//
کدخبر: ۴۳۸۶۹۰ //
فال قانون جذب

فال قانون جذب فردا یکم دی ماه ۱۴۰۲

باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید.

فال قانون جذب فردا یکم دی ماه 1402
به گزارش فرتاک نیوز،

مراجعه به اینترنت برای گذراندن اوقات فراغت در دنیای امروز یکی از بهترین روشها است که هر فردی به راحتی و در هر مکانی می تواند آنلاین شود و به سایت‌های تفریحی و سرگرمی مراجعه کند و بهترین استفاده را از زمان آزاد خود داشته باشد. احتمالا شما هم می دانید که  فال، خواندنِ فال و گرفتنِ فال از جمله کارهایی است که جزو بهترین فعالیت‌های سرگرمی به شمار می رود و سایت های زیادی فال های مختلفی را منتشر می کنند.

ما در سایت فرتاک نیوز سعی کرده‌ایم تا انواع فال را با عنوان فال فردا برای شما گردآوری کنیم و منتشر کنیم تا شما در این سایت لحظات خوبی را در اوقات فراغت تان سپری کنید. مثلا در این مقاله فال قانون جذب را برای شما در نظر گرفته ایم. این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند. اما باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید. ما از همراهی شما خوشحال هستیم و به این همراهی دلگرمیم.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین فروردین

متن فال:

جمله تاکیدی :

من عشق واقعی را جذب میکنم. من رابطه شاد رویاهایم را با ......... جذب میکنم.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

تو افکار غالبی را که در ضمیر خودآگاهت حفظ کرده ای، خواه این افکار آگاهانه باشد یا غیر آگاهانه، جذب می کنی.

مایکل برنارد بک ویث

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین خرداد

متن فال:

وقتی می خواهید تازه شروع به آفرینش آگاهانه کنید، اغلب بهتر است هر بار تمرکزتان را روی یک موضوع بگذارید. با تمرین بیشتر، توانایی تان در مهار کردن انرژی بیشتر شده و می توانید هر بار روی موضوعات بیشتری تمرکز کنید.

ذهن خود را مانند ذره بینی تصور کنید که نور خورشید بر آن می تابد. وقتی ذره بین را روی یک چیز ثابت نگه دارید، می توانید آن را آتش بزنید. تفاوتی بین ذره بین و خورشید با ذهن شما و کائنات، نیست.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین تیر

متن فال:

انسان به هنگام انتقاد یا ملامت به سیم لخت برق دست می زند، و هر لحظه ممکن است ضربه ای هولناک بر او وارد آید.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین مرداد

متن فال:

مردی هوشمند و موفق گفت که با خواندن نوشته ای که بر دیوار اتاقی آویخته بود، ناگهان همه هراسهایش از میان رفت. مضمون آن تابلو چنین بود: «چرا نگران باشیم؟ شاید هرگز پیش نیاید!»

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین شهریور

متن فال:

هر آرزویی - خواه به زبان آمده و خواه نهفته در دل - یک استدعا است. و چه بسیار، همه ی ما از برآورده شدن ناگهانی آرزویی حیرت کرده ایم.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین مهر

متن فال:

درست هنگامی که انسان کوچکترین نشانه‌ای از آنچه طلبیده است نمی‌بیند باید برای آن تدارک ببیند.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین آبان

متن فال:

زمانی که از مسائلی در زندگیتان شکایت می کنید روی فرکانس شکایت کردن قرار گرفته اید و نمی توانید چیزهایی را که می خواهید جذب کنید، فرکانس افکار خود را تغییر دهید و آن را روی فرکانس شادی وشکرگزاری قرار دهید، اولا باعث می شود حال وهوای خوبی پیدا کنید و ثانیا آنچه را که می خواهید می توانید جذب کنید .

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین آذر

متن فال:

همه دولتمندان منظم هستند؛ و نظم نخستین قانون کائنات است.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین دی

متن فال:

در هر واژه شما جوانه قدرت نهفته است که خود را در مسیری که واژه تعیین می کند، رشد می دهد و در نهایت هیات مادی به خود می گیرد. مثلا شما حضور شادی را آرزو می کنید. واژه ی شادی را پنهانی، پی در پی، و با تاکید تکرار می کنید. تکرار واژه ی شادی تولید ارتعاشی می کند که باعث می شود جوانه ی شادی شروع به رشد و ریشه دواندن کند تا اینکه تمام وجود شما را در بر گیرد. این حقیقت است نه خیال باطل.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین بهمن

متن فال:

برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید.

 فال قانون جذب ۱ دی ۱۴۰۲ برای متولدین اسفند

متن فال:

جملات تاکیدی:

از همین حالا تغییر باورهایم را شروع می کنم و به مسائلی متفاوت معتقد می شوم : "در کائنات وفور نعمت بیش از حد است، من جوانتر می شوم، من توان مالی داشتن خانه ای بزرگ را دارم." پس من می توانم باورهایم را هرطوری که دلم بخواهد از طریق قانون جذب خلق کنم .

 

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
منبع: ساقیا
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۳۸۶۹۰ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان