//
کدخبر: ۴۳۵۴۰۲ //

درویش فردا در جلسه شورای تامین

برای آخرین تصمیم‌گیری‌ها درباره تعداد تماشاگران حاضر در ورزشگاه آزادی برای بازی با الدحیل، رضا درویش فردا به جلسه شورای تامین خواهد رفت.

درویش فردا در جلسه شورای تامین
به گزارش فرتاک نیوز،

در شرایطی که روز چهارشنبه و در کمتر از 5 ساعت تمام بلیت‌های بازی پرسپولیس-الدحیل فروخته شد حالا باشگاه پرسپولیس دنبال این است تا با تعداد تماشاگر بیشتری از حریف قطری میزبانی کند.

از آنجایی که حضور تماشاگران بیشتر در این مسابقه می‌تواند به موفقیت و صعود پرسپولیس از مرحله گروهی کمک کند باشگاه پرسپولیس قصد دارد از حداکثر گنجایش فعلی ورزشگاه آزادی که 45 هزار نفر است سود ببرد.

از این رو باید دوباره سایت بلیت‌فروشی برای فروش بلیت‌های جدید کارش را آغاز کند تا هوادارانی که قصد دارند در این بازی حساس حاضر باشند اقدام به خرید بلیت کنند. گفته می‌شود این اتفاق فردا و پس‌فردا (شنبه و یکشنبه) رخ خواهد داد و هر بار تعدادی بلیت فروش در سامانه مورد نظر به فروش خواهد رسید.

البته قبل از اینکه مشخص شود دقیقا چه تعداد بلیت جدید برای این بازی به فروش خواهد رفت، جلسه شورای تامین برگزار خواهد شد تا درباره میزان دقیق تماشاگران در این مسابقه با توجه به مشکلاتی که ورزشگاه آزادی دارد تصمیم‌گیری شود.

قرار است جلسه شورای تامین صبح شنبه در محل استانداری برگزار شود و رضا درویش هم در این جلسه شرکت خواهد کرد.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۳۵۴۰۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان