//
کدخبر: ۴۶۴۲۵۹ //

پایان کابوس ۶ ماهه برای دختر جوان؛ آزادی از چنگال مرد شیطان صفت

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی از پیدا شدن دختر 20 ساله که 6 ماه پیش توسط فردی به گروگان گرفته شده بود، خبر داد.

پایان کابوس 6 ماهه برای دختر جوان؛ آزادی از چنگال مرد شیطان صفت
به گزارش فرتاک نیوز،

سردار سعید مطهری زاده با اعلام جزئیات این خبر اظهار داشت: حدود 6 ماه پیش یکی از اهالی روستای قاضی شهرستان مانه و سملقان به پاسگاه مراجعه کردند و از دزیده شدن دختر 20 ساله‌شان خبر دادند که بلافاصله بررسی موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه ماموران پاسگاه اقدامات اطلاعاتی و فنی خود را آغاز کردند، افزود: متاسفانه ماموران علی‌رغم تلاش مستمر و بی‌وقفه دختر ربوده شده را پیدا نکردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در این مدت به صورت مداوم پیگیری‌های انتظامی و قضائی انجام می‌شد، تصریح کرد: نهایتا ماموران با رصدهای اطلاعاتی خود دریافتند که این دختر مدتی را در تهران و پس از آن در شهرستان شیروان نگهداری می‌شد که همین موضوع باعث شد تا اقدامات اطلاعاتی با جدیت بیشتری دنبال شود.

سردار مطهری زاده ادامه داد: روز گذشته فرد گروگان گرفته شده از فرصت کوتاهی که در اختیار داشته استفاده کرد و توسط گوشی تلفن همراه گروگانگیر به خانواده‌اش محل نگهداری خود را اطلاع داد.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی افزود: نهایتا با سرعت عمل ماموران محل مورد نظر شناسایی و گروگان بعد از 6 ماه زندانی بودن در چنگال این فرد شیطان صفت آزاد شد و به آغوش خانواده شد.

سردار مطهری زاده با بیان اینکه متهم بعد از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد، خاطر نشان کرد: متهم با ترفند دعوت به بازیگری برای فیلم‌های سینمایی این دختر را اغفال کرده و در نهایت وی را به گروگان گرفته بود.

آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۴۲۵۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان
    تمامی اخبار این باکس توسط پلتفرم پلیکان به صورت خودکار در این سایت قرار گرفته و سایت فرتاک نیوز هیچگونه مسئولیتی در خصوص محتوای آن به عهده ندارد