-
شناسه خبر 299766

برنامه هفته نهم تا سیزدهم و یک مسابقه معوقه لیگ دسته سوم فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

به گزارش فرتاک نیوز،

به نقل از روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال ایران،  برنامه مسابقات به شرح زیر است:

هفته نهم

پنجشنبه ۷ اسفند ۹۹

ستارگان سیمرغ البرز - ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شریعتی کرج

سیمان شاهرود- استقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود

شریعت نوین مشهدشهروند نور- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

شهرداری فریدونکنار- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار

شهدای مقاومت جویبار - کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار

سولدوز نقده- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده

شهدای گروس بیجار – خورشید مهر قروه کردستان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

کانیاو اشنویه- نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

رز موکت بروجن  - شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن

 

 

جمعه ۸ اسفند ۹۹

دریای حربده محمود آباد- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ

شاهین تهران – شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران

سوهان محمد قم- آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم

ستارگان آژند آذربایجان- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز

نفت ایرانیان- کاویان نقده- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار

گرین کشاورز نهاوند -اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند

بادامک قائن - انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن

جام جم بیله سوار- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار

مینو خرمدره زنجان- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

پرسپولیس برازجان – پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی برازجان

پرسپولیس نوین دزفول- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول

شهدای چوار ۶۵ ایلام- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام

پردیس خرم آباد- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد

فرهنگ رامهرمز- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز

استوک مرودشت- هرنگ جوان بستک هرمزگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت

رضوانی اصفهان- ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر

آبی پوشان شمس کیش- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش

فولاد هرمزگان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

خلیج فارس میناب- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب

یکشنبه ۱۰ اسفند ۹۹

مقاومت تهران- داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

 

 

هفته دهم

دوشنبه ۱۱ اسفند ۹۹

کیان اراک- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک

استقلال علی آباد-  شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی گرگان

کیا پارس تهران -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران

شهید اورکی اسلامشهر- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

سفیر نوین آبیک- ستارگان سیمرغ البرز - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک

آکادمی کیا تهران -کانیاو اشنویه- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت تهران

نیکان مهر تهران- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد

سه شنبه ۱۲ اسفند ۹۹

آلومینیوم پارس ساوه- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی   ساوه

سردارجنگل صومعه سرا- شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید موسوی فومن

ستارگان مردان پاشا- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج

اوحدی مراغه- نفت ایرانیان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی مراغه

خورشید مهر قروه کردستان- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه چمران قروه

ذوب آهن اردبیل- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی اردبیل

عقاب تبریز – جام جم بیله سوار- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه مرزداران تبریز

شهرآهن خواف- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه انقلاب خواف

پویا شوش- شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شوش

آسمان مشهد- دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

خلیج فارس ماهشهر- پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

شهدای ایل بهمئی- رز موکت بروجن- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه رجایی بهمئی

ستارگان کرمانشاه- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه 

شاهین لردگان- پردیس خرم آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی لردگان

شهرداری بروجرد- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری بروجرد

امید آوران مشیز کرمان- رضوانی اصفهان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهرداری کرمان

سنگ آهن بافق یزد- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق

صنعت فولاد اصفهان- استوک مرودشت - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان

پرسپولیس شیراز-فولاد هرمزگان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه بعثت شیراز

چهارشنبه ۱۳ اسفند ۹۹

عقاب شیراز- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه دستغیب شیراز

پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۹

داماش پارسه تهران- سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه عطر سیب تهران

انتظار بجنورد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی بجنورد

 

 

هفته یازدهم

شنبه ۱۶ اسفند ۹۹

سولدوز نقده-کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی نقده

یکشنبه ۱۷ اسفند ۹۹

شریعت نوین مشهداستقلال علی آباد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه بهمن مشهد

ستارگان سیمرغ البرز - شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج

شهروند نور- کیان اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ناطق نوری نور

ستارگان آژند آذربایجان-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز

بادامک قائن خ جنوبی-آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه غدیر قائن

شهروند رامسر- سردارجنگل صومعه سرا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر

شاهین تهران –آلومینیوم اراک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران

سوهان محمد قم- سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم

مینو خرمدره زنجان- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

کاویان نقده- اوحدی مراغه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

نفت ایرانیان- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار

گرین کشاورز نهاوند- عقاب تبریز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه علیمرادیان نهاوند

جام جم بیله سوار- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار

شهدای گروس بیجار- آکادمی کیا تهران - ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۱۷ شهریور بیجار

فرهنگ رامهرمز- شاهین لردگان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز

پرسپولیس نوین دزفول- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول

رز موکت بروجن  - پویا شوش- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بروجن

پردیس خرم آباد- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد

پیروزی نگین خورموج- ستارگان کرمانشاه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی خورموج

شهدای چوار ۶۵ ایلام- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه عدالت ایلام

رضوانی اصفهان- عقاب شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه قیام زرین شهر

خلیج فارس میناب- ون پارس نقش جهان - ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید امینی میناب

هرنگ جوان بستک هرمزگان- صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی بستک

استوک مرودشت- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهدا مرودشت

آبی پوشان شمس کیش- پرسپولیس شیراز- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه المپیک کیش

دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹

شهدای مقاومت جویبار -داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید کریمی  جویبار

سیمان شاهرود- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه تختی شاهرود

مقاومت تهران- شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

 

 

معوقه از هفته پنجم

جمعه ۲۲ اسفند ۹۹

فولاد هرمزگان-صنعت فولاد اصفهان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

هفته دوازدهم

شنبه ۲۳ اسفند ۹۹

انتظار بجنورد- شهدای مقاومت جویبار- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه تختی بجنورد

استقلال علی آباد- شهروند نور- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه آزادی گرگان

شهرآهن خواف - سیمان شاهرود- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه انقلاب خواف

دریای حربده محمود آباد- بادامک قائن خ جنوبی- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه شهدا سیمرغ

آسمان مشهد- مقاومت تهران- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

داماش پارسه تهران- شریعت نوین مشهد- ساعت ۱۴:۱۵ – ورزشگاه عطر سیب تهران

آلومینیوم پارس ساوه- شهروند رامسر- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه اختصاصی  آلومینیوم ساوه

کیا پارس تهران- ستارگان سیمرغ البرز- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه زمزم تهران

ستارگان مردان پاشا - شاهین تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شریعتی کرج

شهید اورکی اسلامشهر- سوهان محمد قم- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهدا اسلامشهر

سفیر نوین آبیک- مینو خرمدره زنجان- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی آبیک

شهرداری فریدونکنار- سولدوز نقده- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آزادی فریدونکنار

نیکان مهر تهران- جام جم بیله سوار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه شهرداری حسن آباد

آکادمی کیا تهران- ستارگان آژند آذربایجان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه بعثت تهران

عقاب تبریز – نفت ایرانیان- ساعت ۱۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز

کانیاو اشنویه- شهدای گروس بیجار- ساعت ۱۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

خورشید مهر قروه- گرین کشاورز نهاوند- ساعت ۱۵ – ورزشگاه چمران قروه

ذوب آهن اردبیل- کاویان نقده - ساعت ۱۵ – ورزشگاه تختی اردبیل

شهرداری بروجرد- پیروزی نگین خورموج- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری بروجرد

شاهین لردگان- پرسپولیس نوین دزفول- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی لردگان

شهدای ایل بهمئی- فرهنگ رامهرمز- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید رجایی بهمئی

پویا شوش - پردیس خرم آباد - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی شوش

خلیج فارس ماهشهر- رز موکت بروجن  - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدا ماهشهر

پرسپولیس برازجان – شهدای چوار ۶۵ ایلام- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی برازجان

چهارشنبه ۲۷ اسفند ۹۹

فولاد هرمزگان- آبی پوشان شمس کیش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه خلیج فارس بندرعباس

امید آوران مشیز کرمان- خلیج فارس میناب- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهرداری  کرمان

سنگ آهن بافق یزد- هرنگ جوان بستک هرمزگان - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهدای سنگ آهن بافق

ون پارس نقش جهان- استوک مرودشت - ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه آرارات اصفهان

پرسپولیس شیراز -رضوانی اصفهان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه بعثت شیراز

 

 

هفته سیزدهم

پنجشنبه ۲۸ اسفند ۹۹

شریعت نوین مشهد- انتظار بجنورد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۲۲ بهمن مشهد

شهدای مقاومت جویبار - شهرآهن خواف- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه شهید کریمی جویبار

کیان اراک- استقلال علی آباد - ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه آلومینیوم اراک

سیمان شاهرود - آسمان مشهد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه تختی شاهرود

مقاومت تهران - دریای حربده محمود آباد- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ۵ آذر تهران

شهروند نور - داماش پارسه تهران- ساعت ۱۴:۳۰ – ورزشگاه ناطق نوری نور

سردارجنگل صومعه سرا - آلومینیوم پارس ساوه- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید موسوی فومن

شهروند رامسر- ستارگان مردان پاشا- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه چمران رامسر

مینو خرمدره زنجان- شهید اورکی اسلامشهر- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شهید خرمی خرمدره

شاهین تهران – سفیر نوین آبیک- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه شاهین تهران

سوهان محمد قم -کیا پارس تهران- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه حیدریان قم

ستارگان سیمرغ البرز -شهرداری فریدونکنار- ساعت ۱۴:۴۵ – ورزشگاه انقلاب کرج

اوحدی مراغه- ذوب آهن اردبیل- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه تختی مراغه

نفت ایرانیان- خورشید مهر قروه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید رهنما شهریار

گرین کشاورز نهاوند-نیکان مهر تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه علیمردان نهاوند

ستارگان آژند آذربایجان- کانیاو اشنویه- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه مرزداران تبریز

جام جم بیله سوار- آکادمی کیا تهران- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه شهید حسین زاده بیله سوار

کاویان نقده-عقاب تبریز- ساعت ۱۵:۴۵ – ورزشگاه ۵ هزار نفری مهاباد

پرسپولیس نوین دزفول- شهدای ایل بهمئی- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه شهید مجدیان دزفول

پیروزی نگین خورموج- شاهین لردگان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خورموج

رز موکت بروجن  - پرسپولیس برازجان- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی بروجن

پردیس خرم آباد- خلیج فارس ماهشهر- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی خرم آباد

فرهنگ رامهرمز- پویا شوش- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه تختی رامهرمز

ستارگان کرمانشاه- شهرداری بروجرد- ساعت ۱۵:۱۵ – ورزشگاه ۱۵ خرداد کرمانشاه

یکشنبه ۸ فروردین ۱۴۰۰

صنعت فولاد اصفهان- سنگ آهن بافق یزد- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه دانشگاه اصفهان

رضوانی اصفهان- فولاد هرمزگان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه خیام زرین شهر

استوک مرودشت- امید آوران مشیز کرمان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهدا مرودشت

خلیج فارس میناب- عقاب شیراز- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه شهید امینی میناب

هرنگ جوان بستک هرمزگان-ون پارس نقش جهان- ساعت ۱۶:۳۰ – ورزشگاه تختی بستک

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار