه و تاپ زیر آن است.

۹. مانتو یا کت سبز روشن با کیف آبی، یعنی من عاشق رنگ‌ها هستم

پس از تمام شدن دوران کرونا و جان گرفتن دوباره‌ی دورهمی‌ها، چیزی که زیاد به چشم می‌خورد، ترکیب‌های اغراق‌آمیزی بود که از رنگ‌ها دیده میشد. دیگر آرایش‌های صورت، رنگ‌های نود نبودند و مردم به سمت آرایش‌های رنگی و براق روی آورده بودند. انگار به نظر می‌رسید که همه دوست دارند، رهایی خود را با رنگ‌های مختلف فریاد بزنند.

ترکیب رنگ سبز و آبی نیز در این دسته قرار می‌گیرد. نوعی فریاد بلند از اینکه، من از ست کردن رنگ‌ها، دیگر خسته شده‌ام و دوست دارم دو رنگ زیبای آبی و سبز را در کنار هم قرار دهم. البته این بدین معنا نیست که این ترکیب، زیبا نیست. اتفاقا کنار هم قرار گرفتن این دو رنگ نشان داده است که لازم نیست همواره در کنار یک رنگ نسبتا گرم، رنگی نود قرار بگیرد تا بتواند میزان خوش سلیقه بودن را نشان دهد. استایل کردن کت و مانتوی سبز با کفش و کیفی آبی، جسارت و شجاعت شما را نشان می‌دهد.

۱۰. کت سبز و شلوار سفید، بر آن‌ها که محتاط هستند

کت سبز و شلوار سفید

همیشه تصور ما از استالیست‌ها، کسانی هستند که بدون هیچ ترسی تمام رنگ‌ها یا طرح‌ها را در کنار هم قرار می‌دهند و سعی می‌کنند سبکی نو از خود به جای بگذارد. در این میان، افرادی نیز حضور دارند که کمی محتاطانه عمل کرده و دوست دارند با سلیقه‌ی بخش بیشتری از جامعه هماهنگ باشند. استایل کردن کت و مانتوی سبز با شلوار سفید همراه یک شال سبز ارتشی، انتخاب این دسته از افراد است.

۱۱. کت سبز و کیف چرمی ماه‌گونی، یک ترکیب جسورانه

کیف و کفش شرابی رنگ، مدت زمان زیادی است که در بین خانم‌ها رواج پیدا کرده است، اما معمولا زمان استایل کردن آن‌ها با این جمله زیاد رو به رو می‌شویم که، این رنگ کفش یا کیف با هر ترکیب رنگی هماهنگ نیست. من اینجا یک پیشنهاد ویژه برای شما دارم. یک کت سبز یشمی را با شالی کرم رنگ انتخاب کرده و در نهایت کیف و کفش ماه‌گونی رنگ خود را بردارید. حالا جلوی آینه بایستید. این دقیقا همان استایلی است که با کیف و کفش زرشکی هماهنگ است. لازم نیست حتما به دنبال مانتو یا شلوار مشکی باشید. اتفاقا با مانتو شلوار مشکی، کیف و کفش زرشکی به کلی نمای خود را از دست می‌دهد.

۱۲. اهل کت و مانتو نیستید؟ یک پیراهن جایگزین کنید

درست است که تمام پیشنهادات بالا برای کسی است که علاقه‌ی زیادی به کت یا مانتوی سبز دارد، اما همان‌طور که در ابتدای متن گفتم، شمایی که علاقه‌ای به کت و مانتوها ندارید هم در انتهای این متن ناامید نخواهید شد. اگر دوست داشته باشید می‌توانید در تمام موراد گفته شده مانتو یا کت را با یک سارافون یا پیراهن جایگزین کنید. حالا عناصر دیگر را با توجه به آنچه که گفته شده است انتخاب کنید. می‌بینید که باز هم هوشمندانه‌ترین انتخاب‌ها را داشته‌اید.

حرف آخر این است که

همیشه به یاد داشته باشید، جنس پارچه، رنگ را تا حد زیادی متفاوت نمایش می‌دهد. به عبارتی شما نباید انتظار داشته باشید که یک کت سبز پشمی درست مانند یک پیراهن تابستانه با همان رنگ، خود را نشان دهد. هنگام استایل کردن رنگ‌ها به جنس پارچه نیز خیلی دقت کنید. همچنین پارامتری که معمولا در استایل کردن رنگ‌ها مد نظر قرار نمی‌گیرد، مدل لباس است. پس هنگام انتخاب رنگ‌ها به مدل لباس نیز خیلی دقت کنید، اول اینکه باید حتما علاوه بر رنگ، هم جنس‌ها با هم هم‌خوانی داشته، هم مدل‌ها با یکدیگر سازگار شده باشند. نمی‌توانید به مدل و جنس بی‌تفاوت بوده و انتظار داشت که همه چیز به خوبی پیش رود. به طور کلی، در استایل کردن، سعی کنید شاخص‌ها را در کنار هم و به صورت مجموعه‌ای در نظر بگیرید.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۳۹۱۹۹۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان