//
کدخبر: ۴۵۸۰۶۰ //
رضاییان: برای سایر مربیان و بازیکنان هم سریع حکم بدهید

درخواست حریف استقلال: با همه مثل ویسی باشید!

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان از کمیته انضباطی و سازمان لیگ خواست با ارکان دیگر باشگاه‌ها هم مثل عبدالله ویسی رفتار کنند.

درخواست حریف استقلال: با همه مثل ویسی باشید!
به گزارش فرتاک نیوز،

موضوع جریمه 2 میلیارد تومانی عبدالله ویسی که هفته پیش از سوی سازمان لیگ ابلاغ شد، حواشی زیادی در فضای فوتبال ایجاد کرده است. این مسئله شب گذشته در برنامه شب‌های فوتبالی مورد پرسش از بهرام رضاییان مدیرعامل باشگاه فولاد قرار گرفت و او توضیحاتی را ارائه کرد.

رضاییان در این خصوص گفت: «سازمان لیگ و  فدراسیون فوتبال با توجه به شرایطی که در اواخر فصل وجود دارد، مصوباتی را داشتند و ابلاغ کردند و جرایمی را در نظر گرفتند. بعد از مصاحبه آقای ویسی دوستان ظن بر این داشتند که ایشان صحبت‌های چالشی داشته که واقعا نظر آقای ویسی این نبود. ما مراتب را به سازمان لیگ و به کمیته انضباطی اعلام کردیم و قول دادند جلسه‌ای برگزار شود و در این باره صحبت کنیم.»

او در پاسخ به این پرسش که آیا ویسی می‌تواند مقابل استقلال روی نیمکت بنشیند، بیان کرد: «ما قرار است جلسه‌ای را در این باره داشته باشیم. اگر قرار شد این جریمه پرداخت شود، قبل از بازی آن را پرداخت خواهیم کرد.»

رضاییان در این باره افزود: «من تقاضایی را از مسئولان کمیته انضباطی و سازمان لیگ دارم. اینکه اگر قانونی هست که طی آن عبدالله ویسی با این شدت و سرعت جریمه شود، برای همه هم اینطور باشد. ما در عدالت اعضای کمیته انضباطی شکی نداریم اما دوست داریم مربیان و بازیکنان و ارکان باشگاه‌های دیگر هم این تبصره شامل حالشان شود و درباره آنها نیز سریعا احضار شوند یا حکم برایشان صادر شود.»

گفتنی است فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر روز دوشنبه در ورزشگاه آزادی تهران میهمان استقلال است.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۸۰۶۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان