//
کدخبر: ۴۶۱۳۸۹ //

بالرین مشبک: جایگزینی خنک و زنانه برای صندل‌های تابستانی

بالرین‌ها در فصل‌های اخیر یکی از کفش‌های کلیدی بوده‌اند و سبک توری نسخه به‌روز شده منحصربه‌فرد و پیچیده آن را ارائه می‌کند

بالرین مشبک: جایگزینی خنک و زنانه برای صندل‌های تابستانی

کفش‌های تخت مشبک که یکی از روندهای محبوب بهار ۲۰۲۴ بودند، برای کسانی که دوست دارند پایشان هوایی بخورد، اما در عین حال ترجیح می‌دهند چندان در معرض محیط خارجی نباشد، انتخاب خوبی‌اند.

البته این مدل کفش‌ها هم مثل بسیاری از اقلام مد منتقدانی دارد اما چهره‌های سرشناسی چون جنیفر لارنس، سوفیا ریچی و البته کارشناسان مد ووگ معتقدند که جذاب‌ترین کفش‌های حال حاضرند.

این مدل کفش‌های توری را در مجموعه‌ خانه‌مد‌های سطح بالایی چون علایا و بوتگا ونتا نیز می‌توان دید.

به گزارش ووگ، نشان تجاری کیت (Khaite) که در مجموعه بهار ۲۰۲۳ از بالرین توری کریستالی به نام «مارسی» (Marcy) رونمایی کرد، آن‌ها را با تکرار همان الگو، البته با طرح گلدوزی‌های بهاری، عرضه کرده است.

مارک راو (The Row) نیز به این مد فراگیر پیوست و نشان داد که این کفش‌ها با فرم جذبی که دارند، می‌توانند بسیار شیک و زیبا باشند.

علاوه بر خانه‌مدهای لوکس و مشهور، برخی مارک‌ها چون توتم (Toteme) این کفش‌ها را با سبک قلاب‌بافی محبوب تابستانی در آمیختند و به بازار عرضه کردند. نشان تجاری دی‌یر فرانس (Dear Frances) هم یکی از پرفروش‌ترین مدل‌ها را عرضه کرده است که مثل دستکش یا جوراب راحتی پا را در برمی‌گیرد و مدل محبوب چهره‌های مشهور اینستاگرام‌ شده‌ است.

جین فرانسیس، بنیان‌گذار دی‌یر فرانس، درباره علت محبوبیت این مدل کفش به نشریه هارپربازار می‌گوید: «در فصل‌های اخیر، بالرین‌ها (کفش‌های تخت اغلب نوک‌گرد) یکی از کفش‌های کلیدی بوده‌اند و سبک توری، نسخه به‌روزشده منحصربه‌فرد و پیچیده آن را ارائه می‌کند.»

به گفته فرانسیس، این کفش‌ها «لطیف و زنانه‌اند و در عین حال، مدرن و به‌روز به نظر می‌رسند، کمتر از کفش‌های تخت چرمی به چشم می‌آیند و با همه چیز از پیراهن گرفته تا شلوار جین به‌راحتی هماهنگ می‌شوند».

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۳۸۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان