//
کدخبر: ۴۶۱۸۹۲ //
انتخاب مدیرعامل و برنامه‌ریزی برای فصل بعد

۴۸ ساعت تا اتفاقات مهم در استقلال

به نظر می‌رسد در جلسه روز یکشنبه هیئت مدیره استقلال تصمیمات مهمی اتخاذ شود.

48 ساعت تا اتفاقات مهم در استقلال
به گزارش فرتاک نیوز،

بعد از ناکامی استقلال در کسب جام قهرمانی لیگ برتر در روز پایانی مسابقات، هواداران این تیم در انتظار برنامه‌ریزی سریع برای فصل جدید هستند تا تیمی قدرتمند بسته شود و در لیگ بیست و چهارم حرف‌های زیادی برای گفتن داشته باشد.

در روزهای گذشته مدیران هلدینگ خلیج فارس به عنوان متولی باشگاه استقلال جلسات مختلفی را درباره وضعیت تیم برگزار کردند و تحقق موضوعات مهمی نیز در بحث بستن تیمی قدرتمند برای فصل جدید مورد بررسی قرار گرفته است. از این رو قرار است روز یکشنبه اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال جلسه‌ای را تشکیل بدهند و در حضور نماینده هلدینگ خلیج فارس بررسی‌های نهایی را انجام بدهند و تصمیماتی هم اتخاذ کنند.

اصلی‌ترین مسئله‌ای که برای تحقق برنامه‌های هلدینگ نیاز به روشن شدن وضعیتش است، صندلی مدیرعاملی است. از زمان واگذاری استقلال به خلیج‌فارس فرشید سمیعی به عنوان سرپرست مدیرعاملی فعالیت کرده، اما حالا برای انتخاب مدیرعامل رسمی باید در روز یکشنبه بحث و تبادل نظر شود.

    با انتخاب مدیرعامل جدید استقلال به طور رسمی فعالیت‌های مربوط به فصل جدید نیز آغاز می‌شود. احتمالا بعد از انتخاب مدیرعامل جدید در جلسه یکشنبه هیئت مدیره درباره موضوعات دیگر نیز تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی شود.

به نظر می‌رسد یکشنبه 20 خرداد، روزی سرنوشت ساز برای باشگاه استقلال باشد. هواداران هم منتظر هستند تا تکلیف تیم برای فصل جدید روشن شود و به همین خاطر در انتظار خروجی جلسه روز یکشنبه خواهند ماند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۸۹۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد