-

به تمرین استقلال تشریف بیاورید؛

شناسه خبر 1600

سرمربی استقلال در ملاقات خود با پیشکسوت استقلال، از ایشان دعوت کرد در تمرین آبی پوشان حضور یابند.

علیرضا منصوریان در خصوص حضور پیشکسوتان استقلال در ورزشگاه تختى اظهار داشت: «روز گذشته یک اتفاق ویژه در بازی با نفت افتاد. ما از حضور چند پیشکسوت افتخار آفرین و خوشنام استقلال بهره بردیم.»

 

وى ادامه داد: «بسیار ممنون و قدردان آقایان شاهین بیانی، اکبر کارگر جم و مهدی حاج محمد هستم که براى دیدار استقلال با نفت، به ورزشگاه تختى آمدند و از تیم خود حمایت کردند، تیمى که سال ها براى آن بازى و افتخار آفرینى کرده اند.»

 

سرمربی استقلال همچنین گفت: «این حرکت پیشکسوتان استقلال بسیار ارزشمند است و امیدوارم تداوم داشته باشد. زمانى که بین دو نیمه این عزیزان را دیدم، بسیار خوشحال شدم. از باشگاه استقلال و افتخارى هم تشکر می کنم که تجلیلى از پیشکسوتان محترم باشگاه داشتند. چنین کارهایى بدون تردید در بالابردن روحیه بازیکنان و همین طور آشنایى و نزدیکى آنها با پیشکسوتان، موثر است.»

 

منصوریان در ادامه عنوان کرد: «چند روز قبل که آقای علی جباری و تعداد دیگری از عزیزان پیشکسوت استقلال میهمان من بودند، از آنها درخواست کردم افتخار داده و فرصتی مهیا کنند و به تمرین استقلال تشریف بیاورند.»

 

وی افزود: «بازیکنان استقلال باید بدانند چه پیراهنی به تن دارند و چه بازیکنان بزرگی در استقلال حضور داشته اند. آنها وارث پیراهنی هستند که سال ها بر تن بزرگان فوتبال ایران بوده و وظیفه دارند با جان و دل برای حفظ حرمت این پیراهن بکوشند. بدون تردید حضور آقای جباری و سایر پیشکسوتان محترم و افتخار آفرین در تمرین استقلال، باعث افزایش روحیه بازیکنان و نزدیکی بیشتر آنها با پیشکسوتان خواهد شد.»

 

سرمربی استقلال در پایان تاکید کرد: «می خواهم شرایطی مهیا کنم تا هر از گاهی تعدادی از پیشکسوتان محترم استقلال از نسل های مختلف، به تمرین تشریف بیاورند و حمایت و راهنمایی خود را از استقلال دریغ نکنند.»

 

ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار