//
کدخبر: ۴۵۱۴۶۷ //

پشیمانی ستاره لیورپول: بگذارید به تیم ملی برگردم

فابیو کاروالیو، ستاره پرتغالی لیورپول، از رفتارش با سرمربی تیم ملی زیر 21 سال پرتغال پشیمان و به بازگشت به تیم ملی کشورش امیدوار است.

پشیمانی ستاره لیورپول: بگذارید به تیم ملی برگردم
به گزارش فرتاک نیوز،

کاروالیو در انگلیس بزرگ شد اما رویایش بازی در تیم ملی پرتغال بود و در نهایت هم توانست به این آرزو برسد و دو سال پیش برای اولین بار در تیم ملی زیر 21 سال پرتغال به میدان رفت.

اما او پس از انجام تنها چهار بازی به دلیل اتفاقاتی که رخ داد و برخوردی که داشت از این تیم کنار گذاشته شد و حالا به نظر می‌رسد که از این اتفاق بسیار پشیمان و ناراحت است و قصد دارد تلاشش را برای جبران آن به هر شکل ممکن به کار بگیرد.

این بازیکن در گفتگو با آبولا درباره این اتفاق اظهار داشت: «من با سرمربی تماس گرفتم اما او جواب نداد و سپس اشتباهی کردم که پیامی برایش ارسال کردم که شاید منظورم را به شکل واضح بیان نمی‌کرد. مشکلی شخصی داشتم و نمی‌خواستم آن را شرح دهم چون خیلی شخصی بود.

فابیو کاروالیو

اما پیامم را به سبک بدی نوشتم، شاید سرمربی برداشت اشتباهی از آن داشت و گفت که منظور من این بوده است ک دیگر تصمیم ندارم برای تیم ملی بازی کنم. البته که دوست دارم برای کشورم بازی کنم. من پرتغالی هستم و با روبرتو مارتینز صحبت کردم تا مسائلی را برایش مشخص کنم. اگر من را دعوت کنند حتما به این تیم خواهم آمد.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۱۴۶۷ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان