//
کدخبر: ۴۵۰۳۶۶ //

از طلاق تا آشتی در یک چشم به هم زدن: اشک‌های کودک خردسال قلب پدر و مادر را نرم کرد

زوج جوان که با وجود سه فرزند خردسال قصد داشتند از هم جدا شوند به خاطر گریه‌های پسر یک‌و‌نیم ساله‌شان که با دیدن پدرش حاضر نبود از آغوش او جدا شود به زندگی مشترک برگشتند.

از طلاق تا آشتی در یک چشم به هم زدن: اشک‌های کودک خردسال قلب پدر و مادر را نرم کرد
به گزارش فرتاک نیوز،

چندی قبل زن 30 ساله‌ای با مراجعه به دادگاه خانواده خواهان جدایی از شوهرش شد. از آنجا که وی مدعی بود شوهرش او را تهدید به قتل کرده است و نفقه نیز نمی‌دهد پرونده به شورای حل اختلاف شهرستان اردبیل فرستاده شد. در ادامه با شکایت‌های متعددی که این زوج علیه یکدیگر مطرح کرده بودند حدود 15 شکایت در شعبه‌های شورای حل اختلاف تشکیل شد و تحت رسیدگی قرار گرفت.

با گذشت چند ماه از این اختلاف و درگیری و در حالی که زن جوان با سه فرزند خردسالش در خانه پدر زندگی می‌کرد، همسرش با مراجعه به شعبه ویژه خانواده خواهان ملاقات فرزندانش شد. سرانجام روز گذشته در حالی که مرد جوان در شعبه منتظر ملاقات فرزندانش بود همسرش به همراه بچه‌ها وارد اتاق شد اما ناگهان پسر یک‌ونیم ساله آنها با دیدن پدر چنان به گریه افتاد و خود را به آغوش پدر انداخت که بی‌اختیار اشک در چشمان همه حاضران حلقه زد. دو فرزند دیگر این خانواده نیز به آغوش پدر رفته و به سختی می‌شد آنها را از پدر جدا کرد.

این اتفاق باعث شد زوج جوان از تصمیم خود برای جدایی منصرف شده و به همراه فرزندانشان به زندگی مشترک برگردند.

به گزارش روابط عمومی حل اختلاف اردبیل، سعید نوری، سرپرست شورای حل اختلاف شهرستان اردبیل در این‌باره گفت: پرونده‌ای که از دادگاه خانواده برای صلح و سازش به شعبه ویژه خانواده ارسال شده بود با سعی و تلاش اعضای این شعبه و لطف خداوند متعال در نهایت اصلاح ذات‌البین صورت گرفت و طرفین به زندگی مشترک بازگشتند. نکته جالب این پرونده آنجا بود که جلوی چشمان همه اعضای شعبه، فرزند کوچک این زوج برای در آغوش گرفتن پدر بی‌تابی می‌کرد و اشک می‌ریخت و این بی‌تابی و گریه‌های کودک باعث شد در آخرین لحظه‌ها زوج جوان از جدایی منصرف شده و با رضایت به تمامی پرونده‌های مطروحه دست فرزندان خود را گرفته و به زندگی مشترک بازگردند.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۰۳۶۶ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان