-
شناسه خبر 283152

وزیر کشور با صدور حکمی فرمانداران شهرستان‌های اهر، زبرخان، فاروج و خرامه را منصوب کرد.

به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی در حکمی رسول خدابخش بناب را به سمت فرماندار شهرستان اهر منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به رسول خدابخش بناب آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار آذربایجان شرقی به سمت فرماندار شهرستان اهر منصوب می‌شوید.

وزیر کشور افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

همچنین عبدالرضا رحمانی فضلی در حکمی سید یحیی سلیمانی را به سمت فرماندار شهرستان زبر خان منصوب کرد.

به گزارش فرتاک نیوز، در حکم رحمانی فضلی خطاب به سید یحیی سلیمانی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار خراسان رضوی به سمت فرماندار شهرستان زبرخان منصوب می‌شوید.

وزیر کشور افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

عبدالرضا رحمانی فضلی همچنین در حکمی ابوالحسن نجفی حاج تقی را به سمت فرماندار شهرستان فاروج منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به ابوالحسن نجفی حاج تقی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار خراسان شمالی به سمت فرماندار شهرستان فاروج منصوب می‌شوید.

وزیر کشور در حکم خود آورده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

همچنین عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور در حکمی محمدرضا ابرهیمی  را به سمت فرماندار شهرستان خرامه منصوب کرد.

در حکم رحمانی فضلی خطاب به محمدرضا ابراهیمی آمده است: به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار فارس به سمت فرماندار شهرستان خرامه منصوب می‌شوید.

وزیر کشور در این حکم افزود: امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی موفق باشید.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
ارسال نظر
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پایگاه خبری فرتاک نیوز در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

آخرین اخبار
همه اخبار
همه اخبار