-
شناسه خبر 375618

معمای امروز هوش و ذکاوت شما را هدف قرار می‌دهد. شما باید در ۱۶ ثانیه تشخیص دهید که چهره چند انسان در تصویر وجود دارد. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید و هوش‌تان را نشان دهید.

به گزارش فرتاک نیوز،

در عرض ۱۶ ثانیه چهره چند انسان را می‌توانید در تصویر پیدا کنید؟ به زبان ساده، توهم نوری نوعی توهم است که در آن نمی‌توانیم صحنه یا تصویری را که از طریق چشمان خود دیده‌ایم به وضوح درک کنیم. ما تصویر یا صحنه را اشتباه تفسیر می‌کنیم یا به راحتی فریب آن را می‌خوریم.

در توهمات نوری ما با دیدن یک تصویر یا صحنه از طریق چشمان خود به راحتی فریب می‌خوریم یا اشتباه درک می‌کنیم. از آنجایی که حل کردن آن‌ها کمی مشکل است، مردم دوست دارند توهمات نوری بیشتری را کشف کنند. توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم فعال می‌کنند. کاوش در توهم نوری نه تنها افراد را کنجکاو و علاقه مند می‌کند، بلکه کارایی مغز و چشم‌ها را در توسعه مهارت‌های مشاهده بهبود می‌بخشد.

معمای امروز هوش و ذکاوت شما را هدف قرار می‌دهد. شما باید در ۱۶  ثانیه تشخیص دهید که چهره چند انسان در تصویر وجود دارد. حالا وقت آن رسیده است که این معما را حل کنید و هوش‌تان را نشان دهید.

اما اگر موفق به یافتن پاسخ نشدید، برای دانستن پاسخ صحیح به انتهای مطلب مراجعه کنید.

475737_174 (1)

پاسخ معمای پیدا کردن چهره انسان‌های موجود در تصویر

تصویر زیر را نگاه کنید، با دایره قرمز چهره نه انسان مشخص شده است.

475738_895

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار