//
کدخبر: ۴۵۰۴۵۵ //

حضور این بازیکن در جمع آبی ها قطعی شد

با گل‌هایی که محمد منتظر در هفته های اخیر لیگ برتر به ثمر رسانده بازگشت خود را به اردوی آبی در ابتدای فصل آینده قطعی کرده است.

حضور این بازیکن در جمع آبی ها قطعی شد
به گزارش فرتاک نیوز،

این بازیکن در ابتدای فصل با استقلال قرارداد دوساله بست اما در ادامه به عنوان بازیکن قرضی راهی تیم مس رفسنجان شد. این باشگاه به تازگی خواستار این شده که حضور محمدمنتظر به عنوان بازیکن قرضی تمدید شود اما باشگاه استقلال مخالف این رخداد است و اعلام کرده که محمد منتظر باید در ابتدای فصل آینده به اردوی تیم آبی برگردد. البته این منوط به تصمیم جواد نکونام است و به نظر سرمربی تیم استقلال هم از این اتفاق استقبال خواهد کرد.

محمد منتظر در هفته های اخیر جدا از اینکه دروازه تیم استقلال را باز کرد، در بازی با آلومینیوم اراک هم زننده گل های حساس و در عین حال زیبایی بود.

بر خلاف اخبار اعلام شده در جریان بازی دوستانه استقلال با مس و هم چنین مصاف دو تیم در رفسنجان مشخص شد، منتظر محمد و جواد نکونام رابطه دوستانه ای با هم دارند و این می تواند منجر به بازگشت این بازیکن به اردوی تیم آبی شود. هر چندخبرهای رسیده از ساختمان سعادت آباد و هم چنین اردوی تیم آبی این است که بازگشت این بازیکن به استقلال قطعی است و باشگاه حضور قرضی این بازیکن در تیم مس رفسنجان را تمدید نخواهد کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۴۵۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان