//
کدخبر: ۴۵۶۵۷۸ //

تراکتور- استقلال؛ انتقام قرمز یا ادامه راه قهرمانی آبی؟

استقلال و تراکتور در هفته بیست و پنجم لیگ برتر یکی از حساس ترین بازی ها را برگزار خواهند کرد.

تراکتور- استقلال؛ انتقام قرمز یا ادامه راه قهرمانی آبی؟
به گزارش فرتاک نیوز،

استقلال که برای ادامه هموار کردن راه قهرمانی به تبریز سفر کرده، راهی جز شکست تراکتور ندارد و به خوبی می داند اگر مساوی هم کند احتمال دارد جام را از دست دهد. شاگردان جواد نکونام پرسپولیس را بیخ گوش خودشان می بینند و تنها رقیب اصلی شان برای قهرمانی همین پرسپولیس است که این تیم‌ هم بازی راحتی مقابل سپاهان‌ندارند.

البته چون استقلال قبل از پرسپولیس به میدان می‌ رود قطعا تساوی و یا شکست استقلال انگیزه سرخپوشان را چند برابر می کند تا آنها سپاهان را در تهران شکست دهند و حکم قهرمانی را در دست خودشان بگیرند. خیلی ها اعتقاد دارند هر تیمی از جدال هفته جاری بار رقیبان سرسخت موفق بیرون بیایند بیشتر راه قهرمانی را رفته اند؛ بخصوص استقلال که فعلا یک امتیاز بیشتر دارد و همه چیز در دست خودش است.

دیدار رفت را استقلال ‌۲ بر صفر پیروز شده و سال گذشته نیز تراکتور را با شکست سنگینی بدرقه کرده که حالا تبریزی ها با آمدن حمید مطهری به فکر انتقام هستند. فراموش نکنید حمید مطهری برای احیا شدن خودش و بالا بردن محبوبیت خودش بین طرفداران پرسپولیس و تراکتور جز شکست استقلال راه دیگری ندارد که باید دید آیا این اتفاق رخ می دهد یا اینکه جواد راه قهرمانی را می رود.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۶۵۷۸ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان