-
شناسه خبر 260202

دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارائه گزارشى از روند اصلاح اساسنامه و برگزارى مجامع لازم از دریافت تاییدیه رسمى فیفا در این خصوص خبر داد.

به گزارش فرتاک نیوز،

و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدى محمد نبى با بیان این موضوع اظهار داشت:جدول زمان بندى پیشنهادى به منظور تصویب اصلاحیه اساسنامه و کدهاى انتخاباتى همچنین برگزارى مجمع انتخاباتى فدراسیون فوتبال در ٢٠ آیتم تهیه و در جلسه مورخ ١٨ فروردین به تایید هیات رییسه فدراسیون فوتبال رسید و در مهلت قانونى به فیفا ارسال شد. متعاقبا در تاریخ ٤ اردیبهشت فدراسیون جهانى فوتبال به صورت رسمى و مکتوب موافقت خود را در خصوص اجراى جدول زمان بندى طبق نقشه راه ارسال شده اعلام کرد.

دبیرکل فدراسیون فوتبال اضافه کرد:بر اساس تاییدیه فیفا و اى اف سى هیات رییسه فدراسیون با استفاده از اختیارات و وظایف ذاتى خود ضمن فراهم نمودن مقدمات قانونى با برگزارى مجامع مورد نظر به منظور تصویب اصلاحیه اساسنامه و نهایتا برگزارى مجمع انتخاباتى فدراسیون فوتبال اقدام خواهد کرد.

نبى در پایان گفت: کلیه اعضاى محترم مجمع قطعا در فرایند قانونى اصلاح اساسنامه مشارکت لازم را داشته و خواهند داشت و میبایست در این مسیر با استفاده از ظرفیت هاى قانونى ، اصلاحات اساسنامه به بهترین شکل انجام شود. تا کنون نیز طبق ضوابط و قوانین ،کمیته حقوقی و تدوین مقرارت در اصلاح اساسنامه براساس نظرات دریافتی از اعضاء مجمع در مهلت  مقرر و همچنین با رعایت اساسنامه استاندارد فیفا  و قوانین و مقرارت کشور، طبق جدول زمان بندى فرآیند قانونی را طی نموده و مواکدا فدراسیون پس از تصویب اساسنامه متعاقبا مجمع انتخاباتی را برگزار مى نماید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار