//
کدخبر: ۴۵۲۷۴۱ //

فال راز | فال راز جمعه ۱۷ فروردین ماه ۱۴۰۳

این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند.

فال راز | فال راز جمعه 17 فروردین ماه 1403
به گزارش فرتاک نیوز،

مراجعه به اینترنت برای گذراندن اوقات فراغت در دنیای امروز یکی از بهترین روشها است که هر فردی به راحتی و در هر مکانی می تواند آنلاین شود و به سایت های تفریحی و سرگرمی مراجعه کند و بهترین استفاده را از زمان آزاد خود داشته باشد. احتمالا شما هم می دانید که  فال، خواندنِ فال و گرفتنِ فال از جمله کارهایی است که جزو بهترین فعالیت‌های سرگرمی به شمار می رود و سایت های زیادی فال های مختلفی را منتشر می کنند.

ما در سایت فرتاک نیوز سعی کرده ایم تا انواع فال را با عنوان فال فردا برای شما گردآوری کنیم و منتشر کنیم تا شما در این سایت لحظات خوبی را در اوقات فراغت تان سپری کنید. مثلا در این مقاله فال راز را برای شما در نظر گرفته ایم. این فال یکی از پرطرفدارترین فال‌ها برای کاربران است و معمولا آن را دنبال می کنند. اما باید به شما علاقه مندان این فال، این نکته مهم را یاد آوری کنیم که در همه امور خداوند را مد نظر قرار دهید و به او توکل کنید و چنانچه در فال تان نکته منفی مشاهده کردید، ناراحت و مایوس نشوید و آن را صرفا سرگرمی تلقی کنید. ما از همراهی شما خوشحال هستیم و به این همراهی دلگرمیم.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین فروردین

متن فال:

غیرممکن است که همزمان کسی بتواند احساس خوبی داشته باشد و در عین حال افکار منفی هم در سر بپروراند. اگر حال و هوای خوبی داری، به این دلیل است که افکار خوبی در سر داری. می دانی، تو هر آنچه در زندگی می خواهی، می توانی داشته باشی؛ محدودیتی وجود ندارد، اما به یک شرط؛ تو باید حال و هوای خوبی داشته باشی. وقتی در این مورد فکر می کنی، این همان چیزی نیست که همیشه دلت می خواسته داشته باشی؟ الحق و الانصاف که قانون جذب بی عیب و نقص عمل می کند.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اردیبهشت

متن فال:

جمله تاکیدی:

خدا روزی رسان خستگی ناپذیر من است و برکات او تمام ناشدنی.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین خرداد

متن فال:

ذهن انسان مدام در حال تفکر است. هر تفکری باعث ایجاد احساس در انسان میشود. احساسات نیز باعث افزایش یا کاهش ارتعاشات انرژی بدن میشوند و هر انرژی ، مشابه خودش را جذب میکند. اگر ذهن باعث شود بدن انرژی مثبتی از خود ساطع کند بدیهی است که تمام انرژی هایی که جذب انسان و یا فرد جذب آن میشود مثبت خواهند بود و برعکس.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین تیر

متن فال:

مخاصمه را ترک کن، پیش از اینکه به مجادله برسد!

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مرداد

متن فال:

عبارت تاکیدی درباره طرح الهی زندگی:

جان لایتناهی، راه ظهور طرح الهی زندگیم را بگشا! بگذار تا هم اکنون نبوغ درونم عیان و بیان شود. بگذار تا هم اکنون آن طرح کامل را به چشم ببینم.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین شهریور

متن فال:

جمله تاکیدی :

من اکنون کنار می ایستم و کار خدا را می نگرم ، مسحور این افسون که چه تند و آسان، مرادهای دلم را به من می دهد.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین مهر

متن فال:

شما قوی ترین آهنربا در تمام کائنات هستید. بنابراین هر احساسی که امروز شما در درون خود دارید ، مقدار بیشتری از همان ها را به زندگی آینده خود جذب می کنید

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آبان

متن فال:

تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمی کند!

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین آذر

متن فال:

جمله تاکیدی :

از آسمان طلا می بارد.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین دی

متن فال:

ذهن نیمه هشیار که قدرت مطلق است و بی مسیر و جهت، بی هیچ چون و چرا دستورها را اجرا می کند.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین بهمن

متن فال:

هر کار و هر توفیق بزرگ، با چشم بر نداشتن از آن تصویر، به وقوع می پیوندد. و معمولا درست پیش از کامیابی عظیم، دلسردی و شکست ظاهری از راه می رسد.

فال راز ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ برای متولدین اسفند

متن فال:

خدا را شکر کن که در به حقیقت پیوستن آنیِ تمام افکار تو، تاخیر زمانی وجود دارد. در غیر این صورت به دردسر می افتادی. همین تاخیر کمک بزرگی به تو است و موجب می شود که مجددا ارزیابی کنی، درمورد هرآنچه می خواهی فکر کنی و انتخابی جدید داشته باشی.

منبع: ساقیا
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۵۲۷۴۱ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان