//
کدخبر: ۴۶۴۶۷۷ //
تکرار حوادث فصل قبل؛ جرقه اختلاف رسانه ای در استقلال

جواد نکونام، بیانیه حمایتی را نپسندید؛ گلایه نزدیکان سرمربی استقلال از باشگاه!

به نظر می رسد تاریخ برای باشگاه استقلال در حال تکرار است...

جواد نکونام، بیانیه حمایتی را نپسندید؛ گلایه نزدیکان سرمربی استقلال از باشگاه!
به گزارش فرتاک نیوز،

آخرین بیانیه باشگاه استقلال دلخوی سرمربی این تیم را به همراه داشت!

در لیگ برتر بیست و سوم یکی از چالش های جدی علی خطیر و جواد نکونام، محتوایی بود که روی خروجی رسانه رسمی باشگاه قرار می گرفت. جواد نکونام اعتقاد داشت هر آنچه در کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی باشگاه استقلال منتشر می شود، باید زیرنظر و با اطلاع او باشد و اعضای تیم رسانه ای باشگاه باید قبل از انتشار از او تاییدیه بگیرند اما علی خطیر اصلا چنین دیدگاهی نداشت و مدعی بود رسانه باشگاه زیر مجموعه مدیریت است و باید زیرنظر او و بخش رسانه ای استقلال اداره شود.

پیام نکونام به باشگاه؛ از من حمایت نکنید!

در طول فصل بارها جواد نکونام از آنچه روی خروجی رسانه رسمی باشگاه قرار می گرفت گلایه کرد. بار اول وقتی باشگاه استقلال بعد از شکست این تیم مقابل سپاهان، به آبی پوشان خسته نباشید گفت و نمایش آنها را ستود، جواد نکونام شاکی شد چرا باشگاه از تیم حمایت کرده و خواهان حذف متن باشگاه شد اما بخش رسانه ای زیربار نرفت و آن متن روی کانال تلگرامی و صفحه اینستاگرامی باشگاه باقی ماند. با این همه جواد نکونام از طریق سرپرست وقت تیم پیغام داد رسانه باشگاه دیگر از او حمایت نکند.

گلایه نکونام از باشگاه؛ چرا از من حمایت نمی کنید؟

یک بار دیگر درست وقتی شایعه شد فرهاد مجیدی پس از قطع همکاری با الاتحاد کلبا، آلترناتیو جواد نکونام است، سرمربی استقلال این بار از سکوت رسانه باشگاه شاکی شد و باز هم از طریق سرپرست تیم پیغام فرستاد چرا باشگاه از او حمایت نمی کند؟ رسانه رسمی باشگاه هم با انتشار متنی از رسانه ها خواست بزرگان استقلال را روبروی هم قرار ندهندو تاکید کرد جواد نکونام با استقلال قرارداد سه ساله دارد و سرمربی تیم می ماند.

اعتراض به بیانیه باشگاه پس از حذف از جام حذفی

اوج اختلاف اما روزی بود که استقلال به مس رفسنجان در جام حذفی باخت و حذف شد و هواداران در فضای مجازی به نحوه بازی نکونام معترض و خواهان برکناری او شدند. ایبن بار رسانه رسمی باشگاه استقلال با اعلام حمایت از جواد نکونام، از هواداران شاکی تیم خواست با اولین شکست، موفقیت های استقلال را فراموش نکنند و به حمایت از نکونام و شاگردانش ادامه بدهند. نکونام اما از این حمایت خوشش نیامد و در اولین مصاحبه اش به باشگاه حمله ور شد که چرا با اولین باخت، بیانیه می دهد؟

خطیر رفت، سمیعی آمد، دلخوری هنوز هست!

این سوتفاهم ها تا روز کنار گذاشته شدن علی خطیر ادامه داشت و با روی کار آمدن فرشید سمیعی که برخی هواداران استقلال می گویند کنار شهریاری و سرمربی، ضلع سوم کودتای شبانه علیه علی خطیر بود (و چنان از حمایت جواد نکونام بهره می برد که شایعه شده بود جواد نکونام به مدیران هلدینگ گفته حتما باید دست کم تا پایان فصل فرشید سمیعی سرپرست مدیرعاملی باشد و او حاضر به کار با گزینه دیگری نیست) به نظر می رسید این سوتفاهم ها تمام شده اما نزدیکان سرمربی استقلال می گویند اطلاعیه سه روز قبل باشگاه در خصوص وضعیت نقل و انتقالات استقلال دلخوری جواد نکونام را به دنبال داشته است.

پیام نزدیکان نکونام به باشگاه

گویا پس از آن که باشگاه استقلال در تاریخ پنجم تیر ماه با انتشار اطلاعیه ای اعلام می کند مذاکرات جهت تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر نکونام همزمان با مذاکره با بازیکنان داخلی و خارجی موجود در لیست سرمربی تیم، در حال انجام است و به زودی نتایج آن به اطلاع هواداران خواهد رسید، یکی از افراد نزدیک به جواد نکونام با مدیران بخش رسانه ای باشگاه تماس می گیرد و اعلام می کند جواد نکونام به شدت از انتشار این بیانیه شاکی شده و مدعی است این بیانیه باید قبل از انتشار به تایید او می رسید. انگار مدیر بخش رسانه باشگاه هم پاسخ تندی به نزدیکان نکونام داده و اعلام کرده انتشار بیانیه در حیطه اختیارات مدیریت باشگاه است و ربطی به کادرفنی ندارد!

تیم رسانه ای هفت نفره؛ اعلام استقلال در استقلال!

فصل قبل هم یکی از مشکلات اساسی استقلال همین بود که خلاف تمامی تیم های لیگ برتر که تنها یک مدیر رسانه ای و یک عکاس دارند که زیرنظر روابط عمومی باشگاه کار می کنند، جواد نکونام برای خودش یک تیم رسانه ای هفت نفره شامل مدیر رسانه، مشاور مدیر رسانه، عکاس، دستیار عکاس، فیلمبردار، خبرنگار، طراح پوستر و گرافیست داشت و در عمل معتقد بود تیم رسانه ای او با تیم رسانه ای چهار نفره باشگاه که شامل معاون ارتباطات و سانه، مدیر روابط عمومی، خبرنگار و عکاس می شد، فرق دارد و مستقل کار می کند!

این دو گانگی هنوز هم در استقلال دیده می شود و حالا با اعتراض به بیانیه باشگاه که در حمایت از جواد نکونام نوشته شده بود، جرقه اختلاف میان دو تیم رسانه ای باشگاه و نکونام زده شد و انگار قرار است استقلال باز هم از همان سوراخ گزیده شود!

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: خبر ورزشی
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۴۶۷۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد