//
کدخبر: ۴۵۰۹۲۵ //

محمدرضا گلزار در خانه هم سوپراستار است!

محمدرضا گلزار سوپر استار معروف کشورمان که به تازگی زندگی مشترک اش را شروع کرده است از کمک به همسرش در کارهای خانه چه گفت

محمدرضا گلزار در خانه هم سوپراستار است!
به گزارش فرتاک نیوز،

به تازگی، در فضای مجازی ویدئوی جالبی از اظهارات «محمدرضا گلزار» مجری برنامه مسابقه پانتولیگ در خصوص زندگی شخصی‌اش در تلویزیون پربازدید شده است، در این ویدیو آقای بازیگر از کمک کردن در کارهای خانه می گوید.

محمدرضا گلزار مجری برنامه مسابقه پانتولیگ از یکی از شرکت کنندگان مرد این مسابقه می پرسد که«چقدر در کارهای خانه به خانمت کمک می کنی؟ » و آقای شرکت کننده می‌گوید:« به آشپزی علاقه دارم و هر وقت بگه انجام میدم ». «گلزار» در واکنش به این صحبت می‌گوید:«این که دلیل نمیشه تو به آشپزی علاقه داری، کاری که علاقه نداری رو بگو چقدر انجام میدی ». آقای شرکت کننده در پاسخ مجری پانتولیگ اظهار می کند:« در خانه ظرف می شویم»، سپس محمد رضا گلزار در این مسابقه می گوید که من هم این کار را می کنم و اشکالی ندارد!

محمدرضا گلزار مجری پانتولیگ

در ادامه این صحبت ها خانم این شرکت کننده حرف های همسرش را تایید می کند و از حسنات و کمک های دیگر او در خانه می گوید که این حرف ها شوخی و خنده را در برنامه به راه می اندازد و گلزار می گوید آقایون تو خونه کارشون در آمد!

محمدرضا گلزار و همسرش آیسان آقاخانی

رضا گلزار و آیسان آقا خانی همسر او در خرداد ماه 1402 ازدواج کردند. آقای بازیگر در خرداد ماه 1402 با انتشار ویدئویی از مراسم عروسیش در صفحه مجازی خود خبر از ازدواجش را داد، مراسم عروسی گلزار در یکی از مجلل‌ترین باغ تالارهای تهران برگزار شد. پس از اینکه رضا گلزر، ازدواج خود را فاش کرد، وضعیت غریب طرفداران او بعد از ازدواج بازتاب گسترده داشت.

همسر رضا گلزار، آیسان آقاخانی متولد 1376 و اهل زنجان است، آقای بازیگر هیچ عکسی از همسرش در صفحه خود منتشر نکرده است. عده ای معتقد هستند که پدر آیسان تاجر می باشد و وضع مالی بسیار خوبی نیز دارد، اما در برخی محافل نیز از ایشان به عنوان کارمند بیمه یاد می شود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۹۲۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان