//
کدخبر: ۴۴۷۱۴۹ //

با رمی‌ها چه کردی سردار؟ ؛ سردار آزمون در قلب رسانه‌های ایتالیا

رسانه ایتالیایی به تمجید از رفتارهای خوب و قابل توجه لژیونر ایرانی در سری آ پرداخت.

با رمی‌ها چه کردی سردار؟ ؛ سردار آزمون در قلب رسانه‌های ایتالیا
به گزارش فرتاک نیوز،

سردار آزمون، مهاجم ایرانی رم، هواداران این تیم را با رفتار فداکارانه خود تحت تاثیر قرار داده است. آزمون پس از برد رم مقابل فروزینونه که او در آن دومین گل جالوروسی را به ثمر رساند، اکنون مورد توجه هواداران قرار گرفته و رم مشتاق است تا قرارداد این بازیکن را دائمی کند.

طبق نوشته کوریره دلو اسپورت، آزمون می‌خواهد در رم باقی بماند و هر کاری که بتواند انجام می‌دهد تا بتواند لورکوزن را متقاعد کند تا او به صورت دائمی در رم حضور داشته باشد. رم برای دائمی‌کردن قرارداد آزمون باید ۱۲.۵ میلیون یورو به لورکوزن بپردازد.

بایرلورکوزن به‌صراحت اعلام کرده است آزمون در برنامه‌های بلندمدت باشگاه آلمانی جای ندارد و این باعث می‌شود تا رم کار تقریبا راحتی برای مذاکره با لورکوزن داشته باشد.

ilromanista نیز با اشاره به درخشش این بازیکن ایرانی نوشت: چند ماه طول کشید تا او اولین بازی‌اش را برای رم انجام دهد اما در دیدار با فروزینونه برای اولین بار از ابتدا در ترکیب قرار گرفت و توانست گلزنی کند. آزمون با حضور دِروسی به عنوان سرمربی جدید وظایف بیشتری در خط حمله دارد. در نیمه نخست آزمون پشت سر لوکاکو قرار گرفت که خط حمله رم چندان موفق نبود ولی وقت تعویض که رسید، دِروسی تصمیم گرفت لوکاکو را تعویض کند و آزمون را در زمین نگه داشت.

انعطاف‌پذیری ویژگی‌های آزمون باعث شد دروسی، سردار را در زمین نگه دارد و او هم توانست با گلزنی نشان دهد دروسی اشتباه عمل نکرده است. او در نیمه نخست تنها به عنوان رابط بین خط هافبک و لوکاکو در زمین بود و به جز چند تلاش برای گرفتن توپ، کار خاصی نکرد ولی در نیمه دوم با منتقل‌شدن به نوک خط حمله توانست ظرافت بازی‌اش را نشان دهد.

آزمون که در ابتدای فصل در فهرست رم برای لیگ اروپا نبود، اکنون به این فهرست اضافه شده است و می‌تواند در اروپا نیز برای تیمش به میدان برود.

آزمون به‌خوبی در رم جا افتاده و نکته جالب درباره او اینکه همیشه خندان است؛ حتی زمانی که فضای زیادی در زمین پیدا نمی‌کند. شادی‌نکردن آزمون بعد از گل به خاطر هواداران فروزینونه و عذرخواهی بعد از بازی روح صمیمانه و مهربان این بازیکن را آشکار کرد. او درباره اخراج مورینیو از رم نیز صحبت کرد ولی صحبت‌هاش بسیار جالب توجه بود. نه طلبکار بود و نه نکته خاصی گفت که باعث ناراحتی شود. آزمون اینطور است.

به همین خاطر است که سران تیم رم ایتالیا به دنبال دائمی‌کردن قرارداد سردار آزمون‌اند. قرارداد قرضی این بازیکن با رم، تابستان به پایان خواهد رسید و باید دید او به آلمان بازخواهد گشت یا با رم تمدید می‌کند. این در حالی است که چندین باشگاه از جمله سویا نیز علاقه‌مند به جذب این بازیکن ایرانی‌اند.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: تسنیم
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۴۷۱۴۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان