-
شناسه خبر 1622

هاشمی درمورد اینکه شیمیدر با حضور شما روند خوبی را طی می‌کند، گفت: در هر موفقیت یا عدم موفقیتی همه باشگاه و تیم دخیل هستند اما در ورزش ما همه مربی را عامل می‌دانند. ما هنوز اول کار هستیم و باید قضاوت‌ها عادلانه باشد.

مصطفی هاشمی درمورد پیروزی شیمیدر مقابل شهرداری اراک در هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: نباید به خاطر شکست در ثانیه‌های آخر و براساس برد و باخت تیم‌ها را قضاوت کنیم ممکن بود در همین مسابقه به جای اراک ما بازنده بازی باشیم.

وی گفت: نه به دنبال ریا هستم و نه چیز دیگری اما همکاران من به جامعه بسکتبال خدمت کردند و تمام حرص و جوش خود را کنار زمین می‌زنیم.

سرمربی شیمیدر درمورد اینکه دو مربی در کنار زمین با هم برخورد داشتند گفت: به خودم چنین اجازه‌‌ای نمی‌دهم در کنار زمین چنین کاری انجام دهم من با ناظر بازی صحبت می‌کردم و اگر مساله‌ای وجود دارد در همین زمین دفن می‌شود. برای من مهم است که حس و حال همکار خودم را درک کنم.

هاشمی عنوان کرد: انسان‌ها در داخل زمین مجری هستند نه ربات‌. هیچ کس نمی‌تواند بگوید بازیکن در 5 یا 6 ثانیه آخر دچار اشتباه نشود درخواست ما از مسئولان بازی‌ها این است که شرایطی را محیا کنند که اگر می‌خواهیم به حاشیه برویم از ما گرفته شود.

وی درمورد اینکه شیمیدر با حضور شما روند خوبی را طی می‌کند، گفت: در هر موفقیت یا عدم موفقیتی همه باشگاه و تیم دخیل هستند اما در ورزش ما همه مربی را عامل می‌دانند. ما هنوز اول کار هستیم و باید قضاوت‌ها عادلانه باشد.

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار