//
کدخبر: ۴۶۰۸۲۸ //

هوادار پرسپولیس سوپرایز شد/ چه کیفی کرد محمدطاهای پرسپولیسی!

هوادار نوجوانی که ویدئوی واکنش های احساسی اش وایرال شده بود به آرزوی خودش رسید.

هوادار پرسپولیس سوپرایز شد/ چه کیفی کرد محمدطاهای پرسپولیسی!
به گزارش فرتاک نیوز،

 بعد از برد بزرگ  بازگشت  و هیجان انگیز پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان ویدئویی از یک هوادار نوجوان این تیم وایرال شد که با واکنش‌های بسیار احساسی و خاص  نسبت به گل های تیم محبوبش  دور خانه می‌دوید و در لحظات حساس و پراسترس بازی طوری ژست می گرفت  و هیجانی وصف نشدنی داشت که این ویدئو کاملا دیده شد.

بعد از وایرال شدن این ویدئو و دیده شدنش توسط پرسپولیسی‌ها از باشگاه پرسپولیس با محمد طاها تماس گرفتند که  یک روز به تمرین تیم محبوبش دعوت خواهد شد و آن روز بعد از برد بزرگ مقابل شمس آذر در تمرین پنجشنبه اتفاق افتاد و او همراه با پدرش به ورزشگاه شهید کاظمی رفت.

اتفاق مهم و جذاب تمرین پرسپولیس حضور بخشی از هواداران این تیم و البته محمد طاها ، همان هوادار نوجوان پراسترس بود که به آرزویش رسید و در بین بازیکنان محبوبش  ایستاد و عکس یادگاری گرفت.

حالا محمد طاها این عکس را در مهمترین قسمت حافظه فوتبالی خود ثبت و ضبط خواهد کرد و با هر بار نگاه کردن به آن کیف می کند بخصوص اگر شنبه شب تیم محبوبش قهرمان شود و سال‌ها بعد او با مرور این تصویر یادش بیاید دو روز قبل از نهمین قهرمانی تاریخ پرسپولیس در لیگ برتر او در مهمترین لحظات فصل کنار ستاره‌های تیم محبوش بوده  و فضای تیم محبوب خود را لمس کرده است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۰۸۲۸ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان