//
کدخبر: ۴۵۲۴۷۳ //

پنجره نقل و انتقالاتی استقلال همچنان بسته!

با وجود به روزسانی لیست باشگاه‌های محروم در سایت فیفا، محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال همچنان ادامه دارد.

 پنجره نقل و انتقالاتی استقلال همچنان بسته!
به گزارش فرتاک نیوز،

طبق اعلام سایت رسمی فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال از 28 اسفند ماه سال 1402 به مدت 3 پنجره بسته است. دلیل این اتفاق بدهی 500 هزار یورویی آبی‌پوشان به باشگاه سانتاکلارا پرتغال عنوان شده بود.

البته بعد از این اتفاق مسئولان باشگاه مذکور اعلام کردند که از این جهت نگرانی وجود ندارد و بعد از مکاتبات با فیفا پنجره استقلال بازگشایی خواهد شد و این تصور وجود داشت که بعد از به روزرسانی هفتگی نام نماینده کشورمان از این لیست خارج شود.

در همین رابطه با چک شدن مجدد بخش باشگاه‌های محروم، همچنان نام باشگاه استقلال در آن وجود دارد. طبق اعلام سایت مذکور لیست باشگاه‌های محروم از ساعت 12 دوشنبه هر هفته به وقت محلی‌ اروپا( 13:30به وقت تهران) به روز رسانی می‌شود. حالا با گذشت چند ساعت از زمان به روز رسانی همچنان نام باشگاه تهرانی در لیست وجود دارد.

این موارد در حالی رخ می‌دهد که نمایندگان ایران تا پایان یازدهم فروردین ماه سال جاری برای تسویه بدهی‌های خود و دریافت مجوز حرفه‌ای وقت داشتند و چنین محرومیتی نگرانی‌ها مبنی بر محرومیت دوباره استقلال برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا را افزایش می‌دهد.

تیم فوتبال استقلال ,

علاوه بر استقلال، آلومینیوم اراک، برق شیراز، ماشین سازی تبریز، نود ارومیه، نفت تهران، شهرخودرو، پدیده خراسان، خونه به خونه و مشکی‌پوشان در لیست باشگاه‌های محروم فیفا جای دارند. 

تیم فوتبال استقلال , تیم فوتبال استقلال ,

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۲۴۷۳ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان