//
کدخبر: ۴۵۰۸۸۵ //
همه بهت‌زده از امباپه

اعجوبه باورنکردنی: کیلیان همه را شگفت‌زده کرد

مربی مون‌پلیه، لوئیس انریکه، ویتینیا و مانول اوگارته در پایان بازی مون پلیه-پی اس جی، نمایش کیلیان امباپه و هت تریک او را ستودند.

اعجوبه باورنکردنی: کیلیان همه را شگفت‌زده کرد
به گزارش فرتاک نیوز،

کیلیان امباپه دیشب بار دیگر قدرت خودش را نشان داد و در برتری 2-6 پاریسی ها موفق به هت تریک شد. امباپه تعداد گل هایش در لیگ را به 24 رساند و صدرنشینی اش در جدول گلزنان را تثبیت کرد.

کیلیان آنقدر خوب بازی کرد که حتی در پایان بازی مربی مون پلیه نیز از او تمجید کرد و گفت، این یکی از بهترین بازی هایی بود که از امباپه دیده است.

در پایان بازی وقتی از لوئیس انریکه، مربی پی اس جی در مورد امباپه پرسیدند، او پاسخ داد: «امباپه عالی بود و باید تا زمانی که در اختیارش داریم و برای ما بازی می کند، از کیفیت او سود لازم را ببریم. وقتی که دیگر او را نداشته باشیم، باید سطح کیفی تیم را بالاتر ببریم تا جبران غیبتش شود. انگار او از بدو تولد متخصص گلزنی از بیرون محوطه جریمه بوده است (اشاره به گل دوم او به مون پلیه).»

کیلیان امباپه

مانوئل اوگارته، هافبک اروگوئه ای پی اس جی، هم گفت: «واقعا باورنکردنی بود. کیلیان امپاپه بازیکنی استثنایی و گلزنی در ذاتش است. او بازی به بازی همه ما را بیشتر شگفت زده می کند. ما در تمرینات نیز هر روز از عملکرد او بهت زده می شویم. کیلیان انسانی فوق العاده است و خوشحالم کنارش بازی می کنم.»

ویتینیا نیز از امباپه ستایش کرد: «کیلیان باورنکردنی است و البته ما که هر روز در تمرینات او را می بینیم، سورپرایز نمی شویم. یک هت تریک دیگر که به ما کمک کرد بازی را برنده شویم.»

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۸۸۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان