//
کدخبر: ۴۵۰۷۲۵ //

تهران در حال خلوت شدن

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به اینکه پایتخت در حال خلوت شدن است، از شهروندان درخواست کرد هنگام خرید نوروزی از سد معبر پرهیز کنند.

تهران در حال خلوت شدن
به گزارش فرتاک نیوز،

سرهنگ فیروز کشیر ضمن عرض قبولی طاعات و عبادات شهروندان، درباره ترافیک امروز شهر تهران گفت: امروز یکشنبه ۲۷ اسفند با توجه با رصدی که از طریق مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از وضعیت تردد خودروها داشتیم، شاهد ترافیک روانی در مراکز مختلف شهر تهران بودیم.

وی افزود:با توجه به اینکه در حال سپری کردن آخرین روزهای سال هستیم، از شهروندان تقاضا می کنیم هنگامی که برای خرید به مراکز تجاری مراجعه می کنند؛ قوانین را رعایت کرده و از سد معبر پرهیز کنند تا شاهد اخلال در آمد و شد معابر و یا بروز تصادفات نباشیم.

معاون اجتماعی و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: برخی از شهروندان از شب گذشته مسافرت های خود را شروع کرده اند به خاطر همین موضوع امروز صبح شاهد ترافیکی کمی خلوت تر در سطح معابر شهر تهران هستیم

کشیر گفت: از امروز شاهد مدیریت بهتر شهروندان در ترددها خواهیم بود که با حضور و زحمات همکاران بنده در سطح معابر شهر تهران شاهد روانی ترافیک و امنیت ترددها هستیم و نکته بسیار مهم در این خصوص حرکت رانندگان با سرعت مطمئنه بوده که با توجه به خلوتی معابر شاهد حوادث نباشیم.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۷۲۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان