-
شناسه خبر 383009

انتخاب های ما با ضمیر ناخودآگاه ما در ارتباط است. شما هر انتخابی می کنید، اگر خود هم دلیل روشنی برای انتخاب آن نداشته باشید، ضمیر ناخودآگاه شما قطعا پاسخی دقیق در این زمینه دارد.

به گزارش فرتاک نیوز،

بر همین اساس تست های شخصیت شناسی تصویری طراحی شده اند. روان شناسان براساس قرار دادن افراد در موقعیت های مختلف، آن ها را مورد شناسایی قرار می دهند.

به این ترتیب می توانند به یک تصویر کلی از فرد دست پیدا کنند. با تست شخصیت شناسی تصویری لباس همراه باشید. به نظر شما کدامیک از این لباس ها زیباتر است.

لباس شماره ۱

شما کسی هستید که به شدت به جمله زندگی در زمان حال اعتقاد دارید. معتقد هستید که باید در حال زندگی کرد و تک تک لحظه ها، عمر شماست که باید به بهترین نحو موردتوجه قرار گیرد. 

شما همواره با چیزی خود را سرگرم نگه می دارید. خواه مطالعه یک کتاب باشد، یا یک بازی فکری و یا اینکه یک پیاده روی سبک در اطراف محل زندگی تان. به این ترتیب شما به کسی اجازه نخواهید داد که اوقات شما را خراب کند. در بیشتر کارها و برنامه ها نیز دوست دارید، ثقل امور باشید و دیگران به شما وابسته باشند.

لباس شماره ۲ در تست شخصیت شناسی تصویری لباس

شما یک آدم همه چیز تمام هستید. می توانید به راحتی با اطرافیان خود ارتباط برقرار کنید. همین مسئله انعطاف پذیری شما را زیاد کرده است. می دانید که با هر کسی چگونه رفتار کنید. انعطاف پذیری و تدبیر شما از دید دیگران دور نمی ماند. شما کنترل خوبی بر زندگی و احساسات خود دارید.

لباس شماره ۳

شما در انطباق با شرایط جدید خیلی راحت هستید. در بسیاری از مواقع، حال و هوای شما به حال و هوای گروه یا مکانی که در آن هستید بستگی دارد. اگر بخواهید می توانید آن شخص پر سر و صدا و بامزه باشید، اما معمولاً دوست دارید در منطقه امن خود بمانید و با جریان حرکت کنید.

آنچه دیگران میخوانند
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار