-
شناسه خبر 361849

همه ما چالش های تصویری را بسیار دوست داریم، چرا که این چالش ها، توانایی های ذهنی و منطقی ما را آزمایش کرده و یک تمرین عالی برای کارکردن مغز است.

به گزارش فرتاک نیوز،

این تصاویر همچنین برای سرگرمی و از بین بردن سنگینی کار یا فشار مطالعات، بسیار کمک کننده هستند. بنابراین در این یادداشت قصد داریم تمرکز و دقت و قدرت بینایی شما را به چالش بکشیم. شما با انجام این آزمون ها خواهید فهمید که آیا قدرت دید و تمرکزتان چگونه است.

فراموش نکنید که این آزمون ها را با دوستان و اعضای خانواده به اشتراک بگذارید و آنها را نیز به این چالش دعوت کنید.

آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصاویر متفاوت

اگرچه انجام این آزمون آسان به نظر می رسد، اما گاهی می تواند بسیار سخت و مشکل باشد. به خصوص اگر مغز خود را به انجام بازی های فکر و هوش عادت نداده باشید. در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصاویر متفاوت شما با چند آزمون روبرو هستید. در هر آزمون یک تصویر موجود است که به نظر می رسد همه شکل های موجود در هر عکس شبیه یکدیگر است. اما یک تفاوت در هر عکس موجود است. شما باید بتوانید تفاوت موجود در هر عکس را در کمتر از 5 ثانیه شناسایی کنید.اگر آماده هستید به ترتیب آزمون ها و سپس پاسخ آنها را ببینید!

تصویر 1

در این تصویر، ما با دسته ای از لک لک ها روبرو هستیم که گویا همه کپی شده از دیگری هستند. اما یکی از لک لک ها متفاوت با دیگری است. شما باید بتوانید در کمتر از ده ثانیه لک لک متفاوت را شناسایی کنید. اگر نتوانستید در کمتر از ده ثانیه شناسایی کنید به پایین صفحه مراجعه کنید!

آزمون-دقت-ذهن-با-پیدا-کردن-تصویر-متفاوت-13

تصویر 2 در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

در این تصویر با دسته ای از پشه ها مواجه هستیم. حتما همه به شما دارن نگاه می کنند و میگن” بده بزنیم”. یکی از پشه ها در واقع پشه برنامه مهمونی است که اصطلاح بده بزنیم مخصوص او هست. آیا توانستید در یک نگاه پشه خاص با تکه کلام جالبش را شناسایی کنید؟

XtoYLTs321lA

تصویر3

آووکادوهای زیبا و خوش تبپ. همه به یک شکل منتظر شما هستند. اگر خوب به این آووکادوها دقت کنید، متوجه می شوید که به شما در حال لبخند زدن هستند. در میان این آووکادوها یکی متفاوت از بقیه است. آیا در یک نگاه آن را شناسایی کردید؟

ElANxnD8thy1

تصویر 4 در آزمون دقت ذهن با پیدا کردن تصویر متفاوت

این بادمجان های دلمه ای منتظرند که زودتر برای تهیه یک دلمه خوشمزه مورد استفاده قرار بگیرند. هر کدام عجله دارند. در نگاه اول همگی شبیه هم هستند، اما یکی متفاوت از دیگری است. آن یکی کدام است؟

P93GbJ5Xfm5R

امیدواریم شما در همان نگاه اول تصاویر متفاوت در هر کس را پیدا کرده باشید. اما اگر نتوانستید نگران نباشید. شما می توانید با انجام هر روزه تست و معما و نیز بازی های فکری مغز خود را به تمرکز و دقت بیشتر ,ادت دهید. انجام هر روزه بازی های فکری زمینه را برای رشد مهارت های شناختی فراهم می کند و در بلند مدت حتی از بیماری های مربوط به سلامت مغز نیز پیشگیری می نماید. اگر آماده هستید به جواب ها نگاه کنید!

پاسخ ها

تصویر شماره 1

j7fWRris7gLp

شماره 2

mPScLUfofOMT

تصویر شماره 3

WFfxyU6j75j8

شماره 4

yszwmSRgIeOp

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار