//
کدخبر: ۴۶۱۷۳۰ //

اعلام زمان بازگشت هافبک جوان بارسلونا به میادین

پابلو گاوی که در جریان فصلی که گذشت دچار مصدومیت شد، در حال حاضر دوران نقاهت و ریکاوری خود را سپری می‌کند.

اعلام زمان بازگشت هافبک جوان بارسلونا به میادین
به گزارش فرتاک نیوز،

یکی از معضلات و مشکلات اصلی بارسلونا در فصلی که گذشت، مصدومیت‌های پی‌درپی و متوالی بازیکنان این تیم بود. این مسئله باعث شد تا خوان لاپورتا در آخرین مصاحبه خود نیز به این موضوع اشاره کند و کادر فنی ژاوی هرناندز را مورد انتقاد قرار دهد. توان بدنی پایین بازیکنان بارسلونا از حضور مداوم آن‌ها در مسابقات جلوگیری کرد و می‌توان گفت ژاوی تقریبا در هیچ مقطعی از فصل تمام ابزارهایش را در اختیار نداشت.

یکی از بازیکنانی که دچار مصدومیت طولانی‌مدت شد، پابلو گاوی بود. ستاره جوان خط هافبک بارسلونا و تیم ملی اسپانیا، در جریان بازی‌های دوستانه ملی رباط صلیبی زانویش دچار پارگی شد تا فصل را از دست بدهد. نبود این بازیکن باعث بروز مشکلاتی جدی در خط هافبک بارسا شد. نبود گاوی دوندگی خط هافبک را کاهش داد و عملکرد بازیکنان خط میانی بارسلونا به صورت واضح افت کرد.

حالا پابلو گاوی تمرینات بدنسازی خود را آغاز کرده و در تلاش است تا هرچه سریع‌تر بتواند به میادین بازگردد. به گزارش خاوی میگل، خبرنگار اسپانیایی، گاوی تقریبا چهار ماه دیگر می‌تواند به زمین فوتبال بازگردد و تا آن دوران بایستی به تمرینات بدنسازی ادامه دهد.

شنیده‌ها حاکی از آن است که هانسی فلیک روی این بازیکن حساب ویژه‌ای باز می‌کند. ذهنیت برنده این هافبک اسپانیایی و توانایی بالایش در پرس از بالای زمین باعث شده تا تبدیل به بازیکنی مورد علاقه برای سرمربی آلمانی شود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۷۳۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان