-
شناسه خبر 390705

با شروع فصل بهار و آغاز عید باستانی نوروز، مردم ایران با تجسم سنت کهن و زیبای خود، به دیدار و بازدید از یکدیگر می‌پردازند. این سنت در طول سال‌ها و قرن‌های پیاپی به خرید لباس و تهیه پوشاک جدید برای عید، به یکی از مهمترین و جامعه‌پذیرترین رسوم ایرانیان تبدیل شده است.

به گزارش فرتاک نیوز،

در این مطلب قصد داریم ده ست جذاب و شیک مردانه مناسب برای دورهمی ها و میهمانی‌های عید را به شما معرفی کنیم. با بررسی این ست‌های جذاب هم می‌توانید برای استایل شیک بهاری ایده بگیرید و هم اینکه که آیتم‌های جدید و جذابی را برای خودتان تهیه کنید تا در سال جدید یک ست لباس عید مردانه جذاب داشته باشید.

۱. ست لباس عید مردانه با کت تک و پیراهن بدون یقه

ست لباس عید مردانه با کت تک و پیراهن بدون یقه

ترکیب کت تک و پیراهن بدون یقه یکی از ترکیب‌های رایج در استایل کژوال اسمارت است. استایل کژوال اسمارت استایلی است که تم کاملا رسمی ندارد اما در عین حال شیک و آراسته است و برای میهمانی‌های غیررسمی یا دور همی‌ها گزینه‌ی بسیار مناسبی به شمار می‌رود. برای این که استایل‌تان با کت تک غیر رسمی جذاب‌تر باشد به جای پیراهن ساده می‌توانید آن را با پیراهن بدون یقه و حتی تی‌شرت یقه گرد ست کنید.

انتخاب ما برای این ست کژوال اسمارت یک دست کت تک جذب به رنگ مشکی است. این کت جذاب را می‌توانید با یک پیراهن راه‌راه سفید و آبی، یک شلوار پارچه‌ای راسته‌ی مشکی، یک جفت کفش چرمی مشکی شیک و یک ساعت مشکی جذاب از برند اسکمی ست کنید و در میهمانی‌های نوروزی بدرخشید.

۲. استایل شیک مونوکروم مردانه برای میهمانی‌های عید

استایل شیک مونوکروم مردانه برای میهمانی‌های عید

استایل مونوکروم یک سبک لباس پوشیدن بدون دردسر است که از طریق آن می‌توانید آیتم‌های استایل‌تان را بسیار آسان و بدون استرس انتخاب کنید. در این استایل ساده اما شیک که هیچ وقت هم از مد نمی‌افتد، کافی است تمامی آیتم‌های استایلتان را از طیف‌های مختلف یک گروه رنگی انتخاب کنید. در این ست مونوکروم جذاب به سراغ رنگ سرمه‌ای رفته‌ایم و یک کت جذب خوش‌دوخت از برند لیورجی را با یک پیراهن سفید، یک شلوار کتان شیک سرمه‌ای از برند بادی اسپینر و یک کفش سرمه‌ای جیر شیک ست کرده‌ایم.

ترکیب یک پیراهن سفید با کت و شلوار سرمه‌ای یک استایل کلاسیک و جذاب است که هیچ‌گاه هم قدیمی و از مدافتاده نمی‌شود. یک ساعت زیبا با صفحه و بند سرمه‌ای از برند نیوی فورس و یک کراوات طرح‌دار سرمه‌ای و سفید این ست جذاب را تکمیل می‌کنند.

۳. ست شیک مردانه با جلیقه و کراوات

ست شیک مردانه با جلیقه و کراوات

در باور عموم این طور شکل گرفته که جلیقه باید با کت پوشیده شود در حالی که جلیقه به تنهایی هم می‌تواند در استایل‌های شیک ست شود و استایلی جذاب و نیمه‌رسمی بسازد. در این ست جذاب به سراغ پالت رنگی سبز و طوسی رفته‌ایم و یک جلیقه‌ی تک به رنگ سبز تیره بسیار خوش‌استایل و خوش‌دوخت از برند کروم را با یک پیراهن مردانه سبز زیتونی تیره و جذب، کراوات سبز زیتونی سیر و شلوار طوسی پارچه‌ای راسته ست کرده‌ایم. یک ساعت جذاب نقره‌ای از برند نیوی فورس و یک جفت کفش رسمی چرمی به رنگ سبز سیر هم این ست شیک و خاص را تکمیل می‌کنند.

۴. ست لباس عید مردانه با ترکیب پیراهن جذب و شلوار کتان

ست لباس عید مردانه با ترکیب پیراهن جذب و شلوار کتان

اگر بدنی فیت و متناسب دارید پیراهن‌های جذب یک گزینه‌ی عالی برای استایل نیمه‌رسمی و شیک شما خواهد بود. در این ست شیک به سراغ پالت رنگی کرم و قهوه‌ای رفته‌ایم و یک پیراهن جذب خوش‌دوخت راه راه به رنگ کرم را با یک شلوار کتان راسته ست کرده‌ایم. در مورد پیراهن‌های جذب دو گزینه در اختیار دارید؛ هم می‌توانید آن‌ها را داخل شلوارتان قرار دهید و کمربند ببندید و هم این که بگذارید روی شلوارتان قرار بگیرند. اگر می‌خواهید با پیراهن مردانه استایل کژوال اسمارت و نیمه‌رسمی داشته باشید برای کفش می‌توانید به سراغ کفش‌های کالج بروید و یا این که یک کفش مجلسی چرمی یا جیر شیک را انتخاب کنید. انتخاب ما در این ست جذاب یک کفش کالج جیر به رنگ قهوه‌ای عسلی است و یک ساعت شیک کرم عسلی از برند نیوی فورس این ست شیک را تکمیل می‌کند.

۵. استایل کژوال اسمارت مردانه با پلوشرت

استایل کژوال اسمارت مردانه با پلوشرت

پلو شرت‌ها نسبت به تی‌شرت‌ها رسمی‌تر هستند و برای استایل کژوال اسمارت مناسب‌ترند. اگر می‌خواهید یک استایل نیمه‌رسمی راحت داشته باشید یک پلوشرت خوشرنگ و جذاب را انتخاب کنید و آن را با اکسسوری‌های مناسب ست کنید. در این ست جذاب مردانه که برای دورهمی‌ها و بازدیدهای خودمانی عید نوروز هم مناسب است یک پلوشرت زیبا از جنس جودون به رنگ صورتی را با یک شلوار جین زاپ‌دار راسته ست کرده‌ایم. یک کفش روزمره زیبا به رنگ بژ و جنس جیر، یک دستبند جذاب مردانه و یک ساعت رزگلد از برند نیوی فورس این ست جذاب مردانه را تکمیل می‌کنند.

۶. ست لباس عید مردانه با رنگ سال ۱۴۰۲

ست لباس عید مردانه با رنگ سال ۱۴۰۲

امسال رنگ Viva Magenta 18-750 به عنوان رنگ سال ۲۰۲۳ انتخاب شده و به عنوان رنگ سال ۱۴۰۲ مطرح است؛ این رنگ تن قرمز-زرشکی ظریفی که تعادلی بین رنگ گرم و سرد ارائه می‌دهد و کمی هم سایه‌ی بنفش در آن دیده می‌شود. اگر می‌خواهید رنگ سال ۱۴۰۲ را در استایلتان استفاده کنید باید بدانید که پیدا کردن این رنگ به طور دقیق قدری دشوار است اما اگر در چرخه‌ی رنگ در تناژهای موازی و نزدیک رنگ Viva Magenta حرکت کنید به رنگ‌‎های زرشکی، سرخابی و ارغوانی می‌رسید بنابراین می‌توانید از این رنگ‌‎ها در استایل‌تان استفاده کنید.

در این ست جذاب نیمه‌رسمی به سراغ یک پلوشرت آستین بلند به رنگ زرشکی بورگاندی رفته‌ایم. یکی از بهترین گزینه‌ها برای ترکیب با رنگ زرشکی رنگ قهوه‌ای است. در این ست جذاب به سراغ پالت رنگی زرشکی و قهوه‌ای رفته‌ایم و یک شلوار قهوه‌ای مخمل کبریتی و کفش‌های شیک به رنگ جیر قهوه‌ای به همراه یک دستبند چرمی قهوه‌ای این ست را تکمیل می‌کنند.

۷. ست لباس عید مردانه با پیراهن مخمل کبریتی

ست لباس عید مردانه با پیراهن مخمل کبریتی

پیراهن‌های مخمل کبریتی بسیار شیک و جذابند و در استایل‌های کژوال اسمارت و نیمه‌رسمی به راحتی می‌توان آن‌ها را جا داد. در این ست جذاب به سراغ یک پیراهن مخمل کبریتی خوش‌دوخت به رنگ سبز زیتونی از برند واتسونز رفته‌ایم که با یک شلوار کتان سبزرنگ از برند بادی اسپینر و یک جفت کفش کالج سبز سیر یک استایل مونوکروم جذاب را تشکیل می‌دهد. یک دستبند چرمی جذاب و یک ساعت عقربه‌ای سبز و طلایی از برند نیوی فورس این ست جذاب مونوکروم را تکمیل می‌کنند.

۸. استایل جذاب سیاه و سفید با ساسبند و پاپیون مخصوص آقایان جوان خوش سلیقه

استایل جذاب سیاه و سفید با ساسبند و پاپیون

یکی از ساده‌ترین ترکیب‌های رنگی برای ست کردن در استایل‌های مختلف ترکیب رنگی سیاه و سفید است؛ ترکیبی هماهنگ که می‌تواند در عین سادگی بسیار شیک و چشم‌نواز باشد. اگر به مراسم خاصی دعوتید و نمی‌دانید چه بپوشید، یکی از ساده‌ترین انتخاب‌های برایتان استایل سیاه و سفید است.

دیگر ست پیشنهادی ما در این مطلب یک ست مجلسی و جذاب به رنگ سیاه و سفید است که برای میهمانی‌ها و مجالس عید نوروز خاص و کاربردی خواهد بود. در این ست جذاب یک پیراهن مردانه سفید را انتخاب کرده‌ایم که در ترکیب با شلوار رسمی پارچه‌ای ذغالی و یک جفت کفش چرمی شیک از برند سرزمین چرم می‌تواند ترکیبی بسیار جذاب بسازد.

و اما تکمیل‌کننده‌ی این ست جذاب یک ست ساسپندر و پاپیون است. اگر به دنبال استایل‌های مجلسی جوان‌پسند‌تر و خاص‌تر هستید انتخاب ساسپندر و پاپیون بدون کت می‌تواند گزینه‌ی بسیار جذابی برایتان باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار