//
کدخبر: ۴۶۲۰۷۵ //

خانم کلاهبردار دستگیر شد

فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد از دستگیری خانمی کلاهبردار با هویت معلوم در این شهرستان خبرداد و گفت: این خانم کلاهبردار با ترفندهای مختلف و تطمیع مردم از آنان اقدام به کلاهبرداری می‌کرده است.

خانم کلاهبردار دستگیر شد
به گزارش فرتاک نیوز،

سرهنگ شاه ملکی اظهار کرد: درپی مراجعه افرادی به رده‌های انتظامی شهرستان مبنی براینکه خانمی با هویت معلوم با پیشنهاد‌های وسوسه انگیز و پرداخت سود‌های کلان از آن‌ها کلاهبرداری کرده، مراتب دستگیری وی در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی گسترده محل مخفیگاه وی شناسایی و شب گذشته پس از هماهنگی با مراجع قضایی در یک اقدام ضربتی توسط پلیس آگاهی با همکاری پلیس‌های اطلاعات و پیشگیری دستگیر و به مقر پلیس منتقل شد.

سرهنگ شاه‌ملکی در ادامه با اشاره به شکایت شکات و اعترافات نامبرده، گفت: تا کنون وی از مردم دیگر شهرستان‌ها و بویژه اسدآباد افزون بر ۸۰۰ میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.

به نقل از روابط عمومی فرمانده انتظامی شهرستان اسدآباد، شاه‌ملکی در پایان با اشاره به تشکیل پرونده و معرفی وی به مراجع قضائی، تاکید کرد: شهروندان ضمن پرهیز از قبول پیشنهاد‌های نامتعارف وغیرمعقولانه از سوی دیگران در صورت داشتن شکایت به پلیس آگاهی مراجعه کنند.

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۲۰۷۵ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان