//
کدخبر: ۴۶۵۸۷۲ //
بازخوانی پرونده قدیمی سال 1395؛

راز قتل مخوف لو رفت / دستان سوخته قاتل پرده از راز جنایت هولناک برداشت+جزییات

کشف جسد سوخته در صندلی عقب خودروی پراید پرده از راز جنایتی هولناک برداشت ، قاتل جسد را به آتش کشید تا رد پایی برجای نماند.

 راز قتل مخوف لو رفت / دستان سوخته قاتل پرده از راز جنایت هولناک برداشت+جزییات
به گزارش فرتاک نیوز،

علی نیازی دادستان عمومی و انقلاب بندر لنگه گفت: جسد سوخته ای در صندلی عقب خودروی پراید کشف شد و پرده از قتل مرد جوان برداشت، قاتل جسد را به آتش کشیده بود تا رد پایی برجای نماند

چندی قبل خبر کشف یک دستگاه خودروی پراید در غرب این شهرستان که به صورت تمام سوخته کنار یکی از پل ها پارک شده بود به ماموران نیروی انتظامی گزارش شد. در بررسی‌های انجام شده از خودرو، مأموران با بقایای به جای مانده از جسد متعلق به یک مرد در صندلی عقب خودرو روبرو شدند که وقوع قتل محرز اعلام شد.

نیازی اضافه کرد: پرونده با موضوع "قتل" تشکیل و ضمن انتقال جسد به پزشکی قانونی ، تحقیقات جهت شناسایی هویت مقتول و شناسایی قاتل یا قاتلان احتمالی در دستور کار قرار گرفت. با آغاز تحقیقات ماموران موفق به دستگیری قاتل در حالی که آثار سوختگی روی دستان قاتل به چشم می خورد در کمتر از دوروز در فاصله 250 کیلومتری شهر بندرلنگه در حالی که قصد فرار داشت شدند.

وی به ناچار لب به اعتراف گشود و در اظهارات خود به ارتکاب جنایت و در ادامه به آتش کشیدن جسد با همدستی همسر مقتول اعتراف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب بندرلنگه گفت: با دستگیری قاتل پرده از راز این جنایت هولناک برداشته شد، قاتل به دنبال ارتباط پنهانی با همسر مقتول وی را تهدید و توصیه به طلاق دادن همسرش کرده که وی قبول نکرده است و نهایتا با همدستی همسر مقتول نقشه شوم این قتل را طراحی می کند.

همسر مقتول با استفاده از قرص های خواب آور اقدام به بیهوش کردن او کرده و وقتی که از عدم هوشیاری همسرش اطمینان حاصل می کند با همدستی مرد جوان این نقشه شوم را اجرایی می کنند، وی با نشستن برروی سینه مقتول با طناب مخصوصی گردن مقتول را فشار داده و با لوله فلزی ضربات متعددی به سر وی وارد می کند که با توجه به تحقیقات انجام شده در آن لحظه بازهم مقتول علائم حیاتی داشته اما اقدام به بستن راه های تنفسی اش می کنند که پس از مطمئن شدن مرگ وی برای اینکه به ماجرا سرپوش بگذارند با پیچیدن جسد لای پتو آن را در صندلی عقب خودرو مخفی می کند.

وی اضافه کرد: قاتل با همدستی همسر مقتول خودرو را درکنار پل جاده که لبه پرتگاه بوده متوقف کرده و با آغشته کردن جسد و خودرو به بنزین آن را در حالت خلاصی گذاشته تا خودرو آتش بگیرد و وانمود کند که ماشین با سقوط به دره آتش گرفته است. در آن لحظه که خودرو به دره سقوط می کند، قاتل در حال کشیدن سیگار بوده که انفجار ناگهانی دستش را می سوزاند.

دو متهم این پرونده به همراه همسر مقتول دستگیر شدند و تحقیقات مقدماتی در دادسرای عمومی و انقلاب بندرلنگه رو به پایان است که به زودی با صدور کیفرخواست به دادگاه ارسال می شود.

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۵۸۷۲ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد