-

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:

شناسه خبر 356441

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان به طرح رتبه‌بندی معلم اشاره کرد و گفت: رتبه‌بندی معلمان در مرحله نهایی قرار دارد؛ خوشبختانه تمامی مدیران کل به‌عنوان هئیت ممیزی قانون رتبه‌بندی در هر استان مشخص شدند که به تبعه آن رؤسای اداره‌های آموزش و پرورش به‌عنوان رئیس هیئت ممیزه طرح رتبه‌بندی معلمان ابلاغ خواهیم زد.

حجم ویدیو: 4.74M | مدت زمان ویدیو: 00:01:17
به گزارش فرتاک نیوز،

رضا رضایی در حاشیه جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان بم در گفت‌وگویی اختصاصی با ایسنا گفت: 100 مدرسه در سراسر استان توسط خیرین ساخته می شود و اولویت با شهرستان هایی است که مدیران اعلام کنند.
وی افزود: کارخانه شیری که چندین سال در یکی از دبیرستان های شهرستان راه اندازی شده بود بلا استفاده باقی مانده که نیاز به راه اندازی مجدد آن است و مسئولین شهرستان باید در این امر حمایت کنند تا به چرخ در آمده و درآمدزا شود.
رضایی با بیان اینکه همایش خیرین شهرستان های شرق استان کرمان برگزار خواهد شد گفت: 9 مدرسه کانکسی در شهرستان وجود دارد که با همکاری خیرین و اداره نوسازی به‌صورت مشارکتی ساخت شده و یکبار برای همیشه برچیده شدن مدارس کانکسی در استان کرمان و به‌خصوص در شرق استان کرمان تمام شود.
وی به وسعت استان کرمان اشاره کرد و گفت: وسعت استان کرمان 183 کیلومتر مربع دارد و فاصله مدرسه از شمال تا جنوب 1100 کیلومتر راه است 5500 مدرسه وجود دارد که کارهای بسیار بزرگی از بدو انقلاب اسلامی تاکنون انجام شده است.
رضایی افزود: بسیاری از مدارس ساخت و بهسازی و نوسازی شده اند و یک تعداد خرابی هم از قبل از انقلاب مانده است علی‌رغم تلاش های زیادی در سراسر کشور واستان شده است وی ادامه داد در بعضی از مدارس موارد ی هم وجود دارد که باید مدیران آموزش و پرورش پیگیری وبا اولویت در دستور کار قرار بگیرند.
مدیر کل آموزش و پرورش بیان کرد: 32 مدرسه توسط خیر در استان ساخت و قرار داد ساخت 100 مدرسه در سراسر استان توسط خیرین ساخت می شود و الویت با شهرستان های است که مدیران اعلام کنند.
وی به طرح رتبه بندی معلم اشاره کرد و گفت: رتبه بندی معلمان در مرحله نهایی قرار دارد خوشبختانه تمامی مدیران کل به‌عنوان هئیت ممیزی قانون رتبه بندی در هر استان مشخص شدند که به تبعه آن روسای اداره های آموزش و پرورش به‌عنوان رئیس هیئت ممیزه طرح رتبه بندی معلمان ابلاغ خواهیم زد.
رضایی ادامه داد: در این طرح روسای مدارس باید مستندات معلمان را جمع آوری و نمره معلمان را مشخص و در هئیت مدیره مسیری شهرستان قرار میگیرد و رتبه بندی به مراتب از شهرستان و بعد استان و کشور مرتبه 5 که بالاترین کشو مشخص می شود و از ۱۴۰۰/۶/۳۱ آنچه باقی مانده باشد پرداخت می شود.
رضایی گفت: در بم فضاهای بسیار خوبی وجود دارد از جمله مجتمع رفاهی با 32 سوئیت که باید از درآمدهای اختصاصی کارها را انجام داد و باید کمک کنیم تا به درآمد زایی برسد.
وی بیان کرد: خانه معلم که قبل از زلزله در بم وجود داشته به دلیل زلزله تخریب شده است که از نظر مکانی بسیار جای زیبا بود که قرار شد از طریق فروش اموال مازاد به ساخت این مکان ها کمک کرد.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار