//
کدخبر: ۴۶۱۷۴۹ //

انهدام ۲ باند بزرگ جعل اسناد دولتی در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان از انهدام 2 باند بزرگ سازمان یافته جعل اسناد و مدارک دولتی در کرمانشاه و دستگیری 14 نفر از اعضای این باندها خبر داد و گفت: مبلغ 260 میلیارد ریال نیز که در حساب آن ها قرار داشت، مسدود شد .

انهدام 2 باند بزرگ جعل اسناد دولتی در کرمانشاه
به گزارش فرتاک نیوز،

سردار "مهدی حاجیان" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از اطلاع ماموران پلیس آگاهی و پلیس فتا از فعالیت باندهای سازمان یافته در زمینه جعل اسناد هویتی و مدارک شناسایی در کرمانشاه، رسیدگی فوری به موضوع در دستور کار قرار گرفت .

وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی و تحقیقات شبانه روزی خود موفق به شناسایی 2 باند سازمان یافته در رابطه با جعل اسناد دولتی شده و طی عملیات هایی منجسم و مقتدرانه 14 عضو آن ها دستگیر شدند .

سردار حاجیان افزود: در بازرسی از مخفیگاه اعضای باند بیش از 3 هزار سند و مدرک جعل شده و اوراق هویتی جعلی که به گفته متهمان برای برخی از آن ها تا مبلغ 190 میلیون ریال هم وجه دریافت شده بود، کشف شد .

رئیس پلیس استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: حوزه فعالیت اعضای باندهای متلاشی شده حتی به خارج از استان کرمانشاه هم کشیده شده بود و از استان های دیگر نیز سفارش دریافت کرده بودند .

وی یادآوری کرد: با اقدام به موقع ماموران پلیس آگاهی و فتا در شناسایی و دستگیری اعضای باند جعل اسناد دولتی، مبلغ 260 میلیارد ریال نیز در حساب بانکی آن ها مسدود شده است .

سردار حاجیان در پایان با اشاره به شناسایی و مسدود شدن بیش از 100 گروه در فضای مجازی که متعلق به باندهای سازمان یافته جعل اسناد و مدارم دولتی و اوراق شناسایی می باشد، از مسدود شدن آن ها خبر داد و گفت: افرادی هم که متقاضی اسناد جعلی هستند تحت تعقیب قرار دارند چرا که استفاده از آن ها جرم بوده و قطعا با این افراد نیز برخورد می شود .

 

برای ورود به کانال تلگرام فرتاک نیوز کلیک کنید.
آیا این خبر مفید بود؟
کدخبر: ۴۶۱۷۴۹ //
ارسال نظر
 
اخبار مرتبط سایر رسانه ها
اخبار از پلیکان
اخبار روز سایر رسانه ها
    اخبار از پلیکان