//
کدخبر: ۴۶۱۰۶۲ //

تساوی کسل کننده پرسپولیس و مس در نیمه اول

نیمه اول دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و مس با تساوی به پایان رسید.

تساوی کسل کننده پرسپولیس و مس در نیمه اول
به گزارش فرتاک نیوز،

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و مس رفسنجان در ورزشگاه آزادی با قضاوت امیر عرب براقی به مصاف هم رفتند که نیمه اول این بازی با … تساوی بدون گل به پایان رسید.

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، گئورگی گولسیانی، حسین کنعانی زادگان، عبدالکریم حسن، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، سروش رفیعی، اوستون ارونوف، مهدی ترابی (۴- کارت زرد)، امید عالیشاه و عیسی آل کثیر

ترکیب مس: حامد لک، محمد نژاد مهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال‌الدین علی‌محمدی، فرشید باقری (۵- کارت زرد)، سعید واسعی (۳۶- عرفان شهریاری)، محمد مهدی محبی، منتظر محمد و سجاد شهباززاده

بازی با ۴ دقیقه تأخیر و از ساعت ۱۹:۰۴ آغاز شد و در همان دقیقه اول بازی در پشت محوطه جریمه پرسپولیس برای مس ضربه آزاد اعلام شد که بازیکنان مس نتوانستند از موقعیت به دست آمده استفاده کنند.

در دقیقه ۴ و به دلیل خطا بر روی بازیکن مس، مهدی ترابی از داور بازی کارت زرد دریافت کرد. یک دقیقه بعد فرشید باقری به دلیل خطا روی امید عالیشاه از داور کارت زرد دریافت کرد تا دو تیم در تعداد کارت‌های زرد هم مساوی پیش بروند.

در دقیقه ۵ ضربه آزاد برای پرسپولیس شکل گرفت که با ارسال توپ از سوی عالیشاه، اسماعیلی فر با ضربه سر به توپ ضربه زد که توپ او با اختلاف زیاد از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

در دقیقه ۹، ضدحمله خطرناک مس رفسنجان موقعیتی برای این تیم ساخت اما شوت منتظر محمد به پای مدافعان پرسپولیس خورد و بیرانوند توپ را به راحتی در اختیار گرفت. پس از این موقعیت بازیکنان پرسپولیس رو به جلو بازی کردند که توپ در اختیار عبدالکریم حسن قرار گرفت و اقدام به شوت زنی کرد که حامد لک در دو مرحله توپ را در اختیار گرفت.

واکنش بیرانوند مانع از گلزنی بازیکن عراقی

در دقیقه ۱۳ موقعیت خوبی برای بازیکنان مس شکل گرفت که شوت منتظر محمد را علیرضا بیرانوند در دو مرحله در اختیار گرفت.

در دقیقه ۱۸ و در نزدیکی خط کرنر توسط هنرنمایی ارونوف برای پرسپولیس خطا شکل گرفت که سانتر ترابی بی حاصل از کنار دروازه مس به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۸ و در حالی که توپ در اختیار اوستون ارونوف بود او در حالی که قصد نفوذ به درون محوطه جریمه مس را داشت در برخورد با رامتین سلیمان زاده نقش بر زمین شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت تا اعتراض هواداران پرسپولیس را به همراه داشته باشد.

در دقیقه ۳۰ و به دلیل گرمای هوا، داور «کولینگ برک» گرفت.

نخستین حمله پرسپولیس در دقیقه ۴۳!

در دقیقه ۴۴ و از سمت راست دانیال اسماعیلی فر توپ را به صورت زمینی سانتر کرد که ضربه عیسی آل کثیری در یک قدمی دروازه مس به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۰۶۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان