//
کدخبر: ۴۶۰۶۴۹ //

نیمکت استقلال با تم ترانه‌های چاوشی!

بازیکنان و کادرفنی استقلال در دقایق پایانی بازی با گل‌گهر، دل و دماغ شادمانی بابت پیروزی در این مسابقه را نداشتند.

نیمکت استقلال با تم ترانه‌های چاوشی!
به گزارش فرتاک نیوز،

 در بازی اخیر استقلال مقابل گل‌گهر، تیم استقلال علی‌رغم پیروزی با نتیجه یک بر صفر، شاهد ناراحتی و ناامیدی نیمکت‌نشینان خود بود. این بازی که با تک گل روزبه چشمی به نفع استقلال به پایان رسید، نتوانست دل آبی‌پوشان را شاد کند. علت این ناامیدی، نتیجه بازی پرسپولیس بود که باعث شد امیدهای استقلال برای قهرمانی کمرنگ شود.

آرش رضاوند و مهرداد محمدی که در طول بازی با تمام توان تلاش می‌کردند، پس از تعویض و نشستن روی نیمکت، غرق در اندوه و نگرانی بودند. این دو بازیکن که عملکردی پرتلاشی در زمین داشتند، با زانوی غم بغل کردن، نشان دادند که چقدر از دست رفتن شانس قهرمانی برایشان سنگین و ناگوار است.

مهدی هاشمی‌نسب، مربی استقلال نیز که امید زیادی به قهرمانی این تیم داشت، روی نیمکت به شدت ناراحت و غمگین بود. او که به عنوان یکی از ارکان کادر فنی استقلال تلاش زیادی کرده بود، حالا باید شاهد از دست رفتن احتمال قهرمانی در فاصله یک هفته به پایان لیگ باشد.

استقلال

پیروزی یک بر صفر استقلال در مقابل گل‌گهر، که با تک گل روزبه چشمی به دست آمد، نتوانست روحیه نیمکت‌نشینان و کادر فنی را بهبود بخشد. این در حالی است که استقلال با این پیروزی از نظر امتیازی خود را به رقیب نزدیک کرده بود، ولی نتیجه بازی پرسپولیس باعث شد تا آبی‌ها انگیزه‌ای برای شادی نداشته باشند.

به‌طور کلی، بازی مقابل گل‌گهر نه تنها برای استقلال یک پیروزی بود، بلکه نشان داد که چقدر قهرمانی برای این تیم اهمیت دارد. با این حال، نتیجه بازی دیگر در قزوین و کم‌رنگ شدن شانس قهرمانی، سایه‌ای سنگین بر روی این پیروزی انداخت و باعث شد تا نیمکت‌نشینان استقلال با دلی پر از غم و ناراحتی، بازی را به پایان برسانند.

y3md2d0l

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۰۶۴۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد