//
کدخبر: ۴۶۵۸۰۰ //

عزیززاده: استقلال با نظر سرمربی‌اش بازیکن بگیرد نه رفیق‌بازی

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال تأکید کرد، جذب بازیکن در این باشگاه باید بر اساس نظر سرمربی باشد نه رفیق‌بازی و مسائلی از این دست.

 عزیززاده: استقلال با نظر سرمربی‌اش بازیکن بگیرد نه رفیق‌بازی
به گزارش فرتاک نیوز،

حمید عزیززاده درباره وضعیت نقل‌وانتقالات باشگاه استقلال و انتقاداتی که در این مورد مطرح شده است، اظهار داشت: اتفاقات در فوتبال ایران زیاد است. پیشنهاد و انتقاد باید درست، پذیرفتنی و سازنده باشد. اینکه بیرون باشیم و حرف بزنیم معقول نیست. استیل آذین زمانی که در لیگ برتر حضور داشت بهترین نقل‌وانتقالات را انجام داد اما آخر فصل چه شد؟ سقوط کرد!

وی در ادامه افزود: استقلال باید با نظر سرمربی تیم بازیکن انتخاب کند. آیا سرمربی می‌تواند با 10 بازیکنی که به کارش نمی‌آیند کار کند؟ متأسفانه فوتبال ما طوری شده است که هر کس طبق روال خودش حرف می‌زند. استقلال باید براساس خواسته‌های سرمربی‌اش در نقل‌وانتقالات بازیکن بگیرد. در حال حاضر نمی‌دانم در استقلال چه تصمیماتی گرفته می‌شود و چه اتفاقاتی می‌افتد. آیا واقعاً براساس نیاز سرمربی تصمیم می‌گیرند؟ رفیق‌بازی به درد بیرون و تفریح می‌خورد نه فوتبال و ورزش. رفاقت برای بیرون است.

مدافع پیشین تیم فوتبال استقلال در واکنش به انتشار تصاویری از شادی او پس از قهرمانی تیم فوتبال امید در بازی‌های آسیایی 2002 بوسان گفت: تمام بازیکنانی که در رده امید بودند، در تیم ملی هم حضور داشتند. آن زمان تمام بازیکنان تیم امید ایران در لیگ برتر برای تیم‌های‌شان بازی می‌کردند. تنها تیمی که می‌توانست به المپیک برود، همان تیم بود. با آن تیم به المپیک نرفتیم، چون خیلی مشکلات بود. تیم‌های مختلف از ذوب‌آهن اصفهان گرفته تا بقیه بازیکن‌سازی می‌کردند و کره جنوبی با همه امکانات نتوانست مانع قهرمانی ما شود. شاید باور نکنید اما می‌خواستند جلوی تیم ما را بگیرند که به مسابقات اعزام نشود و می‌گفتند نتیجه نمی‌گیرد!

عزیزاده خاطرنشان کرد: هر کسی وضعیت آکادمی استقلال را ببیند، اشک می‌ریزد. در آکادمی باید رفیق‌بازی را کنار گذاشت. با آرش برهانی برای هدایت تیم امید صحبت کرده بودند. همه جا نوشتند برهانی را از تیم امید برکنار کردند، در صورتی که خودش رفت. اینکه چرا رفت، باید آقای ضیایی مدیر آکادمی استقلال بگوید. برهانی، من و دیگر همکاران ما 50 روز بدون قرارداد تیمی را جمع کردیم. برهانی قرارداد داشت که برکنار شود؟ چرا این همه دروغ می‌گویید؟ مگر می‌شود آکادمی را به کسی بسپارید که فوتبالیست نباشد یا فوتبال را نفهمد و نتواند مسائل ابتدایی فوتبال را آموزش دهد؟ سال گذشته خبر داشتیم که تیم‌های رده پایین با هفت بازیکن در مسابقات حضور پیدا می‌کردند. مگر مردم بازیچه دست شما هستند؟ در آکادمی باید رفاقت را حذف کنید و بر اساس واقعیت‌ها و داشته‌ها کار را پیش ببرید. برهانی هنوز قرارداد نبسته بود و 50 روز به حرمت باشگاه استقلال بدون قرارداد زیر آفتاب کار کرد. حالا صحبت از برکناری او می‌کنید؟

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۵۸۰۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد